За кого да гласувам?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
pm.dj
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 7:43 am

Мнение от pm.dj »

Провалили се партии и политици като Костов ,нямат място в политиката.Синята идея остана някъде в историята,може би биха спечелили повече,ако старите муцуни изчезнат.
Пускам за АТАКА,а дано не се почуствам излаган и този път.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Мнение от kapitan »

какво очакваш от Атака?!Абсолютен въздух под налягане.Не знам дали знаеш,но тъкмо преди разпускането на настоящия парламент,парламентарната им група се разпадна поради остри противоречия.Не знам точно какво предлагат освен безкрайно антитурско говорене.Това добре,ама по-нататък.......нищо......
Така разпиляваме гласовете в дясното!Няма смисъл да се гласува за такива дребни партии!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Kapitane , че 10% малко ли , щом минават 4% всичко е о.к. , аз си мисля , че колкото по-малка е разликата между ГЕРБ и сините толкова по-добре за бъдещата коалиция! Аз съм син , ама искам да попитам защо Костов да е провален политик , като е най-успешен премиер от 70г. насам, а волен е сменил толкова пъти идеите си , че ако ги смятаме за лични и политически провали , ум ке ти зайде!
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

pm.dj написа:Провалили се партии и политици като Костов ,нямат място в политиката.Синята идея остана някъде в историята,може би биха спечелили повече,ако старите муцуни изчезнат.
Пускам за АТАКА,а дано не се почуствам излаган и този път.
А знаеш ли кой е евродепутат от Атака? - Слави Бинев - ако не знаеш кой е ползвай гугъл :lol: :lol: :lol:
pm.dj
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 7:43 am

Мнение от pm.dj »

Да оставим споровете настрани,нека се опитаме да агитираме повече българи да отидат до урните,било то тук или в България.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Мнение от kapitan »

ей някой веднага ме цензурира?! :roll: опасна работа са тези администратори брей. .......хубаво де,ще си взема поуката! нямаме право на предизборна агитация и остър език,добре,разбирам!Искам да кажа само,че щом имаме възможноста да гласуваме оттук в Монреал нека всички да дадем гласа си за Б-я и по-добро следващо управление. : :
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Мнение от kapitan »

аааа,объркал съм се нещо.......все още никой не ме е цензурирал,не съм видял цялото си предно съобщение.нещо съм се вживял в ролята си!хъм...смешно.... :oops: :D
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Нищо брате , момента е вълуващ , съдбовен , настъпи време разделно!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

В Нунавут :twisted:
mishomaher
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Ное 04, 2006 12:56 am

Мнение от mishomaher »

Абе аз пък съм на мнение , че които не знае за кои да гласува да ходи да почива...
mishomaher
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Ное 04, 2006 12:56 am

Мнение от mishomaher »

Секции за цяла КАнада има само в Онтарио, сори майна! Да живее комунизма!
Brochet
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 10:47 am
Местоположение: Montréal

Мнение от Brochet »

Гласуването за някого в БГ е лудост граничещо с не разбиране на обштият проблем БЪЛГАРИЯ. Парите сретствата , и облагите остават в едни и същи хора, аиде стига аз от това избягах.
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Мнение от delisted_2 »

Brochet написа:Гласуването за някого в БГ е лудост граничещо с не разбиране на обштият проблем БЪЛГАРИЯ. Парите сретствата , и облагите остават в едни и същи хора, аиде стига аз от това избягах.
Броцхет,

на предната страница съм обяснил защо трябва да гласуваш. Все пак надявам се имаш роднини в тази държава. Дано размислиш.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Аз немам почти роднини , но ще гласувам , напред братяяя :idea:
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

Аз сякаш клоня към ГЕРБ,все пак само бойко каза в прав текст,че няма да се коалира с доганчо.А за комсомолския секретар Костов,дето навремето пишеше статии за вестник "Работническо дело" имам само един среден пръст.СДС е едно разклонение на БКП.
Публикувай отговор