Списък с лични лекари в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Виж това дали ще ти свърши някаква работа

http://www.ratemds.com/social/?q=node/2 ... e&letter=A
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Списък с лични лекари в Монреал

Мнение от analgin »

thehellgirl написа:Мисля, че на много хора ще бъде полезен подобен списък или сайт, от където да ползваме актуална информация за лични лекари, както и вашите лични мнения и опит, ако някои иска да сподели :nenam:
Ако си зададеш въпроса по-точно, ще получиш и по-точен отговор :idea:
Аз го разбирам така - Може ли някой да ми даде координати на личен лекар който говори български?
Ако си на добро ниво с езиците предполагам, че щеше да отвориш жълтите страници и да намериш координатите на достатъчно голям брой лекари, ще отделиш малко време за телефонни разговори и нямаше да пуснеш темата.
Успех!!!
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thehellgirl »

Не мисля, че въпросът ми е неясен. Всички пишат за проблема с лекарите, колко трудно се намира някой наемащ нови пациенти, исках да знам дали някой четящ е открил това, което аз не намерих, и да сподели лични впечатления, но явно българският ми е неразбираем за някой съфорумци.
Май не съм питала за българин-лекар, но ти четеш между редовете, сигурно точно това съм питала, как не се бях сетила :nenam:
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
Mr.Gecko
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Апр 18, 2006 7:14 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Mr.Gecko »

Стягаи коланите като доидеш тук живот и здраве ще разбереш колко неразбираем е нашия език и труден за комуникация между нас самите.Нали тук сме се събрали всв професори и директори и ....Късмет с търсенето на лекар.Уок ин клиник за които бе споменал яхоо вършат доста работа,като за нало.Опитаи при Върмеян.Арменеца е по остарял малко но върши работа дава направления за подходящия специалист и насочва към добри частни клиники ако имаш застраховка или бързаш да те прегледа специалист.Eto му тел.514-388-2600.
Успех!
Ако искаш приятел вземи си куче!
Публикувай отговор