Koe nivo....

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Koe nivo....

Мнение от valko »

Koe nivo mi e neobhodimo na frenskia za dostata4en broi to4ki za -za4el- na intervuto.Semeen s dve deza i dvamata s jena mi sme s vis6e ,pod 35 god.Moje li da se govori na intervuto s raze-6EGUVAM se
valko
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

Ами ще трябва да се постараеш и то не на шега да защитиш 6 ниво поне, за да нямаш проблеми. Горе-долу да си минал Панорама първата част и да може да си изложиш мисълта правилно в просто изречение.
margim
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 4:05 am

koe nivo

Мнение от margim »

za da si siguren- 6-to nivo nai-malko. az biah na 6-to po panorama i mi dade 7 tochki za ezik. tova za racete mi haresa...
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Всичко е много индивидуално...
Ще ти кажа как беше при нас :
- аз съм учил френски в училище, в техникума и в ВИАС, но без да наблягам особено на него... Изкарах 2-ро ниво на Панорама във Френския център (т.е. първата половина на първата Панорама) и почти година ходих на частни уроци - един път седмично по 2 часа, като последния месец се готвихме специализирано за интервюто. Бях си писам 5-то ниво на френски и на интервюто ми го завишиха на 7-мо;
- съпругата ми никога не се е занимавала с френски. Изкара 1-во ниво на Панорама във Френския център (т.е. първата четвърт на първата Панорама), и последния месец заедно се готвихме при Жана специализирано по теми за интервю. Защити си 3-то ниво на интервюто.
Успех!
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

Blagodaria vi HORA
valko
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Как е приятелю в Гоцето?
Две години работихме там - на пътя за Драма...
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

V Gozeto e super brato ima mnogo krasivi i umni momi ,mnogo iaka planina i mineralni izvori ima zdravi kru4mi /bira v izobilie/ Zavisi tvoiat interes kakuv e.Obadi se ako ima6 put na sam predi da mu 6tipne6
valko
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

valko написа:V Gozeto e super brato ima mnogo krasivi i umni momi ,mnogo iaka planina i mineralni izvori ima zdravi kru4mi /bira v izobilie/ Zavisi tvoiat interes kakuv e.Obadi se ako ima6 put na sam predi da mu 6tipne6
Така ми се ходи на Огняново, да се топна в Мирото! А и в Барото не е лошо... Или пък да отидеш на вечеря на Воденицата... При Майца беше хубаво, в Егея също - сигурно още си е така?
Ако ги познаваш Кирил Банов, Стоил Харизанов, Иван и Жоро Витанови, Ванчо Пандев, д-р Тонгов, Деница и Илко Харизанови, Катя Кърсердарвеа - прати им много поздрави от нас!
Едва ли ще имаме време да прескочим до Гоцето, въпреки че толкова ни се иска...
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

е това е един от - на Канада. докато все още живея със пресните спомени от БГ Орнянова беше на някакви си 3 часа и половина от София, а сега ?
Сигурно и Quebec си има своето Огняново, но кога ли ще разбера къде е, но пък да не искам толкова много - в бГ открих Огняново на 26 години, атук съм от по-малко от месец :D и което е хубаво утре е работен ден поне за мен, а това е добре
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Така е, ще се радваме на спомените...
Но ще трябва да живеем така, че да си създаваме нови приятни спомени! :D :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

леле ! Ti poznava6 pove4e hora ot men v Gozeto be pi4.Samo za d-r Tongov se se6tam za6toto mi lekuva dezata.Harizanov mislia 4e be6e dosta kila i ba4ka ne6to po remont na televizori,za drugite samo sum gi 4uval.A ti se6ta6 li se za Niki Velev ot Pleven toi su6to e zavur6il VIAS i ot 2 g.e v Mon. Moiat kum Vankata kogoto navivam da si pusne dokumentite za emigrazia su6to e stroitelen ing.Az puk imam spomeni ot Joro bar ,diskotekata 34.Ima6e dosta krasivi momenti tam
valko
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

Valko, прати много поздрави и на Тошко Сарандев!
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

Super !To6ko mi e kolega i dale4en bratov4ed
valko
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

valko написа:леле ! Ti poznava6 pove4e hora ot men v Gozeto be pi4.Samo za d-r Tongov se se6tam za6toto mi lekuva dezata.Harizanov mislia 4e be6e dosta kila i ba4ka ne6to po remont na televizori,za drugite samo sum gi 4uval.A ti se6ta6 li se za Niki Velev ot Pleven toi su6to e zavur6il VIAS i ot 2 g.e v Mon. Moiat kum Vankata kogoto navivam da si pusne dokumentite za emigrazia su6to e stroitelen ing.Az puk imam spomeni ot Joro bar ,diskotekata 34.Ima6e dosta krasivi momenti tam
Здрасти! :D
Правилно се сещаш за Илко Харизанов, те с жена му Деница спечелиха зелена карта, ама той не поиска да заминат и си останаха...
Д-р Тонгов лекуваше малкия, като беше в Гоцето. Само след загуба на Левски не ходихме при него, че знаеш какво става... :D :D
Ники Велев...много познато ми звучи, но не мога да се сетя...
Поздрави!
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Priqtelu ot Goceto kaji mi do vas ima edno selo-Kova4evica mnogo e hubavo tam maika mi e rodena tam no ne sme hodili otdavna .Ima li jivot v tozi krai 4uh 4e mnogo angli4ani si kupuvat ka6ti tam da no e po-dobre za horata a ve4erite na 4ardaka s studenata rakiq i salatata sa nezabravimi.Uspeh za Canada i veseli praznici na vsi4ki
Заключено