КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от kapitan »

Споделете впечатления?Аз реших да вложа парите в концерта на Гънс в Монреал,не,че имат нещо общо. :wink:
ivan1901
Мнения: 137
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:28 am
Местоположение: Montreal

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от ivan1901 »

Ние се изкефихме максимално. А децата се скъсаха да тичат наоколо.
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от anju »

И на нас много ни хареса!
tuti
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 12:38 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от tuti »

Ритон дадоха всичко от себе си, но като че ли контакта с публиката им се губеше малко. Атмосферата не беше същата като концерта на Тони. Беше ги страх да слязат при публиката/като изключим, двете минути, в които Катя прелетя като птичка от едната стана на залата/. А и защо на децата беше забранено да танцуват на сцената??? Сигурно ще разконцентрират певците и те ще забравят какво правят в Монреал /Монтреал/ или пък как е текста на песента.
BMO
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 4:13 pm
Обратна връзка:

А знаете ли кой организира тоя концерт?

Мнение от BMO »

И по точно мен ме интересува защо не дойдоха да пеят и във Ванкувър? :roll: :roll: :o :o
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от kapitan »

tuti написа:Ритон дадоха всичко от себе си, но като че ли контакта с публиката им се губеше малко. Атмосферата не беше същата като концерта на Тони. Беше ги страх да слязат при публиката/като изключим, двете минути, в които Катя прелетя като птичка от едната стана на залата/. А и защо на децата беше забранено да танцуват на сцената??? Сигурно ще разконцентрират певците и те ще забравят какво правят в Монреал /Монтреал/ или пък как е текста на песента.
Абе Вие сериозно ли?! :lol: :shock: Децата да се качат на сцената.....че и публиката да се качи и гледай после какво става.....Певицата с "големите" очи ще я измачкат :lol: :wink: Абе какви са тези деца дето тичат из залата,че и припират на сцената да се качват,то това концерт ли е или .......Хубаво,че не съм дошъл,че щяха да ми излязат нервите!То бива,бива,ама...
Ако е така,май няма да ходя за в бъдеще на такива концерти.За 30 $ не ми тряба детска градина и излишни качватели на крехките ми нерви :lol:
tuti
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 12:38 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от tuti »

Капитане, добре си направил, че не си отишъл, щом са ти слаби нервите.
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от anju »

tuti написа: Беше ги страх да слязат при публиката/като изключим, двете минути, в които Катя прелетя като птичка от едната стана на залата/. А и защо на децата беше забранено да танцуват на сцената???

Явно не сте ги предразположили :wink:
В Торонто втората част на концерта прекараха времето си изключително при публиката.

(е как децата ще танцуват по сцената?? в антракта може, но докато пеят ...)
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от kapitan »

tuti написа:Капитане, добре си направил, че не си отишъл, щом са ти слаби нервите.
Как децата или въобще публиката ще се качва на сцената по време на концерта заедно с изпълнителите?! :shock:
Това концерт ли е или.......?! :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от krimon »

абе важното е слободията - колкото повече - толкова повече!
така хем родителите доволни, хем децата, хем концерт на бг изпълнители в Канада :lol: :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от iliana »

tuti написа:Ритон дадоха всичко от себе си, но като че ли контакта с публиката им се губеше малко. Атмосферата не беше същата като концерта на Тони. Беше ги страх да слязат при публиката/като изключим, двете минути, в които Катя прелетя като птичка от едната стана на залата/. А и защо на децата беше забранено да танцуват на сцената??? Сигурно ще разконцентрират певците и те ще забравят какво правят в Монреал /Монтреал/ или пък как е текста на песента.
Ми явно не сте ги предразположили. На концерта в Отава слизаха сред публиката, след това останаха още над час и половина, снимаха се с желаещи, раздадоха автографи, приказваха с хора.
А с тия деца на сцената направо уби коня. Абе на концерт на Селин Дион примерно или Майкъл Джексън пускат ли деца да танцуват по сцената?
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от krimon »

е, на Майкъл Джексън къде без деца :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от anju »

iliana написа: Ми явно не сте ги предразположили. На концерта в Отава слизаха сред публиката, след това останаха още над час и половина, снимаха се с желаещи, раздадоха автографи, приказваха с хора.
А с тия деца на сцената направо уби коня. Абе на концерт на Селин Дион примерно или Майкъл Джексън пускат ли деца да танцуват по сцената?
Виж 2-3 поста над твоя :)))

Явно наистина в монреалци е причината. Не знам как се слагат снимки, но в Торонто Катето по едно време така я бяха наобградили по време на изпълнение (не деца :))

Аз не знаех, че има толкова българи в Отава, че и цяла концертна зала да изпълнят, но се радвам да го разбера.
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от iliana »

Аз не знаех, че има толкова българи в Отава, че и цяла концертна зала да изпълнят, но се радвам да го разбера.
Е, не сме толкова много колкото в Торонто или Монтреал, но на такива мероприятия идват между 10 и 20% от българите в Отава.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
tuti
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 12:38 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Re: КАК МИНА КОНЦЕРТА НА РИТОН?

Мнение от tuti »

Защо монреалци не пишат отзивите си от концерта? Може би не им е харесал толкова много.
:?:
Публикувай отговор