Сесия 2014......

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
Icoman
Мнения: 265
Регистриран на: Сря Ное 09, 2011 3:05 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от Icoman »

Здравейте! Дойде и нашият ред да се похвалим със сертификати :D ! Но……..се развали принтера и не можахме да си ги вземем. Минахме през хотела късния следобед (ние бяхме първи за деня), но принтера така и не се оправи. Късмет, какво да се направи – важното е, че сме одобрени и дамата каза, че ще получим сертификатите по пощата най-късно до края на юли. Интервюто ни беше почти два часа, но през повечето време Мадам си пишеше нещо в компютъра и си говореше под носа (на себе си). Опита се да се заяде основно с четири неща с водещия кандидат:
1. Защо в трудовата ми харектеристика със задълженията, които изпълнявам не е отбелязано, че съм била в майчинство определен период, а пише само че от тази ….до тази дата съм заемала еди каква си позиция. Обясних, че не аз изготвям характеристиките, а в отдел „Човешки ресурси” и никъде в обясненията им не пише, че това трябва да бъде отбелязано в служебната бележка. Съгласи се учтиво с мене.
2. Защо в гражданските ми договори (работила съм 6 месеца на такива, по време на майчинството си, за работодателя ми – работя на едно и също място от 10 години) не са описани точно задачите, които съм изпълнявала. Били много общо написани – не й хареса този факт. Последва отново същото обяснение, че не аз изготвям договорите, а отдел „Човешки ресурси” и това е ситуацията в България и аз не мога да направя нищо по въпроса. Отново се съгласи любезно.
3. В дипломата ми за Висше образование пише „gestion………..”, а сегашната ми позиция е „Контролен специалист”. Къде е връзката между управлението и контрола? На този въпрос малко се опулих и леко забих, но веднага изстрелях, като отговор 4 точки от служебните ми задължения, които отговарят на управленски функции. Отново се съгласи любезно.
4. Защо никъде в служебните ми бележки (аз бях приготвила 4 такива, за всеки пост, който съм заемала през годините във фирмата, с описание на задължениета ми) не пише, че има служители, които са ми подчинени. Отново последва оправданието с отдел „Човешки ресурси” и любезно съгласие.
Последва проверка на нивото на френския език на водещия кандидат. Изкара някаква тетрадка с въпроси и каза, че ще ми зададе въпрос за степен франкофон. Изтръпнах…, но като чух въпроса ми олекна – за семейството, бъдещето, плановете, ценостите и пр. Почнах да говоря и тя ме прекъсна по някое време – ПАРФЕ. Но все пак ми писа B2/B2. За момента се отказах да споря с нея, т.к. й бях представила сертификат за TCFQ с ниво С1, а тя реално ми намали нивото. Запазих си силите за спорене, ако се наложи за накрая. Любезно ни информира, че не може да даде точки на съпругът ми за френски език, т.к. той не е представил никакъв сертификат (може би се ръководеше от факта, че сме подали документи след промените в изискванията за доказване на ниво на езика само със сертификат след 07 Декември 2011 г.). Смешното в случая беше, че до този момент тя не го беше питала абсолютно нищо и нямаше никаква представа как е той с френския език. Отново оставих спора за накрая, ако се наложи…..
Последва въпрос за английският ми език, като отбеляза факта, че съм представила сертификат IELTS по-рано. С лекота превключих на английски (а тука бях малко притеснена, т.к. от усиленото учене на френски имах чувството, че ще се издъня с английския, въпреки че го ползвам почти ежедневно). Разбърборих се много и тя побърза да ме прекъсне – ПАРФЕ Мадам.
Последва много бърза проверка на плановете А, В, С на водещия канидат (времето беше доста напреднало). ПАРФЕ за всичко. И чак след това едно бързо прослушване на придружаващия кандидат – представяне на висшето образование, къде работи и само проверка на план А. Отново ПАРФЕ.
