Размирици в центъра на Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Размирици в центъра на Монреал

Мнение от krimon »

Съвсем заспа този форум! Защо никой не пише за стачката и боя пред Сежепа на Стария Монреал ? Сълзотворен газ, побой и 105 студенти арестувани :shock:
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

ми като не слушат бой , бой , да знаят друг път .
а защо трафика беше ужасен по 20 някой знае ли ?
много ме дразни като седне някой в автобуса да си реже ноктите с нокторезачка , а като се влачим и с 1 км /3 мин направо ми иде да ги изчистя...
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

ти нали си на летището - трябва да е било заради най-големия самолет в света, който реши да посети Монреал :D
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

мисля да кача няколко снимки , доста е впечатляващо .
но той тръгна вчера за флорида , ако не ме лъже паметта трябва да пристигне утре пак .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

абе да не стане като с Титаник - най-голям, най-...
Дай снимки! Отвътре видя ли го? Беше лудница от хора, които искат да го снимат.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Размирици в центъра на Монреал

Мнение от filipne »

krimon написа:Съвсем заспа този форум! Защо никой не пише за стачката и боя пред Сежепа на Стария Монреал ? Сълзотворен газ, побой и 105 студенти арестувани :shock:
Е ти ся кво ? Искаш да кажеш, че ченгетата в Канада бият ли ? Ама ха !


:lol: :lol: :lol:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

krimon написа:ти нали си на летището - трябва да е било заради най-големия самолет в света, който реши да посети Монреал :D
Много сте назад със събитията в Монреал. Този най-голям самолет беше миналата година за първи път на YVR (първа и единствена тогава спирка в Северна Америка). За втори път беше отново преди няколко седмици. :P
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Бият ми!Аз бях свидетел как разтуриха едни младежи пред градинката пред блока.Най-вероятно щото някойстарец с еоплакал.И младежите катопочнаха да им отговарят и те им тръгнаха 20 ченгета с палките срещу 5 ма .Ония добре ,че отстъпиха ,щеха да ги смелят.Иако знаете как само полицаите се държаха нагло.Викаха им,обиждаха ги,един даже дръпна за яката един,само защото момчето каза нещо,като побегнаха и ченгетата започнаха да им се смеят и да ги подиграват. :evil:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Брех , сега да не вземат да прекръстят кварталът ви на ,,Аспарухово,, :?
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Гледах доста репортажи по монреалските тв канали за това събитие - според мен "юнаците" се опитват да вдигнат шум и да се направят на "герои", като някое тяхни връстници в Париж пред година-две.
От скука, най-вече...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

за разлика от юнаците в Бг. поне се опитват да се направят на ;интересни; за да защитят интересите си .някак си по достойно е отколко да се жалваш по форумите колко са зле нещата и колко мазни и нагли са политиците.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:за разлика от юнаците в Бг. поне се опитват да се направят на ;интересни; за да защитят интересите си .някак си по достойно е отколко да се жалваш по форумите колко са зле нещата и колко мазни и нагли са политиците.
Батка, ти като изтъкнат борец за правда, защо не отиде да помагаш на бунтовниците, ами киснеш тук и само се жалваш колко са зле нещата в Каната? :lol: :rotfl:
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

tochica написа:ми като не слушат бой , бой , да знаят друг път .
а защо трафика беше ужасен по 20 някой знае ли ?
много ме дразни като седне някой в автобуса да си реже ноктите с нокторезачка , а като се влачим и с 1 км /3 мин направо ми иде да ги изчистя...
Щото имаше ПТП в тунела...
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Странджатаа.....изобилстваш от остроумие ...и все с една и съща шега! :D
Да не си запомнил наизуст постинга ми от преди 2 години?Направо съм поласкан.Е на това му се викада останеш в съзнанието нахорта за дълго.Мерси!! :D :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Kwon-Do написа:Странджатаа.....изобилстваш от остроумие ...и все с една и съща шега! :D
Да не си запомнил наизуст постинга ми от преди 2 години?Направо съм поласкан.Е на това му се викада останеш в съзнанието нахорта за дълго.Мерси!! :D :D
Kwon-Do, никой не ти е виновен, брато. След такова култово форумно постижение трудно ще може да надминеш себе си, какво остава да убедиш останалите, че си сменил "убежденията" си. :lol:
Публикувай отговор