Покани за ВИЗИ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
verano
Мнения: 74
Регистриран на: Пон Яну 06, 2014 8:22 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от verano »

Благодаря за отговора!
karaulovi
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 13, 2011 3:13 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от karaulovi »

Здравейте,

За нас чакането още не е приключило.Изпратихме паспортите към Букурещ на 13 март и все още не са ни ги върнали.В профила ни вече пише-Decision Made,но паспортите ги няма :(

Вие колко чакахте?Мисля да им пиша следващата седмица...
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от hristowi06 »

karaulovi написа:Здравейте,

За нас чакането още не е приключило.Изпратихме паспортите към Букурещ на 13 март и все още не са ни ги върнали.В профила ни вече пише-Decision Made,но паспортите ги няма :(

Вие колко чакахте?Мисля да им пиша следващата седмица...
Моят съвет е - пишете им задължително, Караулови!

Нашите покани за визи пристигнаха на 17.03.2017, на 21-ви си изпратихме паспортите в Букурещ, на 28-ми получихме мейл, че снимките не отговарят на изискванията - фонът отзад не е бял, на 29-ти изпратихме нови снимки, на 3-ти април понеделник получихме ново писмо с искане за по две снимки на всеки човек, защото "видиш ли" са получили само по една такава. На 4-ти април им изпратих отново по 2 снимки, както и първия път и ЕВРИКА - днес - 7-ми април заветните паспорти се озоваха на обяд в ръцете ми и всичките пет броя бяха с визи вътре :):):) Снимките бяха вътре в плика/ и първите, и вторите, но единия екземпляр явно по погрешка са намалени - изрязани :):):)
Както и да е- живи и здрави, вече мога да купя и билетите! Емоцията е неуписуема!!!! Дай Боже всекиму :) С Еконт нямаше никакъв проблем - точни и бързи този път!
Изводът: и там в посолството работят хора, и там грешат, и там стават бавно работите, но може и за една седмица да се случи чудото!!!
Успех и здраве на всички ви! Пожелавам ви скорошни радостни вести и късмет!
Моля администраторите да ни добавят в статистиката - получени визи - 7.04.2017 :)
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
karaulovi
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 13, 2011 3:13 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от karaulovi »

Привет отново,

hristowi06 -много благодаря за съветите и аз тъкмо се каних да им пиша в петък и изведнъж -смс от Еконт :D Взехме си визите и платихме самолетните билети,ще летим на 18 май.

Лек път на всички,на които им предстои :)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от balbi »

karaulovi написа:Привет отново,

hristowi06 -много благодаря за съветите и аз тъкмо се каних да им пиша в петък и изведнъж -смс от Еконт :D Взехме си визите и платихме самолетните билети,ще летим на 18 май.

Лек път на всички,на които им предстои :)
Честито! :)
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от hristowi06 »

karaulovi написа:Привет отново,

hristowi06 -много благодаря за съветите и аз тъкмо се каних да им пиша в петък и изведнъж -смс от Еконт :D Взехме си визите и платихме самолетните билети,ще летим на 18 май.

Лек път на всички,на които им предстои :)
Супер, поздравления, Караулови :) И аз действах скорострелно като вас - запазих в петък вечер билетите онлайн, в събота отидох да ги платя в офис на банката ми, че се оказа имам дневен лимит на плащанията и не успях онлайн да я свърша :) Днес си получих електронните билети на мейла и мога да дишам дълбоко и спокойно :) Полетът ни е за 22.07.2017 София - Доха - Монреал!
Късмет и успех на всички ви! Време ми е за чаша вино ;) :party:
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
Dologni
Мнения: 120
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 12:09 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Dologni »

Честито, karaulovi, hristowi06!!! Заслужено, след дългото чакане! Все така успехи и в Канада!
Статистиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.
Последно промяна от Dologni на Вто Апр 11, 2017 5:09 am, променено общо 2 пъти.
zahho
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 5:58 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от zahho »

Dologni написа:Честито, karaulovi, hristowi06!!! Заслужено, след дългото чакане! Все така успехи и в Канада!
Статиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.
И ние нещо изоставаме. Направени медицински на 03.01 и от тогава нищо :^)

ЕДИТ: днес получихме мейл с инструкции кое и как да подадем за издаване на визи :rock:
NickyM
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Апр 02, 2013 3:09 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от NickyM »

Dologni написа:Честито, karaulovi, hristowi06!!! Заслужено, след дългото чакане! Все така успехи и в Канада!
Статистиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

Здравейте ,

честито и от нас. Dologni - можеш и нас да ни добавиш в статистиката с направени медицински на 30,01,17...че в статистиката седи малко празно....: )..Иначе и ние ме сме в очакване на добри новини. По-скоро чакам ти да ни зарадваш , че винаги след три четири дни сещат и за нас..... Весели Празници!!!!!

Поздрави
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Feel_free »

:party: :party: Поздравления! И успешна адаптация
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
Dologni
Мнения: 120
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 12:09 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Dologni »

zahho, честито!!! Много успехи и нататък!
NickyM, добавих ви. Не си казал кога сте ги направили, затова не съм ви отбелязал.:)
Весели празници на всички!
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от balbi »

Dologni написа:Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.
Освен да се похваля, че пролетта започна да се усеща след близо 7 месечно отсъствие на положителни температури :)
А 3 месеца не е много - нищо чакане в сравнение с това, за което ще чакате на канадска земя!
Попътен вятър и късмет на всички! ;)
Dologni
Мнения: 120
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 12:09 pm

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от Dologni »

balbi написа:
Dologni написа:Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.
Освен да се похваля, че пролетта започна да се усеща след близо 7 месечно отсъствие на положителни температури :)
А 3 месеца не е много - нищо чакане в сравнение с това, за което ще чакате на канадска земя!
Попътен вятър и късмет на всички! ;)
Мерси за смисленото включване, balbi! Въпросът беше към тези, които все още кандидатстват, но ти както винаги не пропускаш да ни огрееш с остроумни коментари. :)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от balbi »

Dologni написа:
Мерси за смисленото включване, balbi! Въпросът беше към тези, които все още кандидатстват, но ти както винаги не пропускаш да ни огрееш с остроумни коментари. :)
Уточнявай другия път за кой ти е бил въпросът. Форума доколкото знам, ако имаш регистрация е публично достояние и не сме длъжни да четем мислите на пишещите...какво или кого са имали предвид като пишат ;)
milenrrr
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Ное 03, 2015 3:28 am

Re: Покани за ВИЗИ

Мнение от milenrrr »

Здрасти на всички! Отдавно не съм била тук. При нас процедурата се забави... Отначало на нас федерали върнаха ни документи защото в главната анкета не сме включили дъщеря на мъже ми от първия му брак( тя не идва с нас и мислихме че не трябва да я пишем, ). После през декември пратихме досието в Сидни още веднъж и вече имахме номер на 28.02.2017. И този четвъртък 13.04.207 вече сме получили и медицина. Надявам се да я минем скоро, трябва да вземем отпуска и да отидем до София с двете малки деца)))
Гледам че и на руския форум и тук хора чакат POVL вече доста време , три,четири месеца. Дано да стане работа по-бързо! Преди Букурещ беше най- бързото консулство от всички, а сега нещо се бавят нещата. Пожелавам на всички Весели празници и късмет с по-бърза процедурата! :)
Публикувай отговор