Обясни ни колко точки събираме, че сме приети, отбеляза факта, че сме били много добре подготвени за интервюто и ни благодари. Вече исках да викам от радост!!!
Тука последва неприятния момент – принтера се развали (доста допотопна машинка наистина). Помоли ни да изчакаме малко навън, а аз си позволих да я избъзикам, че ако не може да се справи сама и има нужда от помощ може да извика съпруга ми, който е специалист. Усмихна се и благодари, че ще се възползва от услугите му, ако се наложи. Развитието на историята описах в началото на разказа си. Всички одобрени на интервютата от вчера ще чакаме сертификатите по пощата. По моя информация – две одобрени кандидатури и две скъсани. Между другото Мадам видимо се смути от ситуацията и доста се извиняваше. Както и да е, ще използваме времето за подготовка на втория пакет документи.
Знам, че сесията вече свърши и моят дълъг разказ няма да е вполза на никой след нас, но реших да бъда така подробна защото предполагам, че за в бъдеще тази дама ще идва отново на интервюта в България и нашият опит ще е полезен на хората, които ще бъдат при нея.
Обобщение – дамата наистина е строга, но моите впечатления са, че действително канидатурите са решени предварително (подобни мнения са изказвани и за други водещи, на предишни сесии). Аз знаех, че със сигурност събираме точките (имахме изпратен от тях фиш с точките на предишен етап, когато ни поискаха допълнителни документи), но се бях подготвила и докумнетално да споря с нея, ако възникнеше ситуация. Слава богу до там не се стигна. Другото, което ми направи впечатление е, че тя носеше всички документи, които сме изпращали и беше доста добре запозната с тях. Явно се готви сериозно за интервютата. Мисля, че преводачката е една и съща на всички интервюта. Мнение за нея не мога да изкажа, не сме ползвали услугите й. Чух и гласът само веднъж, когато Ан Бернар я попита нещо по гржданските ми договори. На края на интервюто благодарихме любезно и на двете дами.
И накрая един съвет – в никакъв случай не подценявайте подготовката за интервюто. Ако съумеете да презентирате добре всичко, което сте подготвили, като информация това ще направи много добро впечатление. Това е знак, че сте чели и сте се интересували. Използвайте само официални сайтове, там има цялата информация, която Ви е необходима. Нещо, което на някой може да се стори маловажно, но аз все пак да си кажа (това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него) външния вид на интервюто – нямам в предвид само облеклото (което според мене задължително трябва да е официално, елегантно – поне ние бяхме така облечени), а и начина по който ще си подредите документите. Папки, джобчета, всичко да е надписано и удобно подредено за да можете да подавате документите бързо. Аз бях направила етикети и легенда със съдържанието на всяка една папка (макар, че всичко по подребата ми беше в главата). Това са подробности, но определено правят впечатление малките детайли, така че не ги подценявайте.
Искам да изкажа отново огромната ни благодарност на хората, които ни помогнаха и ни подкрепяха!!! Не се сърдете, имена няма да изреждам, чухме се с всички вчера, остава само да почерпим !
Пожелаваме успех и късмет на всички, които минаха успешно сесията напред в процедурата! На тези които са в очакване – не се отчайвайте, със сигурност новините ще са благи (дай боже!!!) – стискаме палци! А на тези, които тепърва ще им предстои интервю – учете френски, по възможност си изкарайте сертификати и не оставяйте подготовката за интервюто за последния момент – КЪСМЕТ!
Документи Виена - 16.12.2011
Accusse - 20.04.2012
Вкл.в листа на чакащи интервю-11.09.2013
Интервю 05.06.2014- Успешно !!!Счупен принтер...Очакване на сертификати по пощата.
Получени!!!
Документи NS-09.07.2014
Медицински- 09.09.2015/25.09.2015
Аватар
martin_1
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Яну 15, 2013 2:19 am
Местоположение: Montréal

