Покани за ВИЗИ (безплатни съвети към новопристигащите)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
тидис
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Май 30, 2013 6:06 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от тидис »

lutar написа:Моля администраторите да отворят една нова тема наречена "Безплатни съвети", където презимувалите "КАНАДЦИ" да могат свободно да леят мозъци, както и да бъдат сигурни, че фундаменталният им опит няма да се загуби някъде в пространството...
Тук става въпрос за ВИЗИ... кое точно не разбрахте? Хората, които все още чакат, отварят тази тема с надежда, че нещо се случва в тази посока и далеч нямат нужда от всичко това.
:y:
pepiliverpool
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 10:24 am
Местоположение: Ottawa

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от pepiliverpool »

тидис написа:
lutar написа:Моля администраторите да отворят една нова тема наречена "Безплатни съвети", където презимувалите "КАНАДЦИ" да могат свободно да леят мозъци, както и да бъдат сигурни, че фундаменталният им опит няма да се загуби някъде в пространството...
Тук става въпрос за ВИЗИ... кое точно не разбрахте? Хората, които все още чакат, отварят тази тема с надежда, че нещо се случва в тази посока и далеч нямат нужда от всичко това.
:y:
Вие двамата защо не вземете да отиде за 2 седмици на почивка на море. Много добре ще Ви се отрази, вместо по няколко пъти на ден да отваряте темата. Естествено че нещо се случва, Вие да не би да мислите, че са затворили посолството в Букурещ?
alex_rs
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Юли 26, 2010 11:30 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от alex_rs »

karelia 79 публикува един линк, който реши, че може да е полезен за някои от чакащите.Решила, публикувала го!Нещо лошо или нередно бе това така и не разбрах?Но разбрах или по-скоро спомних си от какво искаме да се спасим...и защо избягвам да пиша във форума. Не беше ли по-лесно, по -хубаво и по-разумно за който е полезен да го ползва, за който е безсмислен да го подмине...Вместо това страница и половина в излишни нападки и раздразнения. Кой има нужда от това???И това ли искаме от общуването си тук?Ние - НЕ!!!
Желая успех на всички чакащи и на нас в частност!!!
Повече усмивки и ведро настроение!
DCS Vienne - 19.01.2011
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от klisurov »

lutar написа:Моля администраторите да отворят една нова тема наречена "Безплатни съвети", където презимувалите "КАНАДЦИ" да могат свободно да леят мозъци, както и да бъдат сигурни, че фундаменталният им опит няма да се загуби някъде в пространството...
Има една тема, започната от мен: Неща, които новопристигналите не знаят.
Навярно наистина трябва да се отвори една тема, но не "Безплатни съвети", а " Какво трябва да знам, преди да се кача на самолета"

lutar, надявам се да имаш много близки приятели, които да те чакат на летището.
You just dig a hole.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от pumpy »

lutar написа:Моля администраторите да отворят една нова тема наречена "Безплатни съвети", където презимувалите "КАНАДЦИ" да могат свободно да леят мозъци, както и да бъдат сигурни, че фундаменталният им опит няма да се загуби някъде в пространството...
Тук става въпрос за ВИЗИ... кое точно не разбрахте? Хората, които все още чакат, отварят тази тема с надежда, че нещо се случва в тази посока и далеч нямат нужда от всичко това.
И ако ми кажеш как визите на Ивам и Марийка повлияват на твоя процес в имиграцията ще те посрещна на летището и ще те настаня една седмица в хотел в произволно избран от теб град в Канада, но не и в Лавал, щото там летище няма ;) (или има и аз не знам )

С други думи, посмали малко и чакай разумно, че тук ще ти се види много нанагорно с рогата напред....
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от lutar »

Ето на, уплашихте ме....... млъквам. :x
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от pumpy »

lutar написа:Ето на, уплашихте ме....... млъквам. :x

Майна, все ми е тая дали млъкваш или не. Твоята имиграция по никакъв начин не променя моя живот..... ако успееш да прочетеш между редовете, толкова по-добре за теб. Ако ли не, просто ще се нагледаме на поредната ябълка и толкоз. Успех с представленията.....
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от lutar »

Аз пък мисля,че вече доста време отдели по повод моята имиграция... :rofl: :rofl: :rofl:
Нищо лично, но ми направи впечатление, че за тези 12 години висене в този форум си съчинил 6223 мнения. Приятелю даваш ли си сметка каква част от живота си прекарваш пред компа за да се занимаваш с неща, които дори не те засягат?
vankoivanoff
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 6:37 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от vankoivanoff »

Мерси на karelia79 - винаги е споделяла полезна инф. !
DCS 26.09.2011
AR 04.05.2012
TCFQ -B2/B2
Entrevue 05.11.2013 - успешно!
Док. Sidney - N.E. - 19.11.2013
Баркодове - 13.03.2014
Медицински OK- 25.06.14
2-ри медицински ОК - 14.07.2015
Покана за визи - 23.09.2015г.
Визи - 06.10.2015г.
Публикувай отговор