Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от hristowi06 »

Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
veme
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 03, 2014 7:20 am

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от veme »

hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)
Здравейте,
искам да Ви попитам,тъй като аз съм водещо лице, жена ми - живеем на семейни начала, и тя ли трябва да попълни отделен формуляр с нейните данни в него,в едно с декларациите за финансова осигуреност и т.н. и да ги добавим към моя?
Благодаря предварително!
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от Feel_free »

hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)

Здравей,
Ако ти си водещ кандидат, е хубаво да ги информираш с дадения срок.
При липсата на акюзе, предполагам, че с имената изписани така, както сте пуснали документите, дата на раждане, адрес и имейл би следвало да ви прикрепят новите документи към вече изпратените през Март. Може в писмо да ги помолите за потвърждение, че новите документи са получени и прикрепени към вече изпратените. Не знам до колко ще отговорят, но няма лошо да пробвате.
А ако ти не си водещ, няма нужда да се пускат нови, тъй като точки за трудов стаж не се дават на придружаващ.
Разбира се, че дори и да не си водещ, пак може да ги пуснете. Както става ясно, понякога имиграционните сменят кандидатурите, в полза на кандидатстващите.
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от hristowi06 »

Здравейте,
искам да Ви попитам,тъй като аз съм водещо лице, жена ми - живеем на семейни начала, и тя ли трябва да попълни отделен формуляр с нейните данни в него,в едно с декларациите за финансова осигуреност и т.н. и да ги добавим към моя?
Благодаря предварително![/quote]

Да, документ- формуляр трябва задължително и от името на съпруга/ придружаващия кандидат, освен вашия. Горе в ляво на първата страница под логото на Квебек, има квадратчета за отметка от чие име е попълнен документа. В нейния формуляр се описва образование, стаж и т. н. , сертификат за език и всичко останало, с нейната информация. Иначе от къде ще вземат данни- инфо за евентуално присъждане на точки към вашите за език, стаж и др.?
:y:
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от hristowi06 »

Feel_free написа:
hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)

Здравей,
Ако ти си водещ кандидат, е хубаво да ги информираш с дадения срок.
При липсата на акюзе, предполагам, че с имената изписани така, както сте пуснали документите, дата на раждане, адрес и имейл би следвало да ви прикрепят новите документи към вече изпратените през Март. Може в писмо да ги помолите за потвърждение, че новите документи са получени и прикрепени към вече изпратените. Не знам до колко ще отговорят, но няма лошо да пробвате.
А ако ти не си водещ, няма нужда да се пускат нови, тъй като точки за трудов стаж не се дават на придружаващ.
Разбира се, че дори и да не си водещ, пак може да ги пуснете. Както става ясно, понякога имиграционните сменят кандидатурите, в полза на кандидатстващите.
Благодаря за отговора, но " хубаво" означава ли " задължително? :) Водещ кандидат съм. Очаквам си сертификата от IELTS и си мислех, ако го изпратя към първия пакет с документи, е рисково да не се загуби, като нямам номер на досие. Ще почакам. И за да пусна формуляра "Change to an application for a selection certificate " сега / в срок от 30 дни след промените/, то това означава, че трябва два пъти да плащам за пратка на документи до Канада. Или според мен е най- правилно, когато получа акюзе, да им изпратя и двете неща тогава, за да не се запилеят някъде- все пак един оригинал за езика ще имам. Но това е според мен :) А дали и според тях ще е ок??? :tmi:
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
naskoAH
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 3:08 am
Местоположение: България , Варна

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от naskoAH »

hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :) ................
Можете да се впишете в таблицата за 2013 , която съм продължил да е също и за 2014г. Моля Ви спазвайте последователността на датите с подаването на документите като се вписвате .

http://wiki.bgcanada.com/index.php?titl ... 0%BA%D0%B0"
Последно промяна от naskoAH на Съб Май 24, 2014 12:25 am, променено общо 1 път.
DCS-Виена-18.05.2011
Полет- 28-29.06.2015 София-Атина-Монреал
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от Feel_free »

hristowi06 написа:
Feel_free написа:
hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)

Здравей,
Ако ти си водещ кандидат, е хубаво да ги информираш с дадения срок.
При липсата на акюзе, предполагам, че с имената изписани така, както сте пуснали документите, дата на раждане, адрес и имейл би следвало да ви прикрепят новите документи към вече изпратените през Март. Може в писмо да ги помолите за потвърждение, че новите документи са получени и прикрепени към вече изпратените. Не знам до колко ще отговорят, но няма лошо да пробвате.
А ако ти не си водещ, няма нужда да се пускат нови, тъй като точки за трудов стаж не се дават на придружаващ.
Разбира се, че дори и да не си водещ, пак може да ги пуснете. Както става ясно, понякога имиграционните сменят кандидатурите, в полза на кандидатстващите.
Благодаря за отговора, но " хубаво" означава ли " задължително? :) Водещ кандидат съм. Очаквам си сертификата от IELTS и си мислех, ако го изпратя към първия пакет с документи, е рисково да не се загуби, като нямам номер на досие. Ще почакам. И за да пусна формуляра "Change to an application for a selection certificate " сега / в срок от 30 дни след промените/, то това означава, че трябва два пъти да плащам за пратка на документи до Канада. Или според мен е най- правилно, когато получа акюзе, да им изпратя и двете неща тогава, за да не се запилеят някъде- все пак един оригинал за езика ще имам. Но това е според мен :) А дали и според тях ще е ок??? :tmi:
Предния ми пост беше докато бях на работа и нямах възможност да търся "доказателствата".
Та ето ги сега - във формуляра за селекция, на края има няколко декларации.
В едната се гласи следното " Je déclare que les renseignements contenus dans la présente demande et, le cas échéant, les documents annexés sont complets et exacts et que j’aviserai le ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles de tout changement aux réponses indiquées dans ce formulaire dans les trente (30) jours suivant ce changement.".
А това е линк към цялата декларация => http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... on-dyn.pdf" .

Реално подписвайки се на първите документи, се задължавате да пратите промени, при наличието на такива.
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
hristowi06
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 3:21 pm
Местоположение: с.Маринка, Бургас

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от hristowi06 »

Feel_free написа:
hristowi06 написа:
Feel_free написа:
hristowi06 написа:Здравейте,
И аз търсих статистика за 2014, за да се впиша, но не открих такава :)
Имам въпрос, надявам се някой с опит да помогне: Изпратихме си документите през март 2014г, но през април напуснах работа, започнах нова и така....четох на сайта, че при промяна на обстоятелствата, трябва да уведомим до 30 дни от промяната:

"To request a change to your application for a selection certificate or that of your spouse, complete the Change to an application for a selection certificate (Dynamic PDF, 82 Kb) form and return it to us along with the necessary documents within 30 days after the change".

Та въпросът ми е, като нямам все още акюзе и номер на досие, трябва ли да пращам сега този документ, или после....??? И ако е сега, то пак на адреса на министерството, като предишните документи ли? :)

Здравей,
Ако ти си водещ кандидат, е хубаво да ги информираш с дадения срок.
При липсата на акюзе, предполагам, че с имената изписани така, както сте пуснали документите, дата на раждане, адрес и имейл би следвало да ви прикрепят новите документи към вече изпратените през Март. Може в писмо да ги помолите за потвърждение, че новите документи са получени и прикрепени към вече изпратените. Не знам до колко ще отговорят, но няма лошо да пробвате.
А ако ти не си водещ, няма нужда да се пускат нови, тъй като точки за трудов стаж не се дават на придружаващ.
Разбира се, че дори и да не си водещ, пак може да ги пуснете. Както става ясно, понякога имиграционните сменят кандидатурите, в полза на кандидатстващите.
Благодаря за отговора, но " хубаво" означава ли " задължително? :) Водещ кандидат съм. Очаквам си сертификата от IELTS и си мислех, ако го изпратя към първия пакет с документи, е рисково да не се загуби, като нямам номер на досие. Ще почакам. И за да пусна формуляра "Change to an application for a selection certificate " сега / в срок от 30 дни след промените/, то това означава, че трябва два пъти да плащам за пратка на документи до Канада. Или според мен е най- правилно, когато получа акюзе, да им изпратя и двете неща тогава, за да не се запилеят някъде- все пак един оригинал за езика ще имам. Но това е според мен :) А дали и според тях ще е ок??? :tmi:
Предния ми пост беше докато бях на работа и нямах възможност да търся "доказателствата".
Та ето ги сега - във формуляра за селекция, на края има няколко декларации.
В едната се гласи следното " Je déclare que les renseignements contenus dans la présente demande et, le cas échéant, les documents annexés sont complets et exacts et que j’aviserai le ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles de tout changement aux réponses indiquées dans ce formulaire dans les trente (30) jours suivant ce changement.".
А това е линк към цялата декларация => http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... on-dyn.pdf" .

Реално подписвайки се на първите документи, се задължавате да пратите промени, при наличието на такива.
Благодаря ти FEEL_FREE, намерих го и явно "задължително" трябва да пращам сега :)
DCSQ 29.03.14
Overture dossier 25.08.14
Искане на доп. док 12.06.15
Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17
veme
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 03, 2014 7:20 am

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от veme »

hristowi06 написа:Здравейте,
искам да Ви попитам,тъй като аз съм водещо лице, жена ми - живеем на семейни начала, и тя ли трябва да попълни отделен формуляр с нейните данни в него,в едно с декларациите за финансова осигуреност и т.н. и да ги добавим към моя?
Благодаря предварително!
Да, документ- формуляр трябва задължително и от името на съпруга/ придружаващия кандидат, освен вашия. Горе в ляво на първата страница под логото на Квебек, има квадратчета за отметка от чие име е попълнен документа. В нейния формуляр се описва образование, стаж и т. н. , сертификат за език и всичко останало, с нейната информация. Иначе от къде ще вземат данни- инфо за евентуално присъждане на точки към вашите за език, стаж и др.?
:y:[/quote]
Мерси! Един допълнителен въпрос - как е по-добре с кредитна карта или с чек да се заплати таксата?
Поздрави,
Аватар
fenomeno
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 5:42 pm
Местоположение: Montréal

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от fenomeno »

Според мен с кредитна карта е много по- удобно, тъй като се избягва вероятността за повторно изпращане на чек.
stm
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Май 26, 2014 6:44 am

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от stm »

Здравейте на всики !

Днес се регистрирах тук защото много отдавна обмислям варианта за емиграция към Канада .....,Но след последните (поредните) простотии които се случват в милата ни родина вече изхода поне за мен е ясен ! Ще трябва да се бяга от тук...

Поне ще се опитам да подсигуря до някаква степен бъдещето на новото поколение, тя нашата вече не е за броене , но поне да не причиняваме същото на децата си (никого не ангажирам с това лично мое мнение )

Така, живея на семейни начала с една жена от около десет години -нямаме брак Аз съм на 36 години , тя е на 33 години. И двамата сме висшисти с "транспортно -мениджърско"(технология и правление на транспорта ) образование . Завършили сме магистратурите през 2003 г в България. Имаме няколко месечен стаж по студентска програма във френски университет , но е преди повече от 10 години и познанията по езика са са постопили......Сега се замислям че този стаж беше в рамките на магистратурата и беше нещо като специализация която ако се наложи не знам как ще доказваме ......

В момента аз завърших един доста дълъг но много интензивен и не моного плодотворен курс по аглииски по програмите аз мога повече към бюрото по труда , жена ми трябва да го приключи след 3 месеца. Имаме някакви познания и по англииски ...

Имаме 2 деца на -момичета едното е на седем години (завършва първи клас ), другото е на 7 месеца ....(възраста на бебето може ли да се окаже проблем )

Може ли някои от вас да ми обърне внимание и да ме насочи ако се захвана (което съм решил ) какво точно ми предстои....Какъв е най-лесният вариант за организиране на всичко и кои са последните (актуалните ) условия по евентуална емиграция ?

1.Колко би трябвало да ми излезе всичко "от -до" , за да си преценя дали ми е посилно ...В едни 20 000лв дали ще успеем да се поберем?

2.Колко време отнема процедурата след стартирането и за къде (кои) райони на Канада е възможно най-лесно всико?
Кога е най-подходящият момент за започването на процедурата през годината ?

3.Има ли фирми които се занимават с такива услуги или е по-добре сам да си организираш всичко?

Благодаря на всики и предварително се извинявам за нахалството .

4.Какви са шансовете ни според вас с тази дадена ви информация ?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от Koko »

stm написа:Здравейте на всики !

Днес се регистрирах тук защото много отдавна обмислям варианта за емиграция към Канада .....,Но след последните (поредните) простотии които се случват в милата ни родина вече изхода поне за мен е ясен ! Ще трябва да се бяга от тук...

Поне ще се опитам да подсигуря до някаква степен бъдещето на новото поколение, тя нашата вече не е за броене , но поне да не причиняваме същото на децата си (никого не ангажирам с това лично мое мнение )

Така, живея на семейни начала с една жена от около десет години -нямаме брак Аз съм на 36 години , тя е на 33 години. И двамата сме висшисти с "транспортно -мениджърско"(технология и правление на транспорта ) образование . Завършили сме магистратурите през 2003 г в България. Имаме няколко месечен стаж по студентска програма във френски университет , но е преди повече от 10 години и познанията по езика са са постопили......Сега се замислям че този стаж беше в рамките на магистратурата и беше нещо като специализация която ако се наложи не знам как ще доказваме ......

В момента аз завърших един доста дълъг но много интензивен и не моного плодотворен курс по аглииски по програмите аз мога повече към бюрото по труда , жена ми трябва да го приключи след 3 месеца. Имаме някакви познания и по англииски ...

Имаме 2 деца на -момичета едното е на седем години (завършва първи клас ), другото е на 7 месеца ....(възраста на бебето може ли да се окаже проблем )

Може ли някои от вас да ми обърне внимание и да ме насочи ако се захвана (което съм решил ) какво точно ми предстои....Какъв е най-лесният вариант за организиране на всичко и кои са последните (актуалните ) условия по евентуална емиграция ?

1.Колко би трябвало да ми излезе всичко "от -до" , за да си преценя дали ми е посилно ...В едни 20 000лв дали ще успеем да се поберем?

2.Колко време отнема процедурата след стартирането и за къде (кои) райони на Канада е възможно най-лесно всико?
Кога е най-подходящият момент за започването на процедурата през годината ?

3.Има ли фирми които се занимават с такива услуги или е по-добре сам да си организираш всичко?

Благодаря на всики и предварително се извинявам за нахалството .

4.Какви са шансовете ни според вас с тази дадена ви информация ?
Съвсем в резюме - двете основни, но не единствени, процедури за имиграция в Канада са
- федералната процедура - за която изискванията са по-високи
- процедурата за провинция Квебек - за която изискванията също не бива да се подценяват, но все пак като че ли е по-лесна спрямо федералната
Прочетете внимателно какво пише във Викито на форума, както и във официалните сайтове, които си остават единственият достоверен източник на информация, също така не е лошо да направите он-лайн тестовете и да видите дали можете да покриете изискванията и съответно дали е необходимо да си повишите точките по някои показатели, като например владеенето на език.

http://wiki.bgcanada.com/index.php?titl ... 1%86%D0%B0"
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/index.html"
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от the_coach »

stm написа:
Може ли някои от вас да ми обърне внимание и да ме насочи ако се захвана (което съм решил ) какво точно ми предстои....Какъв е най-лесният вариант за организиране на всичко и кои са последните (актуалните ) условия по евентуална емиграция ? Предстои ти доста четене и систематизиране на информацията. Лесен вариант няма. Коко ти е дал линкове към официалните правителствени сайтове.

1.Колко би трябвало да ми излезе всичко "от -до" , за да си преценя дали ми е посилно ...В едни 20 000лв дали ще успеем да се поберем? Около 15 000 лв. ще ти излезе процедурата с всички подготовки на документи, необходими такси, сертификати за нива на език, частни уроци и подготовка за интервю. Прибави още толкова като необходими средства за първоначалното ви устройване в Канада. 30 000 лв. - на нас толкова ни излезе сметката.

2.Колко време отнема процедурата след стартирането и за къде (кои) райони на Канада е възможно най-лесно всико?
Кога е най-подходящият момент за започването на процедурата през годината ? Поразгледай подфорума за имиграция в Кебек, погледни подписите на пишещите, много от тях публикуват дати на подаване на документи, та чак до датите на полета. Процедурата за Кебек като че ли си остава най-лесно преодолима на този етап, пък и от дадената от теб информация, аз те съветвам натам да се насочиш. Процедурата можеш да я стартираш още сега, с четене най-вече. А инък колкото по-бързо подготвите документите и ги изпратите, толкова по-бързо ще ви поканят на интервю. Мисля, че миналата година имаше три сесии интервюта в София, звучи обнадеждаващо.

3.Има ли фирми които се занимават с такива услуги или е по-добре сам да си организираш всичко? Има фирми, но не се занимавай с тях. Ти можеш да се справиш сам.

Благодаря на всики и предварително се извинявам за нахалството .

4.Какви са шансовете ни според вас с тази дадена ви информация ? Според мен шансовете са отлични.Оттук нататък всичко е във ваши ръце. Успех!!!
Sev
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 10:16 am

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от Sev »

Аз искам да ви върна към служебните бележки от работодателя. Задължително ли е придружаващият кандидат да представи такава? Тъй като той е на договор за управление (има фирма) от две години, ми е много неясно как точно трябва да се подготви тя в този случай.
bgvlado
Мнения: 77
Регистриран на: Сря Мар 07, 2012 2:45 pm
Местоположение: MTL

Re: Въпроси за документите за Монреал, Квебек

Мнение от bgvlado »

Sev написа:Аз искам да ви върна към служебните бележки от работодателя. Задължително ли е придружаващият кандидат да представи такава? Тъй като той е на договор за управление (има фирма) от две години, ми е много неясно как точно трябва да се подготви тя в този случай.
не трябва, аз също съм на договор за управление и не съм пращал такава (то е все едно сам да си е напишеш и подпечаташ)

но после на интервюто вадих хиляди справки за фирмата, но най се зарадва на документа от НАП, че нямам задължения :)
DCS Виена 12.2010 / ADR 7.2011
лист чакащи - 18.06.2013
Интервю 09.09 08:30
Сидни - 7.10.2013
Баркодове - 27.11.2013
Медицински - 12.2.2014-18.2
Покана Визи - 1.04
Виза - 25.04
Полет 23.6
Публикувай отговор