Re: Сесия 2014......

Мнение от martin_1 »

Честито и успех за напред, а за принтера да вземат следващите кандидати да си носят един резервен в джоба следващите пъти :lol: майтапя се важното, че ще си ги получите сертификатите!!!Супер обясниение браво :) По изчерпателно не може и да бъде. Само имам един въпрос към миналите интервюта до тук въпросите към придружаващия кандидат същите ли бяха "представяне на висшето образование, къде работи и само проверка на план А" също така дали има сертификат по френски или не да уточните? Мисля за доста от хората във форума това ще е полезна информация :)

Благодаря ви.
Аватар
Icoman
Мнения: 265
Регистриран на: Сря Ное 09, 2011 3:05 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от Icoman »

При нас към водещият кандидат въпросите бяха относно дипломата за висше образование, къде работи и какви са му служебните задължения, план А (до план B и C не стигнахме защото план А и се хареса много), къде уча френски (представих бележка от AF). Не подценявайте ролята на придружаващият кандидат! Не очаквайте водещият да свърши сам цялата работа!
Макар, че при нас на практика така се получи, че водещият изнесе тежестта на интервюто на гърба си.Но както казахме в предният пост, дребните неща правят огромно впечатление( в това число и придружаващият кандидат :D ).
На края коментарът на мадам беше : "vous êtes tous deux très bien préparé"
Документи Виена - 16.12.2011
Accusse - 20.04.2012
Вкл.в листа на чакащи интервю-11.09.2013
Интервю 05.06.2014- Успешно !!!Счупен принтер...Очакване на сертификати по пощата.
Получени!!!
Документи NS-09.07.2014
Медицински- 09.09.2015/25.09.2015
sundance
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 26, 2011 3:15 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от sundance »

Icoman, честито и благодаря за подробния разказ!! :party: :party:
Получени в Монреал - 21/12/12
Акюзе - 6/03/13
CSQ - 23/10/15
Получени в Сидни - 18/01/16
Баркодове - 26/02/16
Mедицински - 4/05/16
Покани за визи - 27/06/16
Полет - 4/09/16
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Сесия 2014......

Мнение от hristowi06 »

