Любимият ви мебелен магазин?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

сърви
аз си купих два кожени дивана от бро и мартино с предварително обработена и много дебела кожа- няма нужда от поддръжка и бебето тряба да е доста яко и с ъглошлайф в ръката да ги съсипе.
ама и да има разкаже играта те си бяха голяма евтинийка - нещо кат 1500 кинта
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Сърви, купи си диван, който ти харесва и застраховка, тя покрива всичко - изцапано, изгорено, надраскано, скъсано. Не е много скъпа спрямо цените на диваните.
Let it go...
Аватар
Yahoo!
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 12:06 pm

Мнение от Yahoo! »

Ivet написа:Сърви, купи си диван, който ти харесва и застраховка...
:lol: весело
"I want to know God's thoughts; the rest are details."
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Аз съм твърдо за кожените дивани. Нашият чунчо го отгледахме на кожени мебели и не сме имали никви проблеми, а нашият се е доста дивичък. Винаги вземаме и 5 годишна гаранция - покрива всичко, включително скъсвания и изгаряния. Просто жената обича кожени мебели и не мога да и чъпя хатъра, пък и не смея. Майтапа настрана, аз намирам кожените мебели за по-практични и по-лесни за подръжка.
Първите мебели ги купихме от Leon's, а вторите от Nordesign (не съм сигурен, че го има в Монтреал). От ИКЕА купуваме само легла (аз съм им голям фен ма матраците).
Наздраве
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Какви са тия буйн и деца дето нищо не рушат:shock: . Моя се води за кротък, а вече умори известно количество пилксели на телевизора.

А застраховките покриват ли дупки от котка и колко пъти може да я ползваш?Аз кожени не харесвам, ама се чудя за платнените. Ние имахме един кожен стол и котката го направи на нищо за нула време. Нямам никакво намерение да й режа ноктите.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mima++ »

И ние сме с кожен диван, нямам проблеми с него ,но децата ми са кротки и големи, а и нямам котка :lol: :lol: :lol: .
Шегата на страна, и според мен кожените мебели много по- добре се поддържат от всякакви дамаски, дори без препарат,само с мокра гъба- идеално се почиства / дори и разлято шоколадово мляко, малкия го изля,нищо ,че е пораснал :lol: /
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

котка - леле
да ми вмирише къщата и да пуска косми :D :D :D
обесвам я на секундата
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

Leon's :thumbsup:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Лошото на кожените, особено ако са бежови, че може да им се лепне филия с лютеница или да се напишат с флумастер, не е много приятно. Има покривала навсякъде - ИКЕА, Уолмарт, поръчвала съм и от Surefit.net, много са им симпатични, само не взимай микрофибър защото се късат в пералнята :?.
Циганите - на Сатурн !
Salt & Pepper

Мнение от Salt & Pepper »

survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Благодаря много! Мандалото лопна, купихме от Бро и Мартино и вече го доставиха. Обслужването несравнимо по-добро от това в Икеа, безплатна доставка в дома в деня когато ти е удобно, при това без да ти се налага да си търсиш и взимаш мебелите от склада, да ги носиш до касата за да платиш и след това да ги занешеш на трето място, където да ги оставиш, за да ти ги доставят след това в дома срещу 75 долара без таксите (в определени дни, ако си избираш деня се плаща още). Такъв абсурд им е организацията в Икеа, бедна ви е фантазията. И ние освен диван си бяхме харесали в ИКЕА още два мебела, записахме на всички номерата, отидохме в склада да ги търсим, намерихме първо другите два, натоварихме ги в количките и когато най-накрая намерихме мястото и на избрания диван, се оказа че е изчерпан. Горе в магазина където беше изложен никой не беше написал че бройките са изчерпани. Абе както и да е, всичко приключи добре, а в Икеа кракът ми повече няма да стъпи.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

survivor написа:Благодаря много! Мандалото лопна, купихме от Бро и Мартино и вече го доставиха.
Дай някой линк...
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Публикувай отговор