Учители по френски в различните градове

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
AsicsFan
Мнения: 229
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 11:50 am
Местоположение: Хасково, България

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от AsicsFan »

ibogdanov написа:Разговорите с нейтив канадец са нещо полезно. Явно ще е компилация от двамата даскали.
Разговорите с нейтив по принцип са нещо безценно. А компилация е най-добрия вариант ако имаш възможност. Наживо английския/френския който е тук няма нищо общо с този от учебниците. Знам повтарям се с други но е така. От устата на руснак е весело, но от устата на индиец/китаец е страшно :rofl: (е повечето де)
Winners train, losers complain.
Sofia=>Toronto 2010-07-28
Citizenship 2014-11-13
Toronto=>Sofia 2021-04-28 (Завърнал се)
ibogdanov
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 17, 2011 7:20 am
Местоположение: все още в БГ
Обратна връзка:

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от ibogdanov »

AsicsFan написа:
ibogdanov написа:Разговорите с нейтив канадец са нещо полезно. Явно ще е компилация от двамата даскали.
Разговорите с нейтив по принцип са нещо безценно. А компилация е най-добрия вариант ако имаш възможност. Наживо английския/френския който е тук няма нищо общо с този от учебниците. Знам повтарям се с други но е така. От устата на руснак е весело, но от устата на индиец/китаец е страшно :rofl: (е повечето де)
....възможност....... нямам кой знае какви възможности. Просто целта оправдава средствата. При положение че съм на 40 г. и май това ми е последния влак за напускане на БГ... нямам много избор. Предпочитам да похарча едни много пари за учене на език, вмнесто да ги изям и изс.... ра. Два езика никога не са в повече. Двата сертификата ( иелтс и далф) са си някаква инвестиция.
Колкото и тъпо да звучи с двата езика и тука можеш да се наместиш добре. В колцентъра на HP, дават добри кинти.... но пак си в общата тина на БГ. Сори за отношението към държавата, ама от най-върлия противник на имиграцията сега я приветствам с две ръце.
Тука говорим за даскали по френски. Интересно ми е как седи въпроса с даскалите по английски ? От както се разбра, че ще трябват и двата езика, май е по-добре темата да се разшири и с преподаватели по инглиш ;)
Аватар
AsicsFan
Мнения: 229
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 11:50 am
Местоположение: Хасково, България

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от AsicsFan »

ibogdanov написа:Колкото и тъпо да звучи с двата езика и тука можеш да се наместиш добре. В колцентъра на HP, дават добри кинти.... но пак си в общата тина на БГ. Сори за отношението към държавата, ама от най-върлия противник на имиграцията сега я приветствам с две ръце.
Тука говорим за даскали по френски. Интересно ми е как седи въпроса с даскалите по английски ? От както се разбра, че ще трябват и двата езика, май е по-добре темата да се разшири и с преподаватели по инглиш ;)
Аз те разбирам за мнението за държавата. И аз страната си харесвам, но държавата - не. И затова си оставих добрата кариера в БГ.

А за инглиша - учители да искаш (бол). Аз лично не мога да ти препоръчам никой за съжаление - просто не знам, но съм сигурен че сега народа ще се обади с предложения.
Winners train, losers complain.
Sofia=>Toronto 2010-07-28
Citizenship 2014-11-13
Toronto=>Sofia 2021-04-28 (Завърнал се)
ibogdanov
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 17, 2011 7:20 am
Местоположение: все още в БГ
Обратна връзка:

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от ibogdanov »

AsicsFan написа:.........
Аз те разбирам за мнението за държавата. И аз страната си харесвам, но държавата - не. И затова си оставих добрата кариера в БГ.
А за инглиша - учители да искаш (бол). Аз лично не мога да ти препоръчам никой за съжаление - просто не знам, но съм сигурен че сега народа ще се обади с предложения.
А дано.
С канадеца се видяхме няколко пъти..
ще ни учи за сега.. ;)
опитва се да ни клати с едни селски номера от сорта - говорили сме за един час пък седим два. ама да видим колко време ще го изтраем.

А за БГ то... не ми се говори. Щом сме в този форум, всичко оставяме и кариера и рода и всичко зад нас.
andvh
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Окт 29, 2011 4:12 pm

учител по френски в Русе

Мнение от andvh »

Моля, препоръчайте някой добър учител по френски в Русе.
painter
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 16, 2009 4:12 pm
Местоположение: Бургас

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от painter »

Христина Крушева

гр. Бургас

е-mail.: x.krusheva@abv.bg

учител в Алианс Франсез

Превод, попълване на документите за имиграция, обучение по френски език, подготовка за интервюто.

