Дата и час: Чет Авг 22, 2019 4:50 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 24, 2017 5:39 am 
Аватар

milanelo написа:
Та въпросът ми е: какво бихте ме посъветвали да направя оттук нататък? Какви начини има да се отърва от тази зависимост, която имам в момента към приятелката ми? Добра идея ли е да питам шефовете ми, дали могат да помогнат в случая? Добра идея ли е да плащам на някой от тези агенти за конслултации? Само да спомена, че ми харесва тук и ще направя всичко възможно, за да остана!
optics написа:
аз не виждам каква е връзката между това което сте правили досега и това което трябва да направиш оттук нататък. Както писах още първия път - в най-лошия случай си кандидатстваш за ПР започвайки отначало и чисто и просто само за себе си. Тоест опцията ПР зависи единствено от това как самият ти покриваш критериите за нея. ВЪЗМОЖНА Е и без приятелка и без учене.
milanelo написа:
сам май нямам големи шансове, ама проверявам възможноста.

Горепосочените цитати изчерпват темата.
Ако нямаш шансове да се класираш за ПР сам, то другият вариант е да си търсиш нова приятелка с възможности и желание да те вкара в Канада. Това е.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 24, 2017 10:34 am 

Цитат:
Е нещо не ми се вързва. Как предлагаш да ги изкара тия 2 години и 9 месеца додето навърти 3 години?

Варианта съм го написал. Доколкото разрешителното му за работа е отворено може да търси нов работодател който ще се съгласи да кандидатства за ново или да говори с досегашния си работодател и той да му го поднови. Ако приятелката му напусне учебното заведение преди да има събрани мисля 1800 часа нейният студент пърмит и неговото разрешително за работа се считат за канселирани, съответно и двамата остават без статус в Канада. Това е моето виждане по проблема.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 24, 2017 3:39 pm 

def34 написа:
Цитат:
Е нещо не ми се вързва. Как предлагаш да ги изкара тия 2 години и 9 месеца додето навърти 3 години?

Варианта съм го написал. Доколкото разрешителното му за работа е отворено може да търси нов работодател който ще се съгласи да кандидатства за ново или да говори с досегашния си работодател и той да му го поднови. Ако приятелката му напусне учебното заведение преди да има събрани мисля 1800 часа нейният студент пърмит и неговото разрешително за работа се считат за канселирани, съответно и двамата остават без статус в Канада. Това е моето виждане по проблема.[/quotе]

Абсолютно вярно, така че се насочвам към моя работодател, ако не стане ще търся друг. Мисля, че това е общо взето. Благодаря на всички взели участие, помогнахте ми да стигна до това заключение.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]