Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
mimsan
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от mimsan »

Здравейте на всички,бързам да се похваля че имаме покани за визи .
sisi78
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 7:16 am

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от sisi78 »

Честито :party: Много се радваме за вас. След всичкото това чакане.... Успех в Канада скъпи приятели :) :*
Аватар
shamana
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 12:22 am
Местоположение: Варна

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от shamana »

Честито !!! Ето това се казва новина :party: :party: :party: Стягайте багажа и на първия самолет :rofl:
21.08.2009 - Док. Виена
28.08.2009 - Акюзе
02.10.2009 - Покана за интервю
08.12.2009 - Интервю
28.01.2010 - Док. Букурещ
22.02.2010 - Баркодове
15.03.2010 - Мед. формуляри
29.03.2010 - Медицински
12.04.2010 - O.K. на мед.
28.09.2010 - покани за визи
anibani
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 5:39 pm

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от anibani »

mimsan написа:Здравейте на всички,бързам да се похваля че имаме покани за визи .
Честито и от нас. :y:
----------------------------------
документи Виена-03.07.2009
Визи - 23.12.2010
Полет - 23.01.2011
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от demococcus »

Еее, разгеле! Честито поканата и попътен вятър!
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от KASTA7372 »

О, браво- ЧЕСТИТО, вече смятах, че съвсем са ни изоставили от Букурещ. Така ме зарадвахте. Пожелаваме ви много късмет и успехи в Канада и нека чакането си е заслужавало! :party:
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
Аватар
mimsan
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от mimsan »

Благодарим на Всички! Едва сега намерихме повечко време, за да доразкажем как точно получихме поканите. :D След поредния и-мейл до господата в Букурещ с питане до какъв етап е обработката на молбата ми последва обаждане на домашния :lol: телефон. Този разговор разкри истината, че писмото ПОКАНА е изпратено още август, но незнайно защо ТО липсва в и-мейла ни, който беше прегрял от проверяване. Та господина ми обясни, че те са изпращали такова писмо на всяко наше запитване и неразбира защо продължавам да питам. Днес обаче се разбрахме, явно причината е в абв-пощата. Сега и на тях им писахме....но това е друга тема. От Букурещ отново изпратиха и-мейла, този път го получихме. Обаче после след като го затворихме той вече не съществуваше - нямаше го. Незнаем причината, споделяме случилото се защото се оказа, че чакаме и-мейл, който ни е бил изпратен, но не е бил отразен като получен. Наистина не разбираме какво се случило.
KASTA7372 и вие mеisi дано да сте получили личните съобщения които ви писахме преди малко.
Последно промяна от mimsan на Сря Сеп 22, 2010 5:10 pm, променено общо 1 път.
Аватар
MermaidBG
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Дек 27, 2009 11:50 am
Местоположение: Varna, BG вече Vancouver, BC, Canada

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от MermaidBG »

Браво, честито!!!! Най-сетне раздвижване във вашата сесия....а сега и на останалите веднага да изпратят покани и да ви затваряме темата ;)
Междудругото един въпрос....проверявали ли сте си онлайн статуса през последния месец и ако да, какво ви изписва? А сега вече , като ви е изпратена поканата - какво пише?
А сега бързо си купувайте билети и марш по най - бързия начин :P Желая ви бърза адаптация и късмета да бъде с вас! :y:
18.09.2009=>Vienne
13.10.2009=>Accusé
18.05.2010=>Entrevue

31.05.2010=>Bucarest
15.06.2010=>Étiquettes
13.07.2010=>Formulaires
03.08.2010=>MC "Vita"
30.08.2010=>OK
10.01.2011=>Invitation pour visas
04.02.2011=>Visas
1 an 4 mois et 17 jours=>Durée de la procédure
01.03.2011=>Nous quittons la Bulgarie
Аватар
mimsan
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от mimsan »

Благодаря Ви MermaidBG ! Онлайн статуса ни няма промяна до момента. Седи си на in process откакто ни е заведено досието. Срещала съм мнения от предишни съфорумци, че се променя едва след като ударят визите и ги изпратят.
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от KASTA7372 »

mimsan, личното ви съобщение е изтрито още преди да стигне до мен и при отваряне от моя страна изписва, че не може да бъде намерено.....затова си позволих да ви пиша отново във форума. Определено имате проблем с пощата, а одисеята е пълна при вас, но е хубаво че е приключила щастливо. При мен на всяко писмо до сега ми отговаряха, на последното ми 5-то от 31 август изобщо не са ми отговорили, смятам да им пиша пак в края на септември- да ги питам за космонавти ли ще ни готвят, че такова проверяване ни проверяват и да им обесна, че в Космоса не ми се ходи още... :rofl:
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от martatabs »

