Пак изоставате в Квебек.....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Пак изоставате в Квебек.....

Мнение от AleksandrAI »

Immigrants made up the vast majority of the 1.6 million new Canadians between 2001 and 2006, giving the country the highest population growth rate among G8 countries, new census data released Tuesday suggests.
Roughly 1.2 million new immigrants made up the bulk of the population growth outlined in the latest census, while the country's native-born population increased by 400,000.
Alberta and Ontario were responsible for two-thirds of Canada's population increase. Nearly all of the remaining third occurred in British Columbia and Quebec.

The 10 fastest growing cities in Canada were:

- Barrie, Ont.

- Calgary

- Oshawa, Ont.

- Edmonton

- Kelowna, B.C.

- Toronto

- Kitchener, Ont.

- Guelph, Ont.

- Abbotsford, B.C.

- Moncton

The fastest-growing small towns and rural communties were Sylvan Lake, near Red Deer, Alta., and Strathmore, outside Calgary.

Alberta shows fastest growth

"Alberta has had a spectacular 10 per cent growth over the past five years and Ontario has had 6.6 per cent growth," said Arora.

Together, Ontario and Alberta represented 66 per cent of the country's new growth.
Какво става при вас!!!
Случайно да не са спрели да се размножават арабите и латиносите. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

ми не, просто всичките се преместиха при вас :rotfl: :rotfl: :rotfl:
тука си останахме само пюр лен и някои по-прости бг-та, дето не четем книги и носим дрехи 80те (справка Мама Кенга)
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Аз тук забрадени и латиноси виждам по един на месец.
Явно не е в това причината. :lol: :lol: :lol:
Да не са почнали да ги стирилизират? :lol: :lol: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

абе момче, ти да не си от Пловдив? :lol: :lol:
стЕрилизират
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Много сме си добре в Кебек, да не вадим статистиките къде има най-много визибъл миноритис...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Lub0 написа:Много сме си добре в Кебек, да не вадим статистиките къде има най-много визибъл миноритис...
В Канада всички са визибъл миноритис :lol: :lol: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

видими - говори си сама думата
трябва да ти е различен цвят кожата от бял
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Алчо , ако заплатата ти в Каубърта е право пропорциоанална на непоносимостта ти към Кебек , требе да си много богат синигер :lol:
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Странджата написа:Алчо , ако заплатата ти в Каубърта е право пропорциоанална на непоносимостта ти към Кебек , требе да си много богат синигер :lol:
Някой да е казал че имам непоносимост към Квебек!!! :?:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Lub0 написа:Много сме си добре в Кебек, да не вадим статистиките къде има най-много визибъл миноритис...
Монреал бия' сюр
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Знаете ли,че в Албърта няма закон ограничаващвдигането на наема и много често може да се случи да наемете един апартамент на една цена и през годината да ви вдигнат наема два пъти и то така ,че накрая да е 2 пъти по-висок от първоначалния!!!
Мерси за такава провинция! :twisted:
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Kwon-Do написа:Знаете ли,че в Албърта няма закон ограничаващвдигането на наема и много често може да се случи да наемете един апартамент на една цена и през годината да ви вдигнат наема два пъти и то така ,че накрая да е 2 пъти по-висок от първоначалния!!!
Мерси за такава провинция! :twisted:
Ти луд ли си!!!! Нали така ще си изгонят наемателите.
Вдигат си нормално с по 20, 40 или 60$.
Ако не ти харесва се изнасяш. Изобщо тук е по-добре в сравнение с наемите в Монреал. Там с тоя договор за 1 година е много кофти. От личен опит го знам.

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Дреме им ,че ще изгонят!То там с тоя наплив на хора ,все ще има някой който да се хване от немай къде.И 60 $ малко ли ти е да ти вдигнат наема ?
Аз от личен опит не знам,ама чета по вестниците,правят сравнения хората ...и излиза ,че това дето го взимаш като повече пари в Албърта ,го набутваш във по-високите наеми и цени на храни,коли и т.н.да не говяориме вече ако искаш да си купиш нещо ,че цените на имотите са два пъти на тези в Квебек.Да не говориме ,че таксите в в Унивеситета в Калгари са два пъти на тия в Монреал!
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Ако за теб 60$ са много, за други са малко. :wink:
Пък и това че хората напират насам само говори за какво иде реч.
И аз какви ли не "легенди" слушах за Алберта преди да дойда. :wink:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Хората напират натамм накъдето върви стадото!
А като говориме за това че има работа ,я ми кажи каква точно работа има?Има ли работа за инжинери ,IT , мед.сестри,учители,мениджери,счетоводители ?Що ли ми се струва ,че има работа за сервитиорки,бачкатори ,продавачи и разносвачи на пица......всъщност пак казвам ,не знам, ти кажи!
Освен това не каза нищо за цените на имотите.Какво става от тая гледна точка?Как са цените на детските градини в Калгари и Едмънтън?Верно ли са по 1000 $ на месец?А колко плащаш за Интернет и телефон?Дай малко инфо,защото повечето хора които отиват ,отиват по същия принципкакто са тръгнали и от България-някой нещо казал,некви легенди ,некви непроверени неща ,а после пристигат в Монреал и ...."а ,ама то не било баш така"...Да не ства същото и с "Втората имиграция" към Албърта?
Публикувай отговор