Icoman написа:Здравейте! Дойде и нашият ред да се похвалим със сертификати :D ! Но……..се развали принтера и не можахме да си ги вземем. Минахме през хотела късния следобед (ние бяхме първи за деня), но принтера така и не се оправи. Късмет, какво да се направи – важното е, че сме одобрени и дамата каза, че ще получим сертификатите по пощата най-късно до края на юли. Интервюто ни беше почти два часа, но през повечето време Мадам си пишеше нещо в компютъра и си говореше под носа (на себе си). Опита се да се заяде основно с четири неща с водещия кандидат:
1. Защо в трудовата ми харектеристика със задълженията, които изпълнявам не е отбелязано, че съм била в майчинство определен период, а пише само че от тази ….до тази дата съм заемала еди каква си позиция. Обясних, че не аз изготвям характеристиките, а в отдел „Човешки ресурси” и никъде в обясненията им не пише, че това трябва да бъде отбелязано в служебната бележка. Съгласи се учтиво с мене.
2. Защо в гражданските ми договори (работила съм 6 месеца на такива, по време на майчинството си, за работодателя ми – работя на едно и също място от 10 години) не са описани точно задачите, които съм изпълнявала. Били много общо написани – не й хареса този факт. Последва отново същото обяснение, че не аз изготвям договорите, а отдел „Човешки ресурси” и това е ситуацията в България и аз не мога да направя нищо по въпроса. Отново се съгласи любезно.
3. В дипломата ми за Висше образование пише „gestion………..”, а сегашната ми позиция е „Контролен специалист”. Къде е връзката между управлението и контрола? На този въпрос малко се опулих и леко забих, но веднага изстрелях, като отговор 4 точки от служебните ми задължения, които отговарят на управленски функции. Отново се съгласи любезно.
4. Защо никъде в служебните ми бележки (аз бях приготвила 4 такива, за всеки пост, който съм заемала през годините във фирмата, с описание на задължениета ми) не пише, че има служители, които са ми подчинени. Отново последва оправданието с отдел „Човешки ресурси” и любезно съгласие.
Последва проверка на нивото на френския език на водещия кандидат. Изкара някаква тетрадка с въпроси и каза, че ще ми зададе въпрос за степен франкофон. Изтръпнах…, но като чух въпроса ми олекна – за семейството, бъдещето, плановете, ценостите и пр. Почнах да говоря и тя ме прекъсна по някое време – ПАРФЕ. Но все пак ми писа B2/B2. За момента се отказах да споря с нея, т.к. й бях представила сертификат за TCFQ с ниво С1, а тя реално ми намали нивото. Запазих си силите за спорене, ако се наложи за накрая. Любезно ни информира, че не може да даде точки на съпругът ми за френски език, т.к. той не е представил никакъв сертификат (може би се ръководеше от факта, че сме подали документи след промените в изискванията за доказване на ниво на езика само със сертификат след 07 Декември 2011 г.). Смешното в случая беше, че до този момент тя не го беше питала абсолютно нищо и нямаше никаква представа как е той с френския език. Отново оставих спора за накрая, ако се наложи…..
Последва въпрос за английският ми език, като отбеляза факта, че съм представила сертификат IELTS по-рано. С лекота превключих на английски (а тука бях малко притеснена, т.к. от усиленото учене на френски имах чувството, че ще се издъня с английския, въпреки че го ползвам почти ежедневно). Разбърборих се много и тя побърза да ме прекъсне – ПАРФЕ Мадам.
Последва много бърза проверка на плановете А, В, С на водещия канидат (времето беше доста напреднало). ПАРФЕ за всичко. И чак след това едно бързо прослушване на придружаващия кандидат – представяне на висшето образование, къде работи и само проверка на план А. Отново ПАРФЕ.
Обясни ни колко точки събираме, че сме приети, отбеляза факта, че сме били много добре подготвени за интервюто и ни благодари. Вече исках да викам от радост!!!
Тука последва неприятния момент – принтера се развали (доста допотопна машинка наистина). Помоли ни да изчакаме малко навън, а аз си позволих да я избъзикам, че ако не може да се справи сама и има нужда от помощ може да извика съпруга ми, който е специалист. Усмихна се и благодари, че ще се възползва от услугите му, ако се наложи. Развитието на историята описах в началото на разказа си. Всички одобрени на интервютата от вчера ще чакаме сертификатите по пощата. По моя информация – две одобрени кандидатури и две скъсани. Между другото Мадам видимо се смути от ситуацията и доста се извиняваше. Както и да е, ще използваме времето за подготовка на втория пакет документи.
Знам, че сесията вече свърши и моят дълъг разказ няма да е вполза на никой след нас, но реших да бъда така подробна защото предполагам, че за в бъдеще тази дама ще идва отново на интервюта в България и нашият опит ще е полезен на хората, които ще бъдат при нея.
Обобщение – дамата наистина е строга, но моите впечатления са, че действително канидатурите са решени предварително (подобни мнения са изказвани и за други водещи, на предишни сесии). Аз знаех, че със сигурност събираме точките (имахме изпратен от тях фиш с точките на предишен етап, когато ни поискаха допълнителни документи), но се бях подготвила и докумнетално да споря с нея, ако възникнеше ситуация. Слава богу до там не се стигна. Другото, което ми направи впечатление е, че тя носеше всички документи, които сме изпращали и беше доста добре запозната с тях. Явно се готви сериозно за интервютата. Мисля, че преводачката е една и съща на всички интервюта. Мнение за нея не мога да изкажа, не сме ползвали услугите й. Чух и гласът само веднъж, когато Ан Бернар я попита нещо по гржданските ми договори. На края на интервюто благодарихме любезно и на двете дами.
И накрая един съвет – в никакъв случай не подценявайте подготовката за интервюто. Ако съумеете да презентирате добре всичко, което сте подготвили, като информация това ще направи много добро впечатление. Това е знак, че сте чели и сте се интересували. Използвайте само официални сайтове, там има цялата информация, която Ви е необходима. Нещо, което на някой може да се стори маловажно, но аз все пак да си кажа (това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него) външния вид на интервюто – нямам в предвид само облеклото (което според мене задължително трябва да е официално, елегантно – поне ние бяхме така облечени), а и начина по който ще си подредите документите. Папки, джобчета, всичко да е надписано и удобно подредено за да можете да подавате документите бързо. Аз бях направила етикети и легенда със съдържанието на всяка една папка (макар, че всичко по подребата ми беше в главата). Това са подробности, но определено правят впечатление малките детайли, така че не ги подценявайте.
Искам да изкажа отново огромната ни благодарност на хората, които ни помогнаха и ни подкрепяха!!! Не се сърдете, имена няма да изреждам, чухме се с всички вчера, остава само да почерпим !
Пожелаваме успех и късмет на всички, които минаха успешно сесията напред в процедурата! На тези които са в очакване – не се отчайвайте, със сигурност новините ще са благи (дай боже!!!) – стискаме палци! А на тези, които тепърва ще им предстои интервю – учете френски, по възможност си изкарайте сертификати и не оставяйте подготовката за интервюто за последния момент – КЪСМЕТ!
Благодаря за дългия и изчерпателен постинг!!! Поздравления и най- искрените ни поздрави от нас за вас- не съм се съмнявала и за миг в резултата след интервюто! ЧЕСТИТО :):):)
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
ianu6ka_vn
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Дек 12, 2009 11:54 am

