Хранителни помощи

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
lucio
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Авг 25, 2007 6:30 pm

Хранителни помощи

Мнение от lucio »

Здравейте!Бях чел преди известно време,че има места във всеки квартал,където може да се запишеш и да получаваш хранителни помощи.Ще се радвам,ако някой ми даде повече информация.Благодаря!
lucio
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Авг 25, 2007 6:30 pm

Мнение от lucio »

Е,драги ми сънародници,не се намери никой да ми помогне и както се очаква повиках неволята.Човек за човека е вълк(за жалост),ако има някой полза от тебе-ставаш,ако ли не-никой не те поглежда(камо ли да си в нужда).
Весел ден от мен!!!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ako си в Торонто се сещам че съм чел във вестника за хранителна банка някъде, ако се разровя мога да намеря телефона и адреса.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

lucio написа:Е,драги ми сънародници,не се намери никой да ми помогне и както се очаква повиках неволята.Човек за човека е вълк(за жалост),ако има някой полза от тебе-ставаш,ако ли не-никой не те поглежда(камо ли да си в нужда).
Весел ден от мен!!!
И виж колко лесно и бързо, направо мигновено става това овълчване. На теб не ти отговориха, та се наложи сам да си намериш отговора и сега и през ум не ти минава да споделиш информацията с останалите.
Какво излиза? Ще дадем, само ако преди това сме взели, или как?

Да оставим настрана факта, че изобщо не споменаваш за кой град и кой квартал става въпрос, а чакаш конкретни отговори. :roll:
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Mи първо кажи къде живееш бе човек? Аз сега виждам и темата , явно бързо е паднала поради липса на мнения!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Linko написа:
Какво излиза? Ще дадем, само ако преди това сме взели, или как?
:
ami Линко, нали си гледал "Маргарит и Маргарита", там сцената с Васил Михайлов и мацето... :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

а може ли голия задник на Сашко да не се дупе повече?
това към дераторите.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

nikito написа:а може ли голия задник на Сашко да не се дупе повече?
това към дераторите.
що бре? малко отпускане на напрежението ще е добре дошло в този напрегнат и динамичен форум 8)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

ами да вземем да си турим всичко по един динамичен *** ей тъй за изпразване на напрежението.... моля, хайде не си на пуберска възраст,
ааа днес у вестника има обява за хапчета един вид виагра, дават ги срещу намаление, сто процента натурал, що не си вземеш, може да ти помогнат повече от картинките тука. побързай....
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

lucio написа:Е,драги ми сънародници,не се намери никой да ми помогне и както се очаква повиках неволята.Човек за човека е вълк(за жалост),ако има някой полза от тебе-ставаш,ако ли не-никой не те поглежда(камо ли да си в нужда).
Весел ден от мен!!!
Ама и ти си намерил кого да питаш. Да беше прочел първо. Тук са най-великите от великите. Чудя се как тая тема е паднала толкова бързо. По принцип е трябвало да стане хит. Да те оплюят на поне 20 страници. Ама величковците са си затраяли. Явно са им още пресни спомените от църквите.
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

nikito написа:а може ли голия задник на Сашко да не се дупе повече?
това към дераторите.
дераторите те чуха като гледам :) аз пък се разсърдвам като малко дете щото не виждам какво съм нарушил от правилата на форума и напускам за 6 месеца :idea:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
7George
Мнения: 9663
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Eй, един да си признае че взима под 100К и му трябва храна за помощ.

Отговарям по същество: Такива места са някои църкви и фудбанките. Така е в Канада, трябва и в Кебек да е така. Потърси в Интернет или телефонния указател местни адреси. Обаче дават веднъж на 1 - 2 месеца, само на нея не може да се разчита.
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

7George написа:Обаче дават веднъж на 1 - 2 месеца, само на нея не може да се разчита.
Т'ва верно ли. Тея каубойци ще ви уморят от глад бе. В наше село ни зачислиха на разкладка още с пристигането. Всяка седмица. Ако пропуснеш деня ти се обаждат в къщи кога да ти донесат манджата. Дедовците и бабите се обиждаха кръвно ако им откажеш консервите. Интересът им изчезна когато вече знаеха за нас повече отколкото ние за себе си.
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
lucio
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Авг 25, 2007 6:30 pm

Мнение от lucio »

Не съм от хората за които форума е начин на живот и единствената причина да потърся информация тук е,защото очаквах,че ще ми се помогне.Да,намериха се хора,които са ми писали на лични и получих информация за което благодаря.И моля,господин Linko,не съдете прибързано хората,т'ва има кой да го върши.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

lucio написа:И моля,господин Linko,не съдете прибързано хората,т'ва има кой да го върши.
Добре казано...и верно. Ама именно този дето има право да съди е казал първо да погледнем гредата в собственото си око преди да посочим сламката в чуждото.

Не мога иначе да си обясня как така лесно ни квалифицира като "вълци" и използвачи, които дори не те поглеждат ако не си им от полза, само защото никой не е писал в темата ти а само на лични. При това си получил исканата помощ. :roll: :shock:
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Публикувай отговор