Цени на недвижимите имоти

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от ivandaman »

mufc написа:[
Тук няколко пъти и аз съм казвал, че на някой като не му харесва точка А, то тогава да си събира бакажа и да мести към точка Б.
Други пък като че ли имат нужда да им намерят пътя към точка "G"
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от apple »

Други пък като че ли имат нужда да им намерят пътя към точка "G"
Ти търси на жена си - не се занимавай с моята!
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от ivandaman »

Nick(olov) написа: Че то има ли слънце там, при 250 дъждовни дни в годината???
Между другото cпореd ТОЗИ ЛИНК Виктория има 317 слънчеви дни в годината и е на 6то място (след Алберта и прериите) по слънчеви часове 2193.

46% от времето е слънчево.

Hey I'm just a messenger.. Don't shoot me :)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от Nick(olov) »

Обикновен бач за 9 до 12 долара на час това взима сума ти народ тука...
Тия ставки са смешни даже за Монреал ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от apple »

Тия ставки са смешни даже за Монреал ;)
Може да са смешни ама са факт! Сега какво да почна да вадя от сайтовете и обявите ли? Е от май месец става 10 долара минималната почасова ставка, прието е. Направо ще се замогне BC... Хора работещи на минимална заплата бол, не е да няма...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от ablood »

Ябълке, ако някой ден се измъкнеш от дупката, в който си се набутала, купиш си една 2-3-етажна "талашитка" с голям драйвуей да си паркирате 2-те коли отпред, сред цивилизовани, чисти съседи, каква песен ще запееш? В тези квартали само тийнейджъри работят няколко часа на седмица на минимална, да се научат на труд.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от ivanko13 »

Bistra написа:9 $/ час не беше ли минималната заплата в момента? Ако си новопристигнал, може за няколко месеца, ама след 8 години, ако я взимаш значи има нещо сериозно сбъркано с теб и не си за тук!
Айде пак, кой бил за тук и кой не бил . Големи ербапи сте :D Не $9 на час, ами може и нищо да не взимаш след десет години... Щото днес работиш и всичко е наред ама утре не се знае каква ще е хавата, една грешка и си обратно на старта... Дали има нещо сбъркано или нещо се е объркало, каква е разликата?
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от Mr.D »

ivanko13 написа:
Bistra написа:9 $/ час не беше ли минималната заплата в момента? Ако си новопристигнал, може за няколко месеца, ама след 8 години, ако я взимаш значи има нещо сериозно сбъркано с теб и не си за тук!
Айде пак, кой бил за тук и кой не бил . Големи ербапи сте :D Не $9 на час, ами може и нищо да не взимаш след десет години... Щото днес работиш и всичко е наред ама утре не се знае каква ще е хавата, една грешка и си обратно на старта... Дали има нещо сбъркано или нещо се е объркало, каква е разликата?
Е да ама сега не е след десет години и ако всичко се обьрка.
И да се обьрка пак не се почва на ново от стартова позиция.
Имам познат от 120К на година мина на 12К, и да тежка една година беше за него.Но сега пак е там дори по напред.

А на жена ми брат и се оплаква че имал много работа в изплатена кьща на 10 минути от Будапещ - снегьт трябвало да рине.
Не е за всеки тук, ако си на 9 на час и мислиш там да си останеш, а си имал много повече в БГ не идвай.
Минималната е минимална тоест е дьното на заплащането и ако не е придружена с поне нещо отгоре като бакшиш от сорта си на дьното.
И да за тинейджьри става- пари за мола.
Ако правих поне 2000 лева през 2004 в София никога нямаше да ми минат през акьла Америките.
Там(BG) колко е минималната ?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от Bistra »

ivanko13 написа:
Bistra написа:9 $/ час не беше ли минималната заплата в момента? Ако си новопристигнал, може за няколко месеца, ама след 8 години, ако я взимаш значи има нещо сериозно сбъркано с теб и не си за тук!
Айде пак, кой бил за тук и кой не бил . Големи ербапи сте :D Не $9 на час, ами може и нищо да не взимаш след десет години... Щото днес работиш и всичко е наред ама утре не се знае каква ще е хавата, една грешка и си обратно на старта... Дали има нещо сбъркано или нещо се е объркало, каква е разликата?
Така е. Затова, когато има работа - работи и се подсигурявай - за когато няма. :)
Иначе, ако седиш и се тюхкаш, че все теб те прекарват на минималната, а ти заслужаваш директорски пост и сега, и след 10 години, ще си си все на старта.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от ivanko13 »

Народе, това е континента на който е по-важно как харчиш от това колко получаваш... Живейте скромничко и се радвайте и на малкото дето имате ,че тоя ламтеж за хилядарки ни докара до това дередже, да фалират цели държави...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от crusader »

ivanko13 написа:Народе, това е континента на който е по-важно как харчиш от това колко получаваш... Живейте скромничко и се радвайте и на малкото дето имате ,че тоя ламтеж за хилядарки ни докара до това дередже, да фалират цели държави...
Основната движеща сила на капитализма е алчността. Не бойте се , спасение няма ;)
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от YOUPPI »

ivanko13 написа:Народе, това е континента на който е по-важно как харчиш от това колко получаваш... Живейте скромничко и се радвайте и на малкото дето имате ...
Разгеле, едно умно мнение :clap: Имот можете да купите и с 50 000$ годишен доход, стига да имате нещо между ушите си. Най-скъпата кола пред бачкането е на една печка, която бачка за 10$ на час. Шефът ми кара Кавалйе и казва, че е въпрос на приоритети в живота ...
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от Странджата »

YOUPPI написа:
ivanko13 написа:Народе, това е континента на който е по-важно как харчиш от това колко получаваш... Живейте скромничко и се радвайте и на малкото дето имате ...
Разгеле, едно умно мнение :clap: Имот можете да купите и с 50 000$ годишен доход, стига да имате нещо между ушите си. Най-скъпата кола пред бачкането е на една печка, която бачка за 10$ на час. Шефът ми кара Кавалйе и казва, че е въпрос на приоритети в живота ...
Е тва е,приоритети!И най интелигентният член на форума кара кавалие и е екстра!Е още живее под наем,но и на него ще му дойде акъла!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от myhata II »

:lol: Ще ви дойде акъла в главата най накрая
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
acsior
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 7:33 pm
Местоположение: София

Re: Цени на недвижимите имоти

Мнение от acsior »

Mr.D написа: Там(BG) колко е минималната ?

Наскоро я направиха 270 лв. :| - Голяма трагедия беше... всички (политици) почнаха да се вайкат от къде сега ще се намерят толкова много пари за пенсии, заплати и всичко, което е обвързано с МРЗ.
Rock 'N' Roll
Публикувай отговор