Дайте съвет спешно

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Дайте съвет спешно

Мнение от Bubi »

Здравейте, вече събрах всички документи за Виена, но случайно прочетох във форума, че за трудов стаж по специалността се счита само стажа след завършване на бакалавърската степен. Това ме озадачи и искам да ви попитам следния въпрос: Завършила съм бакалавърска степен през 2000год. в СА - гр.Свищов, спец."Икономика и управление на социалното осигуряване", а през м.май 2004г завърших магистърска степен "Счетоводство на предприятието". От 2000г до сега работя като счетоводител и ще кандидатствам с тази професия, но не ми е ясно в този случай колко години стаж по специалността ще ми зачетат. Това озночово ли, че ще ми зачетат само 6мес. трудов стаж по специалността или 4 год.? Благодаря ви предварително.
sub0

Мнение от sub0 »

Ами както се обадих в другата тема (http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=7508) всичко е индивидуално.

Но в твоя случай смятам че няма какво да се притесняваш. :thumbsup: и стажа ти като счетоводител ще ти го признаят напълно.
Аватар
Bimba
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 5:05 am
Местоположение: Plovdiv ama ve4e sme v Montreal

Мнение от Bimba »

Спокойно Bubi! :wink:
И аз съм в подобна ситуация и нямам проблем -в смисъл че ни дадоха дата. От шест години работя като счетоводител а съм завършила Публична и стоп.админист. през 1999 и Финанси през 2002. Успех и напред
Заключено