Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
zdravko76
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 8:03 am

Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от zdravko76 »

Привет на всички съфорумци! Искам да се извиня за това, че създавам нова тема, която може би не за всички е важна, но за мен е и моля за помощ! Ако някой знае дали Лиса е сменила своя имейл адрес, моля да пише. Имам един имейл, който не е активен -Lisa.Schreiber@micc.gouv.qc.ca Предварително благодаря на отзовалите се и късмет на всички!
uncontrollable
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 9:41 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от uncontrollable »

zdravko76, а може тя просто вече да не работи там. :(
Zacks
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 10:05 am
Местоположение: Варна

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от Zacks »

Здравейт
тъй като съм сравнително нов в процедурата, а често засичам името на дамата в този форум, може ли да ми кажете по какви въпроси отправяте запитване към нея, а не на официалният мейл.
Благодаря
Bau
Аватар
Double Trouble
Мнения: 225
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 7:57 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от Double Trouble »

Zacks, това е дамата, която преди се занимаваше технически с нашите досиета, но и според мен след закриването на бюрото във Виена, едва ли са я преместили и нея в Монреал. По-скоро тази роля в момента изпълнява Ружица Спасойевич, така че, zdravko76, може да пробваш да пишеш на нея, ако ти е важно да е адресиран мейла лично до някой. Но тук вече колегите да кажат от какъв адрес получават мейлите си от Ружица.
Ако беше лесно, всеки щеше да го прави. Трудното го прави велико. (A league of their own)
DSC Виена - 06.04.2011
Accusé - 12.08.2011
Писмо изчакване - 19.06.2012
Интервю - 25.10.2012 - Успешно!
Док. до Сидни - 08.11.2012
Мед. формуляри - 29.01.2013
mariko_san
Мнения: 101
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2010 5:06 pm
Местоположение: Toronto, ON

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от mariko_san »

Double Trouble написа:Zacks, това е дамата, която преди се занимаваше технически с нашите досиета, но и според мен след закриването на бюрото във Виена, едва ли са я преместили и нея в Монреал. По-скоро тази роля в момента изпълнява Ружица Спасойевич, така че, zdravko76, може да пробваш да пишеш на нея, ако ти е важно да е адресиран мейла лично до някой. Но тук вече колегите да кажат от какъв адрес получават мейлите си от Ружица.
S'il vous plait.

renseignements@micc.gouv.qc.ca

ruzica.spasojevic@micc.gouv.qc.ca

Успех,
DSC - 11.11.2011
AR- 12.05.2012
Certificat de selection по пощата- 27.07.2013
Мед.прегледи- 29.04.2014
Визи- 21.06.2014
Полет- 20.09.2014
zdravko76
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 8:03 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от zdravko76 »

Много благодаря за имейлите mariko_san. Надявам се да свършат работа.
Garraty1976
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 6:50 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от Garraty1976 »

Здравейте на всички,

не исках да отварям нова тема за това пиша тук. Дали някой е звънял на Ruzica Spasojevic? Спешно и издирвам телефона. Може да ми го пратите и на Лично Съобщение. Благодаря!
Аватар
AsicsFan
Мнения: 229
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 11:50 am
Местоположение: Хасково, България

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от AsicsFan »

Garraty1976 написа:Здравейте на всички,

не исках да отварям нова тема за това пиша тук. Дали някой е звънял на Ruzica Spasojevic? Спешно и издирвам телефона. Може да ми го пратите и на Лично Съобщение. Благодаря!
Аз много се съмнявам че който и да е от пишещите тук е звънял на който и да е от служителите там. Просто това някой служител да си пусне телефона е равносилно на незнам какво, след като му го запалят кой ли не за какво ли не.

Така че ако искаш да разчиташ на някого, както казваха навремето в едно предаване - разчитай на себе си. Зарежи позвъняването. Най-много можеш да пратиш имейл според мен.

За цялата ни процедура обаче, ние не сме звъняли/писали или контактували под каквато и да е форма с никой, освен пряко работещите с нашите документи в редките няколко случая когато ни допитваха за нещо.

Айде успех!
Winners train, losers complain.
Sofia=>Toronto 2010-07-28
Citizenship 2014-11-13
Toronto=>Sofia 2021-04-28 (Завърнал се)
moonlight79
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Авг 11, 2014 2:04 pm

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от moonlight79 »

И според мен това не е добра идея. Ако тел разговори с тях бяха опция за осъществяване на контакт, щяха да ги публикуват.
Application at CIO: 16 Dec 2014
CC charged: 9 Feb 2015
PER: 3 March 2015
Additional docs: 6 May 2015
vert
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Дек 26, 2013 8:42 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от vert »

Опитай да замениш ''micc" в меила с ''midi''.Това е новото название на министерството.
Tania12345
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Яну 04, 2015 9:58 am

Re: Нов e-mail на Lisa Schreiber?

Мнение от Tania12345 »

Имейлите на държавните служители се образуват по следният начин: първото име с главна буква . Фамилното име с главна буква@разширението за министерството, което лесно може да намерите в сайта на министерството в раздел контакти. Аз предпочитам имейлите пред телефонен разговор защото оставят следа и един държавен служител внимава какво пише. Той винаги трябва да Ви отговори, освен ако не е написано някъде в сайта, че служителите не дават информация.
Публикувай отговор