ТЕСТ за гражданство!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Ап

Мнение от Странджата »

Надеждата умира последна , няма да се предаваме!
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Ап

Мнение от balbi »

Странджата написа:Надеждата умира последна , няма да се предаваме!
;) Хи4!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

balbi написа:
anxeli написа:Преди :D. Искаха го на теста, не проверяваха датите, май просто им трябва фото айди. Ако имаш ландинг пейпър искат и него. Ако имаш само тази карта, май е по-добре да идеш да я подновиш.
Абе имам и книжка шофьорска, но не знам до колко ще я признаят. Ще звънна утре да ми пратят документи за карта!
Грррт!... :roll:
e kво пращане, от интернет си ги сваляш :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

хайде сега и аз да питам ако има някой да види и да ми отговори, моля :)

1. въпросите на теста са multiple choice или трябва да проявяваме и творчество ?
2. може ли да имаме теста и на двата езика или само на един по избор ?
3. някои чел ли е нещо друго освен изпратената от CIC книжка " Regard sur le Canada" и ако да какво ?

Благодаря ви, думата е ваша :

Иво
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

poumpy написа:хайде сега и аз да питам ако има някой да види и да ми отговори, моля :)

1. въпросите на теста са multiple choice или трябва да проявяваме и творчество ?
2. може ли да имаме теста и на двата езика или само на един по избор ?
3. някои чел ли е нещо друго освен изпратената от CIC книжка " Regard sur le Canada" и ако да какво ?

Благодаря ви, думата е ваша :

Иво

ooo, и ти ли я докара до тука? ха , честито :D

1. мултипъл чойс са много ясно, какво творчество, инак как някой индиец ша го попълни :lol:
2. предварително те питат преди теста какъв език искаш, за да могат да нагласят скантрона, и затова само един пакет с въпроси ти дават, демек с единия от официалните езици.
3. само книжката, въпросите произведени от нея са около 100,като ги отренираш онлайн нямаш проблем
4. от 17-20 са крушал въпроси за права и задължения, там грешка не трябва да се прави, инак те късат :idea:

ето тука тренирай, като го направиш няколко пъти теста и си готов, и само не ми казвай , че си тръгнал на курсове за теста , както някои, защото много ще ти се подигравам после :wink: http://www.yourlibrary.ca/citizenship/

Благодаря за вниманието :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

sasho71 написа:ooo, и ти ли я докара до тука? ха , честито :D

1. мултипъл чойс са много ясно, какво творчество, инак как някой индиец ша го попълни :lol:
2. предварително те питат преди теста какъв език искаш, за да могат да нагласят скантрона, и затова само един пакет с въпроси ти дават, демек с единия от официалните езици.
3. само книжката, въпросите произведени от нея са около 100,като ги отренираш онлайн нямаш проблем
4. от 17-20 са крушал въпроси за права и задължения, там грешка не трябва да се прави, инак те късат :idea:

ето тука тренирай, като го направиш няколко пъти теста и си готов, и само не ми казвай , че си тръгнал на курсове за теста , както някои, защото много ще ти се подигравам после :wink: http://www.yourlibrary.ca/citizenship/

Благодаря за вниманието :)
мерси ;)
Аватар
mouse
Мнения: 539
Регистриран на: Вто Яну 01, 2008 9:54 pm
Местоположение: Извън капана

Мнение от mouse »

poumpy написа: 1. въпросите на теста са multiple choice или трябва да проявяваме и творчество ?
2. може ли да имаме теста и на двата езика или само на един по избор ?
3. някои чел ли е нещо друго освен изпратената от CIC книжка " Regard sur le Canada" и ако да какво ?
1. Без творчество моля :lol: Затворен тест с 4 въпроса. Най-важните са за гласуването, там трябва да си на шест. В книжката ти пише коя група въпроси как се оценява.
2. Само на единия по избор. Не драскаш директно върху теста, а върху карта и после я пускат в машината.
3. Аз решавах теста и тук
http://www.yourlibrary.ca/citizenship/
Въпросите на теста бяха близки с тези от примерния тест, но задължително трябва добре да си прегледал книжката. Въпроси от рода на кой ви е представителя в парламента от вашия район не съществуват така че не си губи времето да им търсиш имената. Всякакви въпроси които съдържат имена и може да не са актуални утре ги няма в теста.
Успех.
Теста и клетвата в един ден ли са?
Сиренето е безплатно само в капана.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

mouse написа:Всякакви въпроси които съдържат имена и може да не са актуални утре ги няма в теста.
Успех.
Теста и клетвата в един ден ли са?
В момента е особена деликатна ситуацията с Стефан Дион. Аз съм на тест във вторник, дали ще има клетва след това, неми се вярва, но ще кажа със сигурност след няколко дни .
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

ninka83 написа:..вервам никога не е късно да станат канаТци. само мерак да им дойде :shock: :lol:
И аз познавам такива дето след 7 и повече години се сещат или въобще нямат намерение. Няма да е късно, ако си поддържаш PR-то. Стига да им се ще. Ти примерно, как усещаш далаверата вече? :D
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

7George написа:
ninka83 написа:..вервам никога не е късно да станат канаТци. само мерак да им дойде :shock: :lol:
И аз познавам такива дето след 7 и повече години се сещат или въобще нямат намерение. Няма да е късно, ако си поддържаш PR-то. Стига да им се ще. Ти примерно, как усещаш далаверата вече? :D
джорджа, интересното е тия тукашните как ме усещат :lol: също така усещам че далаверата некой са я усетили преди нас :P
искат ме сега в здравното, лично и па да ме снимат :lol:
как да го разбирам това :wink:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

джорджа, ти още ли събираш кураж да се явиш на теста :P
в здравното викаха ли те :wink: сигурно да видат как се развиваме :wink:
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

:D :D :D :beer: :beer: :beer:
Чета форума, белким науча нещо за изпита и събера кураж, Нинка...
:lol:
А който е недоразвит, и леко утрепан, сигурно го изпращат с една количка пържоли, та да влезе в канадските стандарти, може би... :wink:
Публикувай отговор