Сестра ми е в Канада

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

Re: Сестра ми е в Канада

Мнение от Philip1747 »

Linko това което съм написал не съм го чул от "неуспели кандидати" а от хора които се занимават с тези неща и наистина са много навътре в нещата но не ми се спори за тези неща моята процедура си минава за сега идеално и съм много доволен от това.не съм дошъл да споря а да дам моето мнение.Не съм казал нищо с лоши чувства
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Сестра ми е в Канада

Мнение от Linko »

Philip1747, разбрах веднага, че ти си от тези които вярват на подобни измислици и естествено то е защото са чути от много доверени и "навътре в нещата" хора. Спорейки с теб тук, то не е с цел теб да разубедя, а да предпазя останалите да не се хващат на подобни въдици.
Колкото и навътре да са във въпросите по процедурата твоите хора, тяхното твърдение е явна лъжа. Имиграционният офицер няма никаква мотивация да злоупотребява със служебното си положение по този начин. Абсурдно е просто, но явно не и за човек който не е "навътре в нещата".
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

Re: Сестра ми е в Канада

Мнение от Philip1747 »

Мнението е изтрито поради писане на латиница. Моля, напишете мнението си на кирилица.
milla
taki_f
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:33 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Сестра ми е в Канада

Мнение от taki_f »

Само в полза може да ти бъде това че имаш сестра в Торонто е по скоро предпоставка че тя няма да те остави да крадеш от колкото че ще живееш в Торонто.Още повече че си отделил време и средства да учиш френски.А тава за краденето е сериозно!!
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

Re: Сестра ми е в Канада

Мнение от Philip1747 »

taki_f дали и изпитващият ще расуждава като теб,според теб каква е възможността даденият човек да отиде да живее в торонто а не в френската част,за краденето горе-долу съм съгласен с теб но това за сестрата както може да ти помогне така и може да ти навреди зависи от изпитващият все пак тои има последната дума не ние
Публикувай отговор