Какво е сиренето в Магазин Балкан

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от ablood »

Jeudi:
В събота в Магазин Балкани ми пробутаха гръцко сирене за българско. Това беше последното ми посещение в този магазин. Досега се примирявах със стоките с изтекъл срок на годност, но вече чашата преля.
Лошо ли беше сиренето? Как го позна, че е гръцко? Каква всъщност е разликата?

Това е интересно мнение. Тъй като съм редовен клиент (доволен) бих се радвал ако се защитят. Аз до сега но лош продукт не съм попадал.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
c.o.r.n.y
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 7:47 pm

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от c.o.r.n.y »

На мен например не ми харесва това че кебапчетата,луканката и т.н всичко е с еднакъв вкус.Струва ми се че в магазин София месните продукти са с по добро качество и не само те.... :)
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от troll »

Аз от Балкан съм доволен!
Сервиза им е отличен. Всичко каквото съм купил съм пробвал предварително.
За вкуса е трудно да се спори.
Туй хората се променяме с времето, а и българския вкус - също!
Лошото е , че ходя там като имам път наблизо, а туй се случва на 2-3 месеца един път. А те разчитат на българи за да съществуват. Дано издържат хората! :clap:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от demococcus »

Затова трябва сега като дойдат новите, да им спретнете една трапеза от посочените магазини и да ги питате - кой вкус е автентичен и кой не е. Те имат по-обективно мнение от вас, щото са им по-пресни спомените за българските сирена, кебапчета и прочее.
А вие - да седите, да ги слушате и да си водите бележки :!: И да кимате с глава разбиращо :lol:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от IRA »

Българското сирене се внася винаги от гърците. Не може да се внасят млечни продукти директно от България, няма квота.
От там само веднъж сиренето в кутия не беше хубаво, за което магазина нямат вина, те не могат да знаят какво е сиренето в запечатаната кутия. Аз вече винаги взимам от това на килограм, може да го опиташ предварително. То и колбасите може да ги опиташ и ако не ти харесват не взимаш.
И на мен са ми далече и ходим рядко. Няма от какво да се оплача, иначе, хората са любезни.
Слънчогледовите семки са хубави :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
choky
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Май 30, 2006 7:06 pm

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от choky »

Ние сме доволни от обслужването в магазин Балкан и от стоките!
Умея да мълча на седем езика
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от hoyden »

За мен сиренето в там е кофти. Опитвала съм го и не ми е харесало, пък и външния му вид не ми вдъхва доверие. Говоря за сирене на килограм. Това в кутиите не съм го купувала досега. А и цената на това на килограм, доколкото си спомням беше от порядъка на 14-16$ за кг. В руския магазин до нас продават Бг сирене по 10$ килото, бяло, бяло, вкусно, вкусно :rock:
Луканката, филетата, бахура и въобще като цяло колбасите доста ни се услаждат, Кърначетата са много добри също. Обаче от кюфтетата специално не съм доволна. Каймата ми е някак си странна и на вкус, според моя, не са докарани.
Иначе като цяло и аз съм много доволна и от стоката и от обслужването :y: :y: :y:

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от Преуспял »

Преди време минах през Монреал и спрях в магазин Балкан. Сирене не съм купувал, но си взех доста други неща. Пушените свински ребърца бяха страааахотни!

Също така бях очарован от отношението на господина.
iveta333
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 07, 2006 3:20 am
Местоположение: Montreal

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от iveta333 »

Аз живея до магазин София, но ходя да пазарувам от Балкан- разликата в цените ми избива и бензина и качеството на местните изделия е несравнимо- лично мнение.А за сиренето- вчера за пръв път купихме от там и беше хубаво, иначе сирене купуваме от гръцкия склад на Бобиен или от магазин Амира срещу Марше Централ. Иначе "българското " сирене се произвежда в Канада от гръцка фирма, която е купила лиценза и държи склада на Бобиен.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от ablood »

iveta333 написа:Иначе "българското " сирене се произвежда в Канада от гръцка фирма, която е купила лиценза и държи склада на Бобиен.
Това май обяснява всичко. На мен поне сиренето ми харесва. Не знам къде е правено.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от NaviD »

Сиренето си е канадско всичкото, месните продукти са много по-добри в магазин София ( доставят се от Торонто ), но лично на мен цените в Балкан ми допадат много повече ;)
Аватар
JennyAnyDots
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 5:21 am
Местоположение: LaSalle

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от JennyAnyDots »

Мога да гарантирам за овчето сирене, че няма примеси на краве мляко - изпробвано в течение на месеци от алергичната ми към краве мляко дъщеря - и че е качествено и вкусно - изпробвано от цялата фамилия.

Ние сме били винаги доволни и от обслужването, и от стоките.
пухинка
Мнения: 255
Регистриран на: Сря Дек 19, 2007 3:52 pm
Местоположение: Montreal

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от пухинка »

а зщо този магазин се се премести В Montreal, за да е удобно за всички, времето е ценно за всички И ВСЕ НЕ НИ СТИГА, а този магазин си е далече?!?!!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от pumpy »

пухинка написа:а зщо този магазин се се премести В Montreal, за да е удобно за всички, времето е ценно за всички И ВСЕ НЕ НИ СТИГА, а този магазин си е далече?!?!!
сигурно тогава няма да ви харесват цените в него - те сигурно зависят от плащания наем. Но то и времето е пари, така, че всичко е относително ;)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е сиренето в Магазин Балкан

Мнение от ablood »

Как ще е далече? Съвсем наблизо ми е. 8)
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор