Питане

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Jim
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 11:12 am
Местоположение: Montreal

Питане

Мнение от Jim »

Чух една новина за известен на българската общност стар емигрант , известен също като Доктора, нещо повече, същият вече не бил вече между живите. Както знаем за хората - отишли на другия свят - или добро или нищо. Според някои подозрения той е същият онзи такси драйвер, замесен в случката с двама американски танцьори отпреди година.
Наскоро имаше новини по случая, но не стана известна самоличността на същия. Някой може ли да потвърди или да отрече...
Thanks! (За съжаление много станаха потресающите новини от Монреал)...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ха,ха ,грешна ти е информацията мен.Доктора не ,че само все още е м/у живите ,а продължава да се наслаждава на живота.Ако искаш да се видите,прескочи до Аруба. :wink:
emiliana

Мнение от emiliana »

bateto написа:Ха,ха ,грешна ти е информацията мен.Доктора не ,че само все още е м/у живите ,а продължава да се наслаждава на живота.Ако искаш да се видите,прескочи до Аруба. :wink:

:P Бре много доФтури и кандидати такива из тоя Форум.
Някой трябва да отвори каталог тука, та да си знаем къде да си търсим доФтурa :wink:
Jim
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 11:12 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Jim »

Информацията бе потвърдена от Вуйната.
Тука от време на време виждам и вуйчото...
Има и други "доктори"...
За тоя от Аруба нищо не знам.
Оня, за когото разправям живееше във Вердюн.

Сега видях че тука във форума си имаме друг доктор.
И дума не може да става... Това са различни хора. Тия, дето познават стария "Доктор" ще се сетят веднага. Оня не си губеше времето по интернет и по форуми. Ама накрая кой знае защо е взел такова решение... То не е много за разправяне. Не си заслужава...
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

bateto написа:Ха,ха ,грешна ти е информацията мен.Доктора не ,че само все още е м/у живите ,а продължава да се наслаждава на живота.Ако искаш да се видите,прескочи до Аруба. :wink:
Aiiiiiiiii...takmo se chudeh dali BATETO e oshte tuk...no qvno e...:)))) Bravo - pochti 5000 mnenia - napredvash bate....a kak e jivota...:) Dobre li si? Picata varvi li vse oshte v Canada? ehhhhh...stari priatelu....misleh, che veche ne si tuk, che....abe nima znachenie, radvam se che si dobre...
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Публикувай отговор