Imam vapros otnosno plashtaneto

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Absent
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 3:52 am

Imam vapros otnosno plashtaneto

Мнение от Absent »

Kam vsichki saforumci.Iskam da popitam privejdat li se nyakakvi pari zaedno s komplekta dokumenti(DCS) vav Viena,che neshro ne mi stana mnogo yasno ot texsta.Dokumentite po postata li se prashtat ili po E-mail.
Blagodarya vi.
hobby
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 9:43 am
Местоположение: София

Мнение от hobby »

Mojesh da proverish na tozi adresse
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... t_DCS.html
hobby
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 9:43 am
Местоположение: София

Мнение от hobby »

Забравих да напиша, че парите се превеждат по банков път.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Imam vapros otnosno plashtaneto

Мнение от yaiuat »

Absent написа:Kam vsichki saforumci.Iskam da popitam privejdat li se nyakakvi pari zaedno s komplekta dokumenti(DCS) vav Viena,che neshro ne mi stana mnogo yasno ot texsta.Dokumentite po postata li se prashtat ili po E-mail.Blagodarya vi.
Prevejdat se 300 cad+100 za vtori kandidat. Nai dobre sus "swift" za koeto ma bankova taksa 0,2% no ne po malko ot 20 evro. Gore dolu shte ti izleze 400 lv.
Dokumentie se prashtat po poshtata kato prashtash copie na dokumenta s prevoda. Originala go pazish za vseki sluchai.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

Всички документи са копия, с изключение на бележката от банката, чрез която си превел парите. Тя трябва задължително да е оригинал.
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Absent
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 3:52 am

Мнение от Absent »

Blagodarya vi za otzivchivosta
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

didi-did написа:Всички документи са копия, с изключение на бележката от банката, чрез която си превел парите. Тя трябва задължително да е оригинал.
Къде в официалните инструкции пише че трябва да се праща оригинала?
Аз съм пращал копие и са ми писали от Виена че всикчо е ОК.,
Що говориш наизуст. Ами ако му се изгуби писмото с документите(има такива случай) да не мислиш че бг банката хей така пак ще му даде някакво потвърждение пак.

А и едва ли Австрииската банка където се пращат парите не изпраща на посолството потвърждение за преводите.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

Исках да помогна с каквото мога, но явно някои хора от този форум са настроени доста войнствено, и се изправят на нокти, ако не чуят това,което искат! :( Absent, извинявай,ако съм те подвела,но можеш да провериш това,което те интересува във статията от портала "Процес на имиграция", а от там във статия две на "Втори документи".Радвам се ако ти бъде от полза! :D
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

didi-did написа:..:madgo:..
Просто казвам какви са фактите. Самия аз доста съм похарчил и съм се опарил от тяхното пропускане и недопрочитане.(официални инструкции и фактите) Казвам че ако се изгуби оригинала бг банките трудно издават ново а когато го направят те карат разбира се да им плащаш някакви измислени такси. Вероятно не е така със всяка но изостаналостта на банковата ни система и екземплярите които я обслужват просто поне на мен не ми вдъхват сигурност

Не си внушавай че някой се държи воинствено с тебе.Просто си говорим тука. Е, друг е въпроса ако си падаш по по в.... :mrgreen:
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

Ако си падах по по-в....,нямаше да ми направи впечатление грубият ти език, и ако на това му казваш говорене-здраве му кажи! :noz:
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Absent
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 3:52 am

Мнение от Absent »

Molya vi ne se karaite zaradi men.shte proverya kak stoyat neshtata na bazata na informaciyata koyato mi dadohte.blagodarya vi za otzivchivostta.absent
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Absent,
6te ti pusna edno LS.
daisy
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:00 am

ima i druga vazmojnost za plashtane

Мнение от daisy »

Hi,
Mojesh da platish is s chek - uslugata e dobre poznata na slujitelite ot centralata na Centralna Cooperativna Banka - na Rakovski /v blizost to Dondukov/. Procedurata trae okolo 20-ina minuti, a za izdavaneto na check bankata vzima 10 USD.
Заключено