Спонсорство родители - въпрос

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
melissa
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 5:56 am

Спонсорство родители - въпрос

Мнение от melissa »

Здравейте,

Родителите ми имат процедура за спонсорство за QC от 2011. Днес получих от CIC e-mail с искане на още документи. В една от формите, Generic Application Form to Canada (IMM 0008), питат за номер на Certificat de seletion du QC. Ако нямаш номер, трябва да кажеш кога си подал документи за CSQ. Въпросът ми е, дали докато подготвям документите за CIC, просто родителите ми попълват application за CSQ и аз го изпращам министерството в QC? Някакси ми звучи странно, без никакво отворено досиер в QC (засега е само на федерално ниво предполагам), ей така да се направи application за CSQ?

Благодаря предварително
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Спонсорство родители - въпрос

Мнение от Koko »

melissa написа:Здравейте,

Родителите ми имат процедура за спонсорство за QC от 2011. Днес получих от CIC e-mail с искане на още документи. В една от формите, Generic Application Form to Canada (IMM 0008), питат за номер на Certificat de seletion du QC. Ако нямаш номер, трябва да кажеш кога си подал документи за CSQ. Въпросът ми е, дали докато подготвям документите за CIC, просто родителите ми попълват application за CSQ и аз го изпращам министерството в QC? Някакси ми звучи странно, без никакво отворено досиер в QC (засега е само на федерално ниво предполагам), ей така да се направи application за CSQ?

Благодаря предварително
Да не би да става дума за номера на сертификата за селекция на спонсора?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
melissa
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 5:56 am

Re: Спонсорство родители - въпрос

Мнение от melissa »

Би трябвало да става въпрос за спонсорирания, тъй като формулярът се попълва от спонсорирания
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Спонсорство родители - въпрос

Мнение от optics »

Няма нужда (а и не е желателно) да пускаш две теми
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор