Срещи в София

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: Срещи в София

Мнение от milly »

ехо, да съживя темата
Не сме решили нищо за мястото на срещата, която наближава.
Дойде ми на ум и за детския център Capella в The mall. Идеята за Червената къща също ми хареса.
Някой може ли да пусне анкета?
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
Аватар
jasmin_veni
Мнения: 480
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 2:32 am
Местоположение: Sofia

Re: Срещи в София

Мнение от jasmin_veni »

Ние отпадаме, че нещо ме гони някаква настинка този уикенд :( Не ми се иска да рискувам да заразя децата.
DSC Виена - 03.06.2011г.
Интервю - 09.09.2013г.,Успешно :)
Изпратени/получени в Сидни - 09.10.2013/15.10.2013
Полет - 26.05.2014г.
Аватар
jasmin_veni
Мнения: 480
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 2:32 am
Местоположение: Sofia

Re: Срещи в София

Мнение от jasmin_veni »

Иначе Моловете са най-големия развъдник на вируси и хич не са подходящи за деца.
DSC Виена - 03.06.2011г.
Интервю - 09.09.2013г.,Успешно :)
Изпратени/получени в Сидни - 09.10.2013/15.10.2013
Полет - 26.05.2014г.
kroxy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 7:15 am
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от kroxy »

Да, за съжаление сме в такъв сезон, че вируси има навсякъде.

Може ли пак да напишат тия, които остават за среща, че нещо се загуби бройката. Jasmin, бързо оздравяване. Надявам се да се оправиш и да дойдете все пак.

Ако останем 2-3-4 семейства, мога да ви поканя и в нас :). Играчки има много, има и детска стая, децата ще си намерят занимания. Пуши се на балкона ;)
Аватар
acsior
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 7:33 pm
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от acsior »

jasmin_veni написа:Иначе Моловете са най-големия развъдник на вируси и хич не са подходящи за деца.

Напълно съм съгласен. И не само за деца са неподходящи, а конкретно The Mall и за възрастни не е подходящ - лятото климатикът духаше супер студено (за сравнение в Mall Serdica, City Center Sofia, Mall of Sofia пак имаше климатици, но не духаха в такава степен, че да изпоразболяват хората) и почти винаги настивахме като ходим там. Миналата седмица пак решихме да отидем до The Mall и не стига, че на вън си беше студено ами и вътре в самия мол климатикът пак духаше студено. В резултат жена ми вече една седмица не може да й се оправи гърлото, а на малката носът вече почти спря да й тече... Не можах да си обясня защо трябва винаги да е студено в тоя мол, който пък иначе най-много ни харесваше... Но стига толкова съм злорадствал, че това вече не е по темата :)

Та ние няма да дойдем на срещата, където и да е тя, понеше аз ще съм на работа по това време, пък и жените в къщи не са се оправили още.. :)

Весело изкарване ви пожелавам :)
Rock 'N' Roll
Аватар
cantare
Мнения: 287
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:47 am

Re: Срещи в София

Мнение от cantare »

Ние не ходим по моловете, освен ако не е супер наложително, точно заради тази задушна среда. За среща сме готови, но стига да е подходящо мястото за дете, защото няма на кой да я оставим.
Кroxy, Червената къща отпадна ли като вариант?
Vouloir, c'est pouvoir!
kroxy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 7:15 am
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от kroxy »

не, не е отпаднала, но чакам да кажат всички, които ще идват, за да уточним все пак бройката...
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: Срещи в София

Мнение от milly »

Имаме ли шанс да преместим срещата в неделя, че мъжът ми вчера ми заяви, че в събота щял да работи :envy: . Ако остане за събота съм 1+1 (аз и бебока).
Значи оставаме на варианта с Червената къща
това ли сме

milly - 2(1)+1
siso_krasi - 2+1
kroxy - 2+2

А jasmin_veni да се оправя бързо! ;)

и детенцето на krisska също :)
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
Teozara
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Ное 07, 2011 6:00 am

Re: Срещи в София

Мнение от Teozara »

Здравейте, и ние бихме искали да дойдем на срещата. Нашето семейство се състои от 4 души, от които 2 малки деца. Затова предпочитаме (ако разбира се и вие сте съгласни), да се видим в детски клуб. Дори мога да ви предложа един, който ни хареса. Намира се в кв.Изток, детски клуб "Ивайла". Разгледайте го, много е просторен и уютен. Има две помещения за игра и просторна зала за възрастни. Проверих клубът е свободен тази събота. Съгласна съм, че след 16 ч. дори към 17ч. е най-удобно да се видим след като са се наспали децата. :party: За нас няма проблеми, може и за неделя да се разберем.
kroxy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 7:15 am
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от kroxy »

Здравей, Теозара. Както казах, за нас няма значение. В този клуб трябва ли да се прави предварителна резервация? В червената къща също е клуб и би трябвало да има аниматори. Колко са малки дечицата?
Можем да преместим срещата за неделя - 17.00ч
Teozara
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Ное 07, 2011 6:00 am

Re: Срещи в София

Мнение от Teozara »

Нашите деца са Лъчезар на 1.6м. и Теодора на 3.6м. "Червената къща" като вариант не е лош, но предполагам е подходящ за по-големи деца. Неделя ни устройва напълно, а за мястото трябва да решим всички. Детския клуб "Ивайла" е свободен в събота, но ако се спрем на него ще попитам и за неделя. Предварителна резервация е необходима ако запазим целия клуб само за нас. Заслужава си само тогава ако децата са повече от 10, тъй като цената е 120 лв.за 2 ч., а както виждам няма да се съберат толкова деца.
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: Срещи в София

Мнение от milly »

за нас е абсолютно все едно къде сме.
Нека и cantare каже дали им е удобно в този детски клуб, който Teozara предложи.
Много ви благодаря, че се съобразихте и позволихте да изместим срещата в неделя. :*
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
siso_krasi
Мнения: 80
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 7:51 am
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от siso_krasi »

За момента аз съм под въпрос, дали ще успея в неделя или не. Не ни пишете в бройката, а ако успеем да се явим на уреченото място - ще е голямо удоволствие да се запознаем :) .
Поздрави и бързо оздравяване на болните малки и големи!!!
Виена - 30.05.2011г.
Акюзе - 13.02.2012г.
Искане за изпращане на допълн. документи, включително за език - 15.08.2012г.
kroxy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 7:15 am
Местоположение: София

Re: Срещи в София

Мнение от kroxy »

Теозара, ще попиташ ли дали в неделя е свободен този клуб?
Teozara
Мнения: 78
Регистриран на: Пон Ное 07, 2011 6:00 am

Re: Срещи в София

Мнение от Teozara »

Проверих клубът е свободен в неделя следобяд. Какво решаваме последно? :party:
Публикувай отговор