Размирици в центъра на Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Kwon-Do написа:Линко,айде стига бе...не са няколко часа а са 10 часа + 1100 $ билетче,което на практика прави въпросното"Ако искам ще се видиме" отлагано за по 3-4 годинки.За твое сведение смятам за непростимо да пропусна бала по случай завършване на Университете на брат ми...ето това наричам аз да НЕ СИ със близките си.
Разбирам те напълно и затова още един път ти казвам, че не е трябвало да тръгваш. С този начин на мислене не ставаш за гурбетчия камо ли за имигрант.
Тази авантюра ти е дала възможност да откриеш себе си и нещата, които цениш и без които не можеш. Нищо ненормално. Просто разбери, че някои други отдавна сме открили себе си и какво искаме и личната ни ценностна система е малко по-другояче подредена. Има ли смисъл сега да се плюваме едни-други защо сме сложили еди-коя си ценност на по-челно или по-задно място? И ще има ли съгласие и край такъв спор? Не.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Е какво са 1100 долара за един елитен специалист , какво са 10 часа в 21 век , ерата на компютърните технологии :shock: Зареждаш мп3-то с новите албуми на Ивана , Г ергана , Стояна и Първана и хоп докато усетиш , си долу на черешата :lol:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Какви са тия балове послучай завършването на университет? Това нова мода ли е?
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

IRA написа:Какви са тия балове послучай завършването на университет? Това нова мода ли е?
ооо супер си е празненството, но не бих казал Бал . Хубав повод е да си с готини хора и да си изкарате добре преди всеки да си хване самолета за нанякъде/поне в моя случай/.
за мода не знам, всички които познавам имаха нещо подобно
...мразя мастика без айрян...
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

:D :D Еее,Странджа...Първана неква нова певица ли е????Кажи деее.........Че всичко ново си свалям...... :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Квон-до не им се вързвай на тия.Ти си учен човек,профисионалист и не си заслужава да гърбиш на публисака като тях челите,недочели за няколко пържоли по вече.
Те ,ако бяха стока и в България щяха да вадят кинти,а не да оправдават себе си с разни мазни политици и азисоци дето им сраха в гащите. :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:Квон-до не им се вързвай на тия.Ти си учен човек,профисионалист и не си заслужава да гърбиш на публисака като тях челите,недочели за няколко пържоли по вече.
Те ,ако бяха стока и в България щяха да вадят кинти,а не да оправдават себе си с разни мазни политици и азисоци дето им сраха в гащите. :D
Батка, я обясни какво представлява този митичен "публисак", че да знам какво да разправям като ме питат. :lol: :rotfl:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

MrGeek написа:
bateto написа:Квон-до не им се вързвай на тия.Ти си учен човек,профисионалист и не си заслужава да гърбиш на публисака като тях челите,недочели за няколко пържоли по вече.
Те ,ако бяха стока и в България щяха да вадят кинти,а не да оправдават себе си с разни мазни политици и азисоци дето им сраха в гащите. :D
Батка, я обясни какво представлява този митичен "публисак", че да знам какво да разправям като ме питат. :lol: :rotfl:


Адьт на земята. Това е Публисак. Седиш на социалка и през 3 или 4 дена на седмицата носиш рекламни материали из кварталите на Монреал. Дьжд, сняг, вятьр, празник, нема нещо което да спре разнясането на Публисак. Изминаваш около 30, а може и 40 км на ден. Докато носиш плик4етата с материлаите и ги поставяш на пощенските кутий на кьщите си ме4таеш и ти как един ден една от тези кьщи ще бьде твоя. Скоро, като излезнах да си взема Публисака, казах на изтормозеното русна4е, не се безпокой, ще изгрее сльнце и на твоята улица.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ми това е местото където много български висшисти загърбили кариера,професиална реализация и достойно общественно и социално положение заради няколко пържоли в по вече си вадят хляба. :cry:
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:43 pm
Местоположение: Канада, а след следващия референдум - в Свободен Квебек

Мнение от Потребител »

Една от лютите чушки на Радой - На бодлива крава бог рога не дава - за съжаление обаче компютри дал господ из канадата, та някои говеда нямат умора, ей. Аман.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

totev написа:
IRA написа:Какви са тия балове послучай завършването на университет? Това нова мода ли е?
ооо супер си е празненството, но не бих казал Бал . Хубав повод е да си с готини хора и да си изкарате добре преди всеки да си хване самолета за нанякъде/поне в моя случай/
за мода не знам, всички които познавам имаха нещо подобно.
То купони ясно ,че има. Аз си го представих като абитурентски бал , с рокли , костюми ..... Май по времето на родителитеми е имало нещо такова.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

хехе, Ира, и по мое време имаше ~ 1998 като завърших. Наричаше се Абсулвентски бал, имаше едно момиче от курса, което го организира, всички преподаватели /почти/ там, декана на факултета. Цяла нощ в Яйцето на Университета /за тези дето го знаят де/: коприни и тафти, танци-манци, смешни грамоти за преподавателите за най-голяма секира и темподобни студенстки истории. Ама никакво изпращане в къщи като на абитюрентски бал, не знам защо Савоар-Фер толкова се е втелясал с бала на брат си, той вече отдавна не е в тинейджърска възраст. Моята сестра, нито мама-тати, не са ме "изпращали" на бала, нито ме возиха на порше до СУ :)
Публикувай отговор