mimsan написа:Здравейте на всички,бързам да се похваля че имаме покани за визи .
Браво,на късмет да ви е...виртуално плисвам менче с вода,да ви върви. ;)
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от cocose »

mimsan написа:Благодарим на Всички! Едва сега намерихме повечко време, за да доразкажем как точно получихме поканите. :D След поредния и-мейл до господата в Букурещ с питане до какъв етап е обработката на молбата ми последва обаждане на домашния :lol: телефон. Този разговор разкри истината, че писмото ПОКАНА е изпратено още август, но незнайно защо ТО липсва в и-мейла ни, който беше прегрял от проверяване. Та господина ми обясни, че те са изпращали такова писмо на всяко наше запитване и неразбира защо продължавам да питам. Днес обаче се разбрахме, явно причината е в абв-пощата. Сега и на тях им писахме....но това е друга тема. От Букурещ отново изпратиха и-мейла, този път го получихме. Обаче после след като го затворихме той вече не съществуваше - нямаше го. Незнаем причината, споделяме случилото се защото се оказа, че чакаме и-мейл, който ни е бил изпратен, но не е бил отразен като получен. Наистина не разбираме какво се случило.
KASTA7372 и вие mеisi дано да сте получили личните съобщения които ви писахме преди малко.
Както го описвате, най вероятно спам контрола ви се е задействал, и автоматично ви е филтрирал въпросните писма в спам кошчето. Също така, съм забелязъл че много външни сайтове по някаква причина просто не са в състояние да пратят поща до АБВ-то, то и затова аз си имах навремето няколко външни пощи като gmail, hotmail, yahoo точно за такива важни случаи. В превод, най горещо ви препоръчвам да не се правите на патриоти, ами да си регистрирате нормална външна пощенска кутия, че да не попадате в същата конфузна ситуация. А и ако се замислете, нима има една бг институция която да работи като хората!!!!!! И с какъв акъл бихте доверили бъдещето си на тях, точно на тях, и точно от които всъщност вие искате да избягате!!!
Аватар
mimsan
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от mimsan »

cocose написа:
mimsan написа:Благодарим на Всички! Едва сега намерихме повечко време, за да доразкажем как точно получихме поканите. :D След поредния и-мейл до господата в Букурещ с питане до какъв етап е обработката на молбата ми последва обаждане на домашния :lol: телефон. Този разговор разкри истината, че писмото ПОКАНА е изпратено още август, но незнайно защо ТО липсва в и-мейла ни, който беше прегрял от проверяване. Та господина ми обясни, че те са изпращали такова писмо на всяко наше запитване и неразбира защо продължавам да питам. Днес обаче се разбрахме, явно причината е в абв-пощата. Сега и на тях им писахме....но това е друга тема. От Букурещ отново изпратиха и-мейла, този път го получихме. Обаче после след като го затворихме той вече не съществуваше - нямаше го. Незнаем причината, споделяме случилото се защото се оказа, че чакаме и-мейл, който ни е бил изпратен, но не е бил отразен като получен. Наистина не разбираме какво се случило.
KASTA7372 и вие mеisi дано да сте получили личните съобщения които ви писахме преди малко.
Както го описвате, най вероятно спам контрола ви се е задействал, и автоматично ви е филтрирал въпросните писма в спам кошчето. Също така, съм забелязъл че много външни сайтове по някаква причина просто не са в състояние да пратят поща до АБВ-то, то и затова аз си имах навремето няколко външни пощи като gmail, hotmail, yahoo точно за такива важни случаи. В превод, най горещо ви препоръчвам да не се правите на патриоти, ами да си регистрирате нормална външна пощенска кутия, че да не попадате в същата конфузна ситуация. А и ако се замислете, нима има една бг институция която да работи като хората!!!!!! И с какъв акъл бихте доверили бъдещето си на тях, точно на тях, и точно от които всъщност вие искате да избягате!!!
Здравейте,напълно сте прав.Просто не сме предполагали че подобен проблем може да възникне.Иначе спама го бяхме изключили.
Аватар
canss
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 11:21 am

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от canss »

Честито, mimsan!
Най-накрая се вижда края на вашета процедура по кандидаставането. Всичко е ОК щом приключва ОК! Тази токова хубава новина тук радва и всички нас. Дано да сте повлексли крак и останалите чакащи скоро да се похвалим с поканите.
Попътен вятър към отвъд океана от всички ни!
Аватар
mimsan
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от mimsan »

Благодарим на всички. Дано и вас скоро да ви зарадват с покани за визи,че да се отървете и вие от това мъчително чакане ,което едва ли някога ще забравим :shake:
Последно промяна от mimsan на Пет Сеп 24, 2010 2:05 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор