Здравейте всички!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
mmpetrovi
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 11:11 am

Здравейте всички!

Мнение от mmpetrovi »

Извинявам се, че отварям нова тема, но сметнах, че така ще е най-добре, за да се представя, сега започваме да подготвяме документите си за Виена..още сме съвсем в началото, но пък започваме с голямо желание! Аз и съпруга ми сме от Свищов, имаме 2 деца и другото което трябва да знаете за нас е, че сме много въодушевени от идеята за Канада и по-точно Квебек. :wasntme: Надявам се, че ще има кой да ни укуражава и помага, когато имаме нужда от това, днес си преснимахме декларациите, и след нова година започваме активно да се подготвяме, приемаме всякакви съвети :) .благодаря ви предварително....
s.ignatova
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 9:55 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от s.ignatova »

Здравейте mmpetrovi, искаме да Ви пожелаем успешна процедура и попътен вятър и много, много късмет.Ние сме насреща, ще помагаме с каквото можем.
mmpetrovi
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 11:11 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от mmpetrovi »

Благодаря много за топлите думи!!! :) :handshake:
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Re: Здравейте всички!

Мнение от Vladislav »

Добре дошли във форума! Надяваме се да помогнем (всеки според възможностите си) за по-лесното ви справяне с процедурата. Стискаме палци. Успех!
Човек е това, което мисли.
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Здравейте всички!

Мнение от demococcus »

Няма по-добро място човек да се подготви за процеса от този форум!
Добре дошли и успех!
irincam1
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 3:41 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от irincam1 »

Здравей те и от нас !!!
Успех в начинанието .Форумът е наистина място в което има адски много и полезна информация - просто сте на точното място .Тук има много добри ,компетентни и отзивчиви хора които помагат .Разбирасе има и индивиди които понякога се изказват по- остро и намекват колко добре са информирани и колко сме невежи ние които тепърва тръгваме по пътечката водеща към Канада .Но не се стряскайте ,те са единици .Ако сте на "ти " с франсето и с търсени професии подготвяйте документи ,ако обаче сте на "вие " с езика както нас ,небързайте с документите за да не ви сюрпризират със скорошно интервю .
Сърдечни благодарности на модераторите ,администраторите и т.н. - просто сте неотразими :clap: :inlove: :*: :*: :*: .
Весело посрещане на новата година на всички :party: :^: :inlove:
Спожелание за здраве и много збъднати мечти !!!!!
31.01.11 -DSC ;
14.02.11 -Акюзе с искани документи ;
29.06.11 - TCFQ ;
14.03.12 - Интервю
19.06.12 - Баркодове
14.08.12 - Мед.прегледи -17.09.12 - ОК ;
30.10.12 -Покана за ВИЗИ ;
06.12.12- Кацнахме в Торонто !!!!
mmpetrovi
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 11:11 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от mmpetrovi »

Здравейте, благодаря ви за посрещането, на Вие сме все още с езика, и незнам дали професиите ни са от търсените, май не ги намерих в списъците, аз съм бакалавър Застраховане, а мъжът ми е професионален шофьор и има средно образование свързано със строителството, според вас имаме ли шансове за успех, дали изобщо ще ни одобрят документите за интервюто..... :sweat:
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Здравейте всички!

Мнение от kikolilokiko »

няма такива, които да нямат шансове ;) за да знаете повече попълнете онлайн теста :)
в търсените професии има консултант по застраховане и финанси на ниво колеж
шофьор не съм срещал, но определено на практика в Канада няма да има проблем с работата при взимане на книжка, съответната категория
учете френски
успех!
:)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
mmpetrovi
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 11:11 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от mmpetrovi »

Аз ще ходя на курсове по френски, ще бъда главната в двойката ни, малко по на ти съм с езика от мъжа ми и затова, много ми е хубаво, че всички сте толкова отзивчиви и ни подкрепяте, оценявам това, тепърва ще имам много въпроси, а засега желаем на всички много здраве, щастие и късмет през новата година!!!! :beers:
irincam1
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 3:41 am

Re: Здравейте всички!

Мнение от irincam1 »

Напълно съм съгласен с kikolilokiko ,всички имат шанс ,важно е да сте добре подготвени и мотивирани .Учете франсето ,ако е възможно и двамата -знаенето на още един език никога не е излишно а това носи точки .Както знаете ,оценява се не само водещият кандидат а и половинката му .
Успех :party:
31.01.11 -DSC ;
14.02.11 -Акюзе с искани документи ;
29.06.11 - TCFQ ;
14.03.12 - Интервю
19.06.12 - Баркодове
14.08.12 - Мед.прегледи -17.09.12 - ОК ;
30.10.12 -Покана за ВИЗИ ;
06.12.12- Кацнахме в Торонто !!!!
Публикувай отговор