sreshta v Sofia

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

sreshta v Sofia

Мнение от miloto »

Zdraveite,

Kakvo shte kajete da si napravim sreshta tezi dni v Sofia.
Moga da organiziram neshto za Botusha, petak vecher kam 19h.
Ako ste "za", pls. pishete.

Lek den
:lol:
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

hi, milo,
Ot dosta vreme ni stana tradicia da se sabirame v petak ot 18 na BabaYaga. Ve4e mnogo hora znaiat i idvat dori i bez da e pusnato saob6tenie. Zatova idvai tam, niama smisal da se delim i da si pravim sre6ti i na drugi mesta.
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

a da popitam kade na Baba Yaga vse pak zavedenieto ne e malko za kogo da pitame.
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

za sreshtata

Мнение от miloto »

Dobre, niama problemi, shte gledam da doida tozi petak.
Ne sam vlizala otdavna i zatova predlojih sreshta.

Ok, znachi v petak sled 18h - Baba Yaga
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

sando написа:a da popitam kade na Baba Yaga vse pak zavedenieto ne e malko za kogo da pitame.
Оглеждаш се за най-веселата компания с най-големите сладури и се присъединяваш :lol: :lol: :lol: .......ако все пак не ни познаеш , другия варият е с питане.....и още един вариянт измислен от Godis и вече приложен.... разменяш си с лично съобщение телефона с някой , който със сигурност ще е там и когато вече си на място , звънкаш и откриваш безпогрешно веселата компания.....
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Sando, za da stesni6 malko raiona v koito tarsi6 nai-veselata kompania - tarsia ni na niakoia ot golemite darveni masi (na 4akala)
nazdrave :beer: i do petak
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

искам и аз да дойда ако успея да се освободя. нека някой да ме светне къде е тази Баба Яга и как да се познаем. ако иска някой да ми звънне 088 9319057 Иво.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Още по-лесен начин да откриеш канадската компания е да почнеш да крещиш на френски:"Je voudrais partir pour Quebec demain matin"!
И откъдето чуеш хоров отговор: "Moii aussi! Moi aussi!", значи там е.
А може и да пробваш да разбереш на коя маса са си поръчали сърмички по кебекуашки ала Godis :D
Или просто се присъедини към някоя компания, изкарай си весело, пък ако се окаже, че срещата е на Свидетелите на Йехова или на жените-нимфоманки (то такъв касмет едва ли някой ще има :D ), ще четеш за срещата във Форума на следващия ден...
Шегувам се...
Да се надяваме в петък да се видим...да полеем началото на август...че ще се изпозабравим :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

IvHaydu написа: Или просто се присъедини към някоя компания, изкарай си весело, пък ако се окаже, че срещата е на Свидетелите на Йехова или на жените-нимфоманки (то такъв касмет едва ли някой ще има :D ), ще четеш за срещата във Форума на следващия ден...
Шегувам се...
[/color]
Хей Иване не подкукоросвай човека :lol: , защото за теб шегичка, ама на една от първите срещи на баба Яга , на съседната маса се бяха събрали от форума" Да си поговорим за секс" и ако това пак се случи , може да го изгубим човека за каузата.... :lol: :lol: :lol:

Хайде до петък :lol:
Riba
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Riba »

Kato cheta i se radvam,che ima takiva veseli ,intusiazirani mladejcheta(do 40 godishni gi broim mladejcheta :) )(ei,sega nyakoi da ne kaje,che tova sa si jivi stareshcheta :) )
Haide,idvaite,ta da se uvelichi veselata agitka i tuk.
Pozdravi na vsichki :)
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

novite pri sreshtata

Мнение от Vaseto »

Zdraveite, otdavna sledia foruma no ne sum se sreshtala s vas, a sega ako ne izleze neshto speshno v slujbata imam namerenia da doida i az sus supruga mi. Gelaia da se vidim s horata, s koito imame ednakvi celi i s koito zaedno rabotim za postigneto im Dosega vsichki vie ot foruma ste mi bili bezkraino polezni s otgovorite i mneniata po razlichni vuprosi, moi ili na drugi forumci v razlichnite etapi po putia kum Quebec.
Аватар
коце
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 10:08 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от коце »

Здравейте. Аз съм за и тъй като лично няма да мога да дойда ще предам на съпругата си да се отбие но е добре да посочите къде се намира Баба Яга за незнаещите!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Baba Yaga

Мнение от miloto »

Baba Yaga se namira sreshtu sportnata palata i pizza Hut, v parka, t.e. ako idvate po Vasil Levski vi se pada ot diasno, a ako idvate ot Universiteta vi se pada v liavo, po posoka na Nacionalnia stadion. Niama nachin da ne ni namerite, tam shte sme.
Ako niakoi ne moje da se orientira moje da mi call-ne na
0888 275 641
:beer: :lol:
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Баба Яга може да намерите много лесно, обаче ако тя ви хареса, да не се сърдите после! :D
А заведението се намира лесно - поглеждаш към небето и виждаш в коя точка кацат съществата на метли и прахосмукачки... :D
Майтап бе, при нас няма Баби Яги, все хубави дами има на тези срещи, та човек се разсейва...
А за оня форум "Да поговорим за секс"...ами те само си говорят...а то без практика само теорията е суховата малко...освен ако в по-късните часове не са направили упражнения по двойки, по тройки....трябва да се провери! :D
Хайде, до петък! :wink:
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
amelie
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 7:24 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria

и аз ще дойда

Мнение от amelie »

Най-после да се видя с вас.
Все бях заета на предишните срещи, а ето сега - какъв късмет - свободна съм.

Айде, утре ще се видим!!!
Всичко е в мярката
Заключено