Едно мнение за скъсаните

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
pamelaa
Мнения: 248
Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 8:25 pm

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от pamelaa »

А на мен защо ми е изтрито мнението ? !!
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от Linko »

Защото покрай сухото гори и суровото. ;)
Просто реших, че увисва като се изтрият околните мнения.

А триенете не го започнах аз а poumpy, който сами си е изтрил повечето мнения. Май започва да вдява човека, че на Хълчо няма смисъл нищо да му се обяснява и доказва, защото той само себственият си глас обича да слуша. Пък своите събеседници (ако може така да се нарекат тези дето му се връзват) всячески се стреми да провокира защото по този начин нашето 45-годишно момче-ергенче се забавлява. Когато не води девици на танци, не е на дипломатическо парти или не гостува на тавана на българското посолство. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от pumpy »

Linko написа:Защото покрай сухото гори и суровото. ;)
Просто реших, че увисва като се изтрият околните мнения.

А триенете не го започнах аз а poumpy, който сами си е изтрил повечето мнения. Май започва да вдява човека, че на Хълчо няма смисъл нищо да му се обяснява и доказва
Еми аз се прибрах вкъщи и като видях какви съм ги написал, лошо ми стана. Съжалявам, че създадох малко излишна работа, но ОБЕЩАВАМ да се коригирам и да се контролирам по отношение на хъли.
Лека ви вечер
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от Linko »

И аз бяха изненадан от прекалено личната и много детайлна информация, която започна да даваш заради Хълката. С ясното съзнание, че всичко е безсмислено. Защото и копия на данъчните си декларации и всички финансови документи да му покажеш, той пак ше си знае неговото. Най-малкото ще изкара, че са фалшиви. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от troll »

Пумпи изобщо много се впряга и приема нещата страшно лично ... ма май е млад все пак. :D
А и се развиива!
Спомням си, ква тема направи. като нарече някой една професия "зъбар"! :rofl:
Но все още можеш да го призовеш, ако споменеш нещо производно на зъби! :rofl: :rofl: :rofl:
Обещавам да не предизвиквам и дразня Пумпи! :)
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
JennyAnyDots
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 5:21 am
Местоположение: LaSalle

Re: Едно мнение за скъсаните

Мнение от JennyAnyDots »

Пак го избихте на заяждане на дребно бе, хора... Какво пушите точно от време на време, бих искала да знам, та има такъв ефект - да го избягвам?

Значи, все едно едните викат "земята е кръгла", а другите "неее... синя е..."

Никой не отрича, че и в Канада като навсякъде играят фактори като връзки, късмет, цвят, вкус...

Но даденият български емигрант, ако е в състояние да си позволи да учи, кога ще е по-добре - ако никога не вземе местна диплома, ако вземе АЕК/сертификат/нещо съкратено, или ако вземе Бак и нагоре, пълна програма? Говорим за един и същи човек? По-добре да си без връзки и да взимаш стартова заплата 40К, отколкото без връзки и таванът ти да е 40К...

Друг е въпросът, че темата отдавна не е за скъсаните... а за катинарче...
Заключено