Препоръчвам ви я от сърце!
Интевю март 2011
Медицински формуляри 23 март 2012
Направени медицински 5 май 2012
Покани за визи 21 август 2012
Визи 29 август 2012
Полет 24 март 2013
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Търси се....

Мнение от janyz »

Здравейте. Издирвам телефона на Жана Николова - учителка по френски ( живее по настоящем в София) от София. Телефона, който имах е навярно сменен , а изкам да се чуя с нея. Благодаря , ако някой ми го напише на лични .
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от milla »

За тези, които се интересуват, учителката по френски Евгения Узунова от месец април 2012 е вече в Пловдив, така че който желае може да се възползва отново от курсовете по френски език, преводи и всичко свързано с имигрантската процедура.

Ето тук съм дала координатите и:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... =1&t=36285"
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
painter
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 16, 2009 4:12 pm
Местоположение: Бургас

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от painter »

От модератора:
Един път е достатъчно, няма нужда от повтаряне.
Интевю март 2011
Медицински формуляри 23 март 2012
Направени медицински 5 май 2012
Покани за визи 21 август 2012
Визи 29 август 2012
Полет 24 март 2013
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от milla »

painter написа:Христина Крушева

гр. Бургас

е-mail.: x.krusheva@abv.bg

учител в Алианс Франсез

Превод, попълване на документите за имиграция, обучение по френски език, подготовка за интервюто.

Препоръчвам ви я от сърце!

Добавих тази информация във Википедията на форума ето тук.

painter, ако можеш и имаш желание попитай я също и за някакъв тел за връзка, както и за останилите точки изброени в първия постинг на тази тема и ги добави във Википедията за тази учителка.
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Търси се....

Мнение от milla »

janyz написа:Здравейте. Издирвам телефона на Жана Николова - учителка по френски ( живее по настоящем в София) от София. Телефона, който имах е навярно сменен , а изкам да се чуя с нея. Благодаря , ако някой ми го напише на лични .

Janyz, преди време срещу името на Жана Николова имаше тези 3 тел номера 0886959948; 0895410332; 02 8510477. Сега е поставен този тел номер 0894427344. Не зная кой е актуалния, но ако искаш провери ги.
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
Double Trouble
Мнения: 225
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 7:57 am

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от Double Trouble »

На Жана Николова актуалния телефон в момента е 0894 427 344
Ние в момента се готвим при нея.
Ако беше лесно, всеки щеше да го прави. Трудното го прави велико. (A league of their own)
DSC Виена - 06.04.2011
Accusé - 12.08.2011
Писмо изчакване - 19.06.2012
Интервю - 25.10.2012 - Успешно!
Док. до Сидни - 08.11.2012
Мед. формуляри - 29.01.2013
hopeless
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Мар 22, 2012 7:52 am
Местоположение: Plovdiv

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от hopeless »

Здравейте,
Ще се радвам някой да сподели мнения за Cambridge center Пловдив и по-точно курсовете им по френски език.Изкарахме А1 в Алианс Франсез , но вече втори месец не могат да сформират група за следващо ниво.От обявите за курсове тази на Cambridge center изглежда най-сериозна( и със 100 лева по евтина от на Алианс Франсез).Проблема е , че нито аз нито някой познат е чувал за тази школа.
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от martatabs »

Информирам Ви, че Жана Николова има още един телефон: 0899549658
Цялата информация за Жана Николова.
Аватар
Zvezdichka
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 12:59 am
Местоположение: Montréal, QC

Re: Учители по френски в различните градове

Мнение от Zvezdichka »

Здравейте!
Като съвсем наскоро минала интервюто, искам специално да благодаря на нашата учителка - Жана Николова.
Тя ни помогна много, още от самото начало. Благодарение на нея получихме отличен резултат на ТСФК, което беше възлов момент за нашата кандидатура.
Добрата подготовка за интервюто, ни помогна да се представим чудесно и най-вече да изградим стратегия и самочувствие в общуването.
Тя ме накара да проговоря, и то с висок стил. Показа ни, че френският не е мисия невъзможна, заобичахме го и усетихме удоволствието от изучаване му.
Всичко, което сме научили от нея, ще ни бъде много полезно и занапред - в общуването, в търсенето на работа и в представянето ни зад океана.

Препоръчвам ви я най-сърдечно, защото е прекрасен филолог и отлично познава процедурата за Квебек.
Можете да я откриете на тел. 0894427344
Док.Виена/досие- 23.11.2011/12.06.12г
TCFQ B2/C1, B2/C1- 27.09.2012
Изчакв.интервю- 26.11.12г
Покана/сертификати- 25.03.14/03.06.2014
Нова Скотия/Баркодове- 18.07.14/16.10.2014
Медиц.- 26.08.15/04.09.2015
Покана визи- 06.01.16/21.01.2016
Полет- 18.06.2016
Публикувай отговор