Re: Сесия 2014......

Мнение от ianu6ka_vn »

Дойде и нашия ред да се похвалим с инетрвуто. Днес бяхме преди обяд. Мадам ни покани 1 час по-рано явно никой преди нас не се беше явил. Покани ни с усмивка и каза че ако нямаме нищо против може да заповчдаме след 2 мин. Така и стана. През цялото време мадам се усмихваше и ни предразполагаше. При нас нещата ги разлеждаше и на двамата (ние сме с еднакви професии) Много се зарадва на факта, че водещия кандидат има степен доктор и че не си е сменял работата откакто е завършил висшето си образование ( тя ми сподери че и тя има докторска степен). Каза, че в Квебек малко са хората с такава образователна степен и че сме много търсена професия и високо квалифицирани млади хора. Придружавашия кандидат е учил тази професия 10 години (средно и висше-магистър). Него не го е питала нищо. Помоли го да си даде дипломата, атестация от последната работа и справката от НАП. Направими впечатление , че не чете преводите, а моли преводачката да и ги превежда. За плановете ни каза, че много ниско съм се оценила и трябва да си завиша критериите, че ордера веднага ще ни признае дипломите и с моя френски ще започна веднага работа. Представила съм сертификат за език и ми каза, че ми е от 2012. Това е така изтекъл е само преди 6 дни и леко се засмя и каза че няма какво да ми проверява езика. Попитаме къде само съм учила френски и това беше. На 35 мин каза FELICITATIONS. и че сме много добрее образовани и квалифицирани хора. След това обясни колко точки е мин, колко ние сме събрали и че принтера не работи и да си чакаме сертификатите по пощата. Каза че може спокойно да контактуваме с ордера, за по-бързо предвиждане и адаптация.
Исказвам благодарност на всички които ни помогнаха с изчерпателните обснения за интервюто.Ако някои иска допълнителна информация може да ми пише на личния.
uncontrollable
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 9:41 am

Re: Сесия 2014......

Мнение от uncontrollable »

Честито! :) Страхотна новина, много се радвам за вас. Трябва да почерпите. ;)
ianu6ka_vn написа:Дойде и нашия ред да се похвалим с инетрвуто. Днес бяхме преди обяд. Мадам ни покани 1 час по-рано явно никой преди нас не се беше явил. Покани ни с усмивка и каза че ако нямаме нищо против може да заповчдаме след 2 мин. Така и стана. През цялото време мадам се усмихваше и ни предразполагаше. При нас нещата ги разлеждаше и на двамата (ние сме с еднакви професии) Много се зарадва на факта, че водещия кандидат има степен доктор и че не си е сменял работата откакто е завършил висшето си образование ( тя ми сподери че и тя има докторска степен). ....
Исказвам благодарност на всички които ни помогнаха с изчерпателните обснения за интервюто.Ако някои иска допълнителна информация може да ми пише на личния.
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от Feel_free »

:party: Поздравления на получилите сертификат! На тези, които не са- горе главата! Ако много го искате, ще стане.
Благодаря сърдечно на тези от вас, които отделиха от времето си и споделха (за мен) изкючително ценна информация.
:bow:
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
emis
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 3:09 pm
Местоположение: BG-to

Re: Сесия 2014......

Мнение от emis »

Честито на всички получили сертификати тази сесия.Специални поздрави на icoman.
DCS Vienna-10/08/2011
интервю 05.04.2013-10:30h
сертификати-17.02.2014
документи до Нова Скотия-25.02.2014
покани за медицински-17.08.2015
Медицински изследвания-04.09.2015
Покани за визи-22.09.2015
Полет 04.06.2016
rossin555
Мнения: 86
Регистриран на: Чет Окт 06, 2011 6:32 am

Re: Сесия 2014......

