KOFI- promeni V.2004

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

KOFI- promeni V.2004

Мнение от Wella »

Ot mesec mai 2004 ,MRCI shte plashta samo po 30$ na sedmica na tezi koito poseshtavat KOFI. Parite otpuskani za garderie se zapazvat .
ad_v_raia
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Мар 15, 2004 8:38 pm
Местоположение: Montreal

Re: KOFI- promeni V.2004

Мнение от ad_v_raia »

Wella написа:Ot mesec mai 2004 ,MRCI shte plashta samo po 30$ na sedmica na tezi koito poseshtavat KOFI. Parite otpuskani za garderie se zapazvat .
Това първоаприлска шега ли беше? :lol: :lol: :lol:
Защото ако е истина, това ще е началото на края на COFI-тата.
Кой ще може да си позволи по цял ден да е там и да може
да се издържа с 30 долара на седмица.
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Мнение от Wella »

Za syjalenie ne e pyrvoaprilska shega .
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Wella, дай линк да си го прочетем сами pls.
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Мнение от Wella »

Niamam link. Dnes ni go syobshtiha prepodavatelite v KOFI-to.
Plamen

Мнение от Plamen »

Не е майтап. Шарето спира всички пари за КОФИ-то. Днес на жена ми са им го чели офииално. Е сега вече можете с чиста съвест да идвате в Квебек само за да сменяте самолета за някоя друга провиния. Аз поне не виждам защо човек може да остане тука ако не знае френски. Освен може би заради евтините жилища /компенсирани от нископлатената работа/. Шарето наисти се изтакова баш на празника :roll:
Аватар
Niko
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:44 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Niko »

Plamen написа: Освен може би заради евтините жилища /компенсирани от нископлатената работа/.
За какви "евтини жилща" говориш? Ти не получи ли вече увеличението за тази година? Както е тръгнало скоро ще си останем само с "нископлатените работи"... :cry:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Аз разбрах за това преди около 2 седмици.Вероятно не е току-що взето решение.
Е,отдавна се говореше за това...Ето,че е факт.Много жалко за пристигащите след нас...Кофи-то беше много добро начало...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe тоя голям аутсайдер тоя шаре!
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Rosi

Мнение от Rosi »

Mda, sega e red i na spiraneto na sotziala. :)
Plamen

Мнение от Plamen »

Niko написа:За какви "евтини жилща" говориш? Ти не получи ли вече увеличението за тази година? Както е тръгнало скоро ще си останем само с "нископлатените работи"... :cry:
Абе получих го аз, ама все пак мой приятел за същото в Торонто плаща 1200. Все пак е по-добре от 700. Но както е тръгнало скоро и това предимство ще отпадне и тогава поемаме по дългия път на живота в посока кадето и да е само не Квебек. мене лично тоя френски много ме мъчи, пък жената вика че бил език като език- учел се с много учене :(
Роси, според мене трябваше да почнат първо със соияла и тогава с КОФИ-то. Ама тогава местните щяха да му пийнат соса на Шарето. Абе не ми се говори. Яд ме е заради глупостите които тоя идиот прави, но не толкова че ги прави колкото че ги прави по най-лесния за него и по най-трудния за имигрантите начин. Освен да им теглим една майна дружно и да се изнасяме за БК при Кума Лиса :roll:
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

I v BC e sashtoto, mai na novite imigraniti im ostava samo Manitoba. Canada veche ne e imigrantska darjava.

:?
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Абе гледайте и от положителната страна - ще спрат да промиват мозъци, нали това много ни притесняваше :wink:
Villi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:27 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Villi »

mai na novite imigraniti im ostava samo Manitoba

От личен опит мога да кажа, че Манитоба съвсем не е за пренебрегване, но все пак зависи - всеки сам решава за себе си :beer: :beer:

Късмет
не е важно хлябът да е бял, важно е хайверът да е черен
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Ха ха ха, колко умно от моя страна да не се занимавам с тая глупост..., абе тъкмо ще се размърдат малко хората, стига с това учене!!!

п.с. "Много ми върви, много ми върви,
във живота имам аз късмееееееееееееет..."
Заключено