Къде мога да намеря от малките преносими перални в Монтреа?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Къде мога да намеря от малките преносими перални в Монтреа?

Мнение от AniK »

Ако някой знае къде мога да намеря от малките перални, които се вързват към чешмата, моля ви пишете ми, че ми омръзна да пера в общите перални, пак в нашия блок не е разрешено да си прекараме нормална пералния.Мерси предварително.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

HAIER
4742 CDN
TEL:514 461 9488
www.apelectroniques.com
flash*
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Апр 01, 2005 12:43 pm

Мнение от flash* »

В Brault & Martineau, в магазина им за ликвидация на Кот-Вертю ( срещу place vertu) има от тези перални. Последно бяха м/у 350 - 400 $ ( не си спомням колко точно) - Dandy. Предишната ми пералня беше такава и бях много доволна. Сегашната ( над 1000 $, с фронтално зареждане) ми къса нервите като я гледам как пере :x .
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Преди години си бяхме купили такава от Sears Centre de liquidation на Декари (за ориентир - мисля, Че имаше SAAQ в същата сграда)...за около 300 и няколко долара.
flash* написа:В Brault & Martineau, в магазина им за ликвидация на Кот-Вертю ( срещу place vertu) има от тези перални. Последно бяха м/у 350 - 400 $ ( не си спомням колко точно) - Dandy. Предишната ми пералня беше такава и бях много доволна. Сегашната ( над 1000 $, с фронтално зареждане) ми къса нервите като я гледам как пере :x .
А защо ти се късат нервите...аз съм толкова щастлива, Че прането ми веЧе наистина се изпира в пералнята с фронтално зареждане и не излиза като навито на каиш...после не можеш да го изгладиш.
flash*
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Апр 01, 2005 12:43 pm

Мнение от flash* »

Maria написа:Преди години си бяхме купили такава от Sears Centre de liquidation на Декари (за ориентир - мисля, Че имаше SAAQ в същата сграда)...за около 300 и няколко долара.
flash* написа:В Brault & Martineau, в магазина им за ликвидация на Кот-Вертю ( срещу place vertu) има от тези перални. Последно бяха м/у 350 - 400 $ ( не си спомням колко точно) - Dandy. Предишната ми пералня беше такава и бях много доволна. Сегашната ( над 1000 $, с фронтално зареждане) ми къса нервите като я гледам как пере :x .
А защо ти се късат нервите...аз съм толкова щастлива, Че прането ми веЧе наистина се изпира в пералнята с фронтално зареждане и не излиза като
навито на каиш...после не можеш да го изгладиш.

Първо - защото само премята и люлее дрехите и не съм сигурна в изпирането им и второ - че много малко вода пуска при изплакването. Задължително после пускам extra rince, често в допълнение и rince+spin :( Иначе пести ток и вода , спор няма :lol:
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Аз също съм много доволна от това как изпира пералнята с фронтално зареждане и още повече, че най-дългата програма е 2 часа и половина, а не 20 минути с изплакването и центрофугирането. Обаче пък като завърти центрофугата на този дървен под, ужас, всичко се тресе. А пък като започне да центрофугира пералнята на съседите от горния етаж и тавата ми подскача във фурната.
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

flash* написа:
Maria написа:Преди години си бяхме купили такава от Sears Centre de liquidation на Декари (за ориентир - мисля, Че имаше SAAQ в същата сграда)...за около 300 и няколко долара.
flash* написа:В Brault & Martineau, в магазина им за ликвидация на Кот-Вертю ( срещу place vertu) има от тези перални. Последно бяха м/у 350 - 400 $ ( не си спомням колко точно) - Dandy. Предишната ми пералня беше такава и бях много доволна. Сегашната ( над 1000 $, с фронтално зареждане) ми къса нервите като я гледам как пере :x .
А защо ти се късат нервите...аз съм толкова щастлива, Че прането ми веЧе наистина се изпира в пералнята с фронтално зареждане и не излиза като
навито на каиш...после не можеш да го изгладиш.

Първо - защото само премята и люлее дрехите и не съм сигурна в изпирането им и второ - че много малко вода пуска при изплакването. Задължително после пускам extra rince, често в допълнение и rince+spin :( Иначе пести ток и вода , спор няма :lol:
Не съм забелязала да изплаква с "без вода"...поне първото пране го следих от край до край...А за пестенето - не знам - ако гледам времетраенето на програмите - час и половина, 2 часа, 3 часа...вече деликатните са по-кратки или пък без центрофуга. Мисълта ми е, че аз лично съм доволна и то много от "фронталната" пералня.

AniK, единствения ми съвет към теб е, ако си купуваш пералня (или каквото и да било) от ликвидационен център, гледай всичките му джаджи да са там....било то маркучи, кабели и т.н.
Публикувай отговор