Мнение от rossin555 »

Честито на всички взели сертификати на тази сесия и късмет напред в процедурата! На чакащите решение им желая успех и дано нещата се развият в положителна за тях посока :y: ! Icoman чакам с нетърпение момента когато ще се срещнем от другата страна на океана ;).
DCS Виена - 28.10.2011
Полет - 21.06.2015
Аватар
Icoman
Мнения: 265
Регистриран на: Сря Ное 09, 2011 3:05 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от Icoman »

rossin555 написа:Честито на всички взели сертификати на тази сесия и късмет напред в процедурата! На чакащите решение им желая успех и дано нещата се развият в положителна за тях посока :y: ! Icoman чакам с нетърпение момента когато ще се срещнем от другата страна на океана ;).
Ааааааа, ще се срещнем и преди да отлетите - няма отърване :D! Нали трябва да запознаем децата и да уговорим дата и час на срещата оттатък океана :D. Мястото е ясно, ще бъдем съседи :D. Като наближи да идваме, започвате да се оглеждате ......... :D. До скоро, ще се чуем - само малко да отдъхнем, че и на работа е голям зор сега. Ех, няма почивка............
Документи Виена - 16.12.2011
Accusse - 20.04.2012
Вкл.в листа на чакащи интервю-11.09.2013
Интервю 05.06.2014- Успешно !!!Счупен принтер...Очакване на сертификати по пощата.
Получени!!!
Документи NS-09.07.2014
Медицински- 09.09.2015/25.09.2015
Аватар
Icoman
Мнения: 265
Регистриран на: Сря Ное 09, 2011 3:05 pm

Re: Сесия 2014......

Мнение от Icoman »

emis написа:Честито на всички получили сертификати тази сесия.Специални поздрави на icoman.
Благодарим от сърце! Ще има среща скоро, така че ще се видим.
Документи Виена - 16.12.2011
Accusse - 20.04.2012
Вкл.в листа на чакащи интервю-11.09.2013
Интервю 05.06.2014- Успешно !!!Счупен принтер...Очакване на сертификати по пощата.
Получени!!!
Документи NS-09.07.2014
Медицински- 09.09.2015/25.09.2015
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Сесия 2014......

Мнение от milla »

Чистито за успешното интервю на Icoman и ianu6ka_vn.:super: Да ви спори и за в бъдеще! :y:

Може ли ianu6ka_vn да напише датите на подаване на първите документи, получаването на акюзе и въобще всякакви особености, с които е придружена кандидатурата ви, като например искане на допълнителни документи или каквото и да е изброено в постинга ми тук в постигна ми относно последната графа в таблицата.

Също, ако някой знае какъв е резултата от интервюто на вписаните в таблицата, които сега са се явила на интервю GePePe (интервю 2014-06-04 от 12.45 ч) и на Dimazavar (интервю 2014-05-30 от 13.45 ч) моля да ми напише, за да ъбдейтна информацията.
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
GePePe
Мнения: 25
Регистриран на: Вто Ное 22, 2011 6:31 am

Re: Сесия 2014......

Мнение от GePePe »

Здрасти,
GEPEPE чакат писмо с инструкция до края на юли,май не я изкефих нещо мадам-ата и ми поиска някъв документ-заверен от мен лично годишен отчет на някоя от компаниите които обслужвам счетоводно-За доказване на пост и не хареса че жена ми винаги работи в мои фирми.При всички обстоятелства/неблагоприятни за нас/,мадам каза че няма да ни даде сертификати в момента и да чакаме до края на юли. Късмет на всички!
Lives in Canada!
GePePe
Мнения: 25
Регистриран на: Вто Ное 22, 2011 6:31 am

Re: Сесия 2014......

Мнение от GePePe »

Между другото преводачката е Мега лице :)
Страхотна си ! Страхотен човек!Отличен професионалист!
Бъди жива и здрава-без теб щяхме да изядем дървото !
Lives in Canada!
Публикувай отговор