Въпрос

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Въпрос

Мнение от troll »

Тук има много и различни възможности да се печелят пари и рано или късно пред индивида се поставя въпроса:Трябва ли да се откажа от таз работа и да пия бира в задния двор? или Да пропусна ли таз печалба , и да похарча много пари и да ида да ловя риба там нейде си?
Никой да не си въобразява, че тоз философски въпрос седи само пред богатите ора!
Много по-серьозен е въпросът:"Да си купя ли бира за 15 долара? Щото кат изпия толкоз бира ще си похарча и останалите 50 долара я за бира, я за нещо друго! С храната проблем няма, щото кантината дава на кредит. Ама няма да мога да ида утре на работа и може да я загубя, а и не мога си плати наема, щото гадния хазяйн съвсем противозаконно ми иска да му го плащам всека седмица, щото преди три месеца, закъснях с два месеца" :D
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Въпрос

Мнение от Julian_04 »

Леле това всичкото за един плексиглас ли е? :o :tmi:
Аз отделям по много време за да се подготвя за поредната работа, която ми носи по-висока заплата примерно или повече бенефити, като например повече отпуска или платен бензин за колата и т.н.....Ама да се хабя за един плексиглас да търся къде е най-евтин... :( Ами аз това и в България не съм го правила! :worried:
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Въпрос

Мнение от troll »

Бе тука правим философия, а не плексиглас! :rofl:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос

Мнение от pumpy »

За мен въпроса е принципен, а и освен това и на пари. Предпочитам в ПОЧИВНИЯ си ден да си ПОЧИВАМ ( я какво съвпадение на думи ;) ), а не да търча за плексиглас, затова и споменах тази идея с двата магазина. Както виждам темата е тръгнала към кофата, така че стига толкова от мен....лека нощ
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

Re: Въпрос

Мнение от holy »

:rofl: :rofl: :rofl:
Ихаааа докаде стигнала моята тема за едно денонощие ...
Ей ! Не мога да се насмея :rofl: :rofl: :rofl:
pamelaa
Мнения: 248
Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 8:25 pm

Re: Въпрос

Мнение от pamelaa »

Ами така де, да се повеселим малко, няма само да бачкаме и да смятаме "пропуснати ползи" :)
Публикувай отговор