Брак преди медицинските

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Даниела
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:39 am
Местоположение: Русе

Брак преди медицинските

Мнение от Даниела »

Привет!
Радвам се, че има такива свежари, ориентирани към Квебек, т.е. няма да съм сама :lol:
Имам въпрос, за който вече намерих малко информация тук, но ако някой знае нещо ново, ще се радвам да го сподели с мен, тъй като съм доста притеснена.
Минах интервюто успешно сама. Получих медицински, но не съм минала прегледите. С партньора ми бихме желали да сключим брак и да заминем заедно. Какви са шансовете ни?
Да изчакаме ли да мина сама медицинските прегледи и тогава да сключим брак? Или и по - добре да сключим брак, да уведомим посолствата и да чакаме отговор? Дали ще насрочат ново интервю за приятеля ми или направо изпращат сертификата?
Ако някой е минал вече, моля да помогне.
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

vij v arhivite, dosta e pisano po vaprosa
Даниела
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:39 am
Местоположение: Русе

Мнение от Даниела »

Благодаря ти. Там съм вече...Просто за пръв път влизам :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

по тоз въпрос мога роман да ти напиша. аз се ожених дори и след медицинските. н о нямаше проблем, лошо е че трябва да уведомяваш едновреммнно и виена и букурещ.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Брак преди медицинските

Мнение от VanBC »

Даниела написа: ... Да изчакаме ли да мина сама медицинските прегледи и тогава да сключим брак? Или и по - добре да сключим брак, да уведомим посолствата и да чакаме отговор? Дали ще насрочат ново интервю за приятеля ми или направо изпращат сертификата?
Ако някой е минал вече, моля да помогне.
Независимо кога ще се ожените, съпругът ти също ще минава медицински преглед. Според мене, колкото по-рано се ожените и уведомите посолството, толкова по-добре. Приятелят/супругът ти няма да го викат на интервю - ти вече си одобрена като главен кандидат, той ще е просто придружаващ те член на семейството.
Даниела
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:39 am
Местоположение: Русе

Мнение от Даниела »

Благодаря ви за отговорите! Не знам къде съм била до сега, но не съм предполагала, че е толкова лесно някой да ме "просветли" в терзанията ми...
Мога ли да те помоля да ми напишеш романа или поне в резюме?
Благодаря ви още веднъж :P
Аватар
Don Tomat
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 4:13 am
Местоположение: Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от Don Tomat »

Даниела здравей!
Аз се ожених един месец след като мина моето интервю, след което изпратих втория комплект с документи на жена ми във Виена, 15 дни след това по пощата дойде неиния сертификат, сега заедно ще пускаме документите за Букурещ.
------------------------------------------------------
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му!
Даниела
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:39 am
Местоположение: Русе

Мнение от Даниела »

Благодаря за отговора.
Заключено