В очакване на покана за интервю...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Tish
Мнения: 261
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 9:01 am

Re: В очакване на покана за интервю...

Мнение от Tish »

uncontrollable
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 9:41 am

Re: В очакване на покана за интервю...

Мнение от uncontrollable »

kristian31,

докато чаках покана за интервю смених работата, но не уведомих Монреал за това. Имах малки притеснения на самото интервю за евентуални проблеми във връзка с това. Казах на мосю Льоблан, че имам нова работа, поиска трудовия ми договор, видя датата на започване и я отбеляза в досието. Не ме пита изобщо защо не съм ги уведомила или каквото и да било в този дух. Не съм имала проблеми, въпреки че бях подготвена за това.
kristian31 написа:Колеги,задължително ли е при смяна на работата да ги информирам?Става въпрос за същата длъжност,без прекъсване,само фирмата е друга.Мерси
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: В очакване на покана за интервю...

Мнение от Mielle »

Tish благодаря ти за инфото!
Определено си ги ухажват!Браво на тях!
Жалко за тази дупка в март месец.Можеха да са българите!
Sev
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 10:16 am

Re: В очакване на покана за интервю...

Мнение от Sev »

Здравейте!

Подадохме документи миналото лято, инкасирали са чека през есента. Акюзе не сме получили досега. За жалост вчера ме съкратиха от работа (водещ кандидат съм). Не знам кога ще започна нова работа (ще се регистрирам на трудовата борса засега). Чудя се дали / кога / какво да уведомявам? Какво ще ме посъветвате? Благодаря!
Публикувай отговор