Plamene zaklu4i foruma za izvestno vreme

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Plamene zaklu4i foruma za izvestno vreme

Мнение от IRA »

Pozvoliava si da pusna takova suobshtenie zashtoto toia bolnia niama skoro da se spre .Vze da vliza s 4ugvi nikove i da pishe gluposti.Napravo ugas.Nego razbiram.Osuznai se be 4ovek( tova do siankata) ,molia ti se .Imaj malko uvagenie kum sebe si.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Plamene zaklu4i foruma za izvestno vreme

Мнение от yaiuat »

Що не се открие форум "псувни" за изпускане на парата в дира май има такъв... :D :beer: :D :D :D :beer: :beer:
Botzo

Мнение от Botzo »

Ми то нали има РАЗНИ ама 4ак за псувни ..... де да знам :idea:
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

А бе аз по принцип съм кротък човек и не обичам гюрюнтиите,ама това дето беше написано за децата ме изкара от равновесие!!!! Ако го беше написал за моето дете ,след това щеше да пише на спокойствие тема с заглавие" Пластична хирургия,зъболекарски услуги,ченета и наместване на счупени кокалци у Монтреалско" :twisted: :twisted:
П.с. Теодорчо,млади момко,запомни децата са наи-святото нещо на света!!! И най-добрудушния човек за децата си става звяр!!!!!
Аватар
agentka007
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 8:09 pm
Местоположение: Ca

Мнение от agentka007 »

Пламене, присъединявам се към призива. Заключи форума, ако трябва за няколко седмици. По-добре известно време така, отколкото всички да се изпооткажат да пишат заради вихрещата се простотия на Сянката или заради опасността от изнасяне на лични данни.
Помните ли как ми викат колегите? ;)
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

Foruma ne triabva da se zakluchi, a da se vdigne nivoto na sigurnost. Naprimer lichnite syobshtenia moje da gi pusnete pod SSL.
Tozi koito go e zamislil foruma, ne si e daval smetka che moje da ima tolkova maloumni individi. Ne razbiram kakvo tolkova im se vryzvate. Ne im obryshtaite vnimanie. Neka im gledame rezila. Mnogo jalko za tiah, che ne go osyznavat.
Заключено