COFI и детска градина

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

COFI и детска градина

Мнение от radkoT »

...
Последно промяна от radkoT на Сря Сеп 16, 2009 2:19 pm, променено общо 1 път.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: COFI и детска градина

Мнение от krimon »

само частично - всичко над 7 долара
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
peperoni
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 23, 2007 9:50 pm
Местоположение: montreal

Re: COFI и детска градина

Мнение от peperoni »

От "Кофи" покриват не повече от 25$ на ден за детска градина. Дават ви документ, който трябва да бъде попълнен от детската градина, удостоверяващ каква сума точно плащате. Изплаща ви се всичко със задна дата, от началото на "Кофито". Обаче ако единият ходи на "Кофи", а другият не работи или не учи, може и да не ви покрият детската градина.
Информацията е от преди 1 година и половина.
А относно някои по-горни мнения, нищо лично, но защо пишете като отговора Ви няма нищо общо с въпроса! :?:
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: COFI и детска градина

Мнение от Ascao »

Имам колежка от Кофито. Нейния мъж завърши Кофито май месец, но въпреки всичко и плащат сервиз дьо гард. През лятото платиха и камп де жур-а и сега пак ще подава документи. Струва ми се малко странно защото ние като подаваме документи ни искат ученическите карти и към молбата прилагат техни фотокопия, но явно има някаква вратичка само единия да учи и пак да плащат детска градина или сервиз дьо гард.
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: COFI и детска градина

Мнение от ablood »

Извинявам се за подвеждането.
Плащат детската градина по време на КОФИ.
Плащали са я на жена ми, поради което съм забравил.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: COFI и детска градина

Мнение от Bubi »

Ascao написа:Имам колежка от Кофито. Нейния мъж завърши Кофито май месец, но въпреки всичко и плащат сервиз дьо гард. През лятото платиха и камп де жур-а и сега пак ще подава документи. Струва ми се малко странно защото ние като подаваме документи ни искат ученическите карти и към молбата прилагат техни фотокопия, но явно има някаква вратичка само единия да учи и пак да плащат детска градина или сервиз дьо гард.
Ами плащат им, защото не са декларирали, че той е в къщи. И аз имах една такава колежка в Кофи-то, ама като я набараха й ги взеха всичките със задна дата.
Публикувай отговор