Дипломи и Канада

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Дипломи и Канада

Мнение от Koko »

PRECEDENT, защо имам неприятното усещане че всъщност със lancaster.fleming сте един и същ човек? Подобно писане на един и същ човек с два различни псевдонима въобще не се толерира от администрацията. Избери си с кой ник ще пишеш, а другият ще бъде деактивиран.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
PRECEDENT
Деактивиран
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 4:08 pm

Re: Дипломи и Канада

Мнение от PRECEDENT »

Koko написа:PRECEDENT, защо имам неприятното усещане че всъщност със lancaster.fleming сте един и същ човек? Подобно писане на един и същ човек с два различни псевдонима въобще не се толерира от администрацията. Избери си с кой ник ще пишеш, а другият ще бъде деактивиран.
Незнам за съжаление или за удоволствие но не познавам господин или госпожа fleming. А относно съмненията с моя ИП има поне 10000 човека незабравяй че не всички доставчици дават реални адреси :) Регистрирах се за да мога да пиша за среща с моя град, но тъйкато няма отговори няма нищо напротив да го деактевират :)
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Дипломи и Канада

Мнение от azzura »

PRECEDENT написа:
azzura написа:Трябва да ти кажа, че сиско /майкрософт няма да ти послужи за нищо, най-малкото за имиграция.Така, че освен ако не си пълен гьон с основно образование можеш да преминеш успешно процедурата.
Azzur-че от каде тази информация за два от най-известните международни сертификати за Информационна и комютърна грамотност? Явно имаш свой собствен и сега гледаш да го лансираш :)
Да, може би искам да го лансирам тук във форума :rofl: А явно и ти самия не разбираш какво говориш. Така като чета - фалшиви дипломи и не знам си кви глупости... ти явно си свикнал да лъжеш и мамиш, та в България би ти било по-добре, отколкото в чужбина.Там такива като тебе не стигат много далеч. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
PRECEDENT
Деактивиран
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 4:08 pm

Re: Дипломи и Канада

Мнение от PRECEDENT »

azzura написа:
PRECEDENT написа:
azzura написа:Трябва да ти кажа, че сиско /майкрософт няма да ти послужи за нищо, най-малкото за имиграция.Така, че освен ако не си пълен гьон с основно образование можеш да преминеш успешно процедурата.
Azzur-че от каде тази информация за два от най-известните международни сертификати за Информационна и комютърна грамотност? Явно имаш свой собствен и сега гледаш да го лансираш :)
Да, може би искам да го лансирам тук във форума :rofl: А явно и ти самия не разбираш какво говориш. Така като чета - фалшиви дипломи и не знам си кви глупости... ти явно си свикнал да лъжеш и мамиш, та в България би ти било по-добре, отколкото в чужбина.Там такива като тебе не стигат много далеч. :lol:
Какво да ти кажа освен че невежестото е блаженно. С другата съфорумничка независимо че сме на различно мение поне имахме какво да си кажем но мила с теб нямам... Разликата е голяма :) Както и да е само хеви метъл :D
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Re: Дипломи и Канада

Мнение от teomat.com »

lancaster.fleming написа: Въпроса ми към вас е следния. Проверяват ли се дипломите? Ако да по какъв начин? И има ли някой който да е бил хващан с не истинска диплома?
Дипломите се проверяват.
Ако не са издадени от мин. на образованието, а от частна фирма, проверяват в сайта на Национална агенция за професионално образование и обучение (NAVET, така го изписват в официалните писма) дали фирамта издала дипломата е лицензирана от агенцията. Нямам представа дали се свързват с фирмата за допълнителна информация. В случая, за който знам, фирмата не съществуваше в регистъра и дипломите не бяха признати. Става дума за дипломи за завършени едногодишни курсове след средно образование.
Това е връзка към сайта с лицензираните фирми.
http://www.navet.government.bg/assets/c ... al-reg.htm"
Ако частната фирмата, която ще ви издава дипломите е там, може би няма да имате проблеми. Дипломите издадени от частни фирми не се заверяват в министерството на образованието и могат да се заверят в мин. на правосъдието срещу малка такса.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Дипломи и Канада

Мнение от azzura »

С хора като теб каквото и да си кажеш ще е без значение.Все едно да си говориш сам или да спориш с радиото.трябва още малко да почетеш и да се информираш, за да разбереш кое ще ти е в плюс.Досега не бях чувала за сертификат за Уиндоус :lol: или , че сиско сертификата е за информационна грамотност :^) Айде остани си блажен.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Дипломи и Канада

Мнение от ivandaman »

@Azzura..

MCP сертификата е за грамотност с различните версии Уиндоус ОС или софтуерни продукти на МС..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Дипломи и Канада

Мнение от emili_vn »

PRECEDENT написа:Само ще цетирам инфото под отговорите ти:
"Ние - можещите, водени от незнаещите, правим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много от толкова малко и за толкова кратко време, че сме се специализирали да правим всичко от нищо."
То само по се бе си значи доста за човек който го използва за вид представяне пред останалите...
Щях да си сложа автобиографията, ако исках да се представям на някого.
Това не е инфо за мен, а цитат на Константин Иречек (който ми харесва и съм на същото мнение) и отразява българската действителност, която не е много по-различна от периода, когато той е живял и го е казал. И ако не знаеш за какво иде реч - ето ти малко инфо:

Цитирам:
Константин Йосиф Иречек (1854-1918)
Чешки историк, почетен член на БКД (1898), професор. През 1879-84 живее в България; главен секретар на Министерството на народното просвещение, негов министър (1881-82) и председател на Учебния съвет (1883). Автор на българската история (от древността до 1875) - "История на българите", и на "Пътувания по България", "Княжество България", "История на сърбите".

Цитати, Мисли и Фрази на Константин Иречек (1854 - 1918)

- …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

- За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. - 13.12.1881


Но както и да е - тя простотията ходела по хората...Желая ти успех с невероятните ти разсъждения и генерални изводи за хората и живота.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Дипломи и Канада

Мнение от emili_vn »

teomat.com написа:Това е връзка към сайта с лицензираните фирми.
http://www.navet.government.bg/assets/c ... al-reg.htm"
Ако частната фирмата, която ще ви издава дипломите е там, може би няма да имате проблеми. Дипломите издадени от частни фирми не се заверяват в министерството на образованието и могат да се заверят в мин. на правосъдието срещу малка такса.
Само да кажа, че в момента дипломите (всъщност не са дипломи, а удостоверения за професионална квалификация), издадени от частни центрове за професионално обучение, също се регистрират в министерство на образованието. Не знам от коя година насам, но това е факт.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Дипломи и Канада

Мнение от azzura »

ivandaman написа:@Azzura..

MCP сертификата е за грамотност с различните версии Уиндоус ОС или софтуерни продукти на МС..
Според мен тези сертификати са за специалисти, а не за начинаещи.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено