Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 9:38 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 09, 2017 12:47 am 
Модератор
Аватар

Desilium написа:
Здравейте, със съпруга ми започваме сега да проучваме възможностите за емиграция в Канада и ще ни е от полза някой да ни насочи откъде да стартираме с проучването и кандидатстването за емигрантска виза. Ориентирахме се към френската част , като имаме намерение сега да започваме са го учим. Конкретните ми въпроси са: кои да най- новите условия за кандидатстване, ако кандидатстваме без да знаем езика в какъв срок могат да ни поискат документи за него ( разбрах, ме трябва поне B2 , a за него ще ни трябва поне година учене)? И разбира се какъвто полезен съвет може да даде някой , който в момента минава през процедурата ще сме безкрайно благодарни!

Като човек който никога и през ум не му е минавало да се заселва във "френската част" ми е интересно защо сте се ориентирали към нея при положение че не знаете френски?
Вашия пръв приятел при всички положения е правителствения сайт: http://www.cic.gc.ca/
Когато става дума за документи и изисквания, забравете всякакви други сайтове.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 09, 2017 1:38 am 

optics написа:
Desilium написа:
Здравейте, със съпруга ми започваме сега да проучваме възможностите за емиграция в Канада и ще ни е от полза някой да ни насочи откъде да стартираме с проучването и кандидатстването за емигрантска виза. Ориентирахме се към френската част , като имаме намерение сега да започваме са го учим. Конкретните ми въпроси са: кои да най- новите условия за кандидатстване, ако кандидатстваме без да знаем езика в какъв срок могат да ни поискат документи за него ( разбрах, ме трябва поне B2 , a за него ще ни трябва поне година учене)? И разбира се какъвто полезен съвет може да даде някой , който в момента минава през процедурата ще сме безкрайно благодарни!

Като човек който никога и през ум не му е минавало да се заселва във "френската част" ми е интересно защо сте се ориентирали към нея при положение че не знаете френски?
Вашия пръв приятел при всички положения е правителствения сайт: http://www.cic.gc.ca/
Когато става дума за документи и изисквания, забравете всякакви други сайтове.

Казват, че е по- лесно , а за нас не е проблем са научим още един език. Благодаря за насоките!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2018 8:01 pm 
Модератор
Аватар

Kan_Tangra написа:
Е, баш да не е проблем! С кебешкия език, не се заричайте.

А и лесно, колко да е по-лесно? :D

За сега, не знам, но за едно време - преобладаващия брой българи, ама наистина силно преобладаващия минаваше през Кебек.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]