Сертифициран банков чек = поименен чек, теглен срещу банка?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Сертифициран банков чек = поименен чек, теглен срещу банка?

Мнение от frankofon »

Понеже много се говори, че БГ банките не са запознати с термина "Сертифициран банков чек", искам да попитам вече плащалите с ОББ или друга банка как го наричат - да не е "поименен чек, теглен срещу банка". Защото в интернет сайтовете и документите, които гледах документите никъде не фигурира понятие "Сертифициран банков чек"?
Специално за целта вече втори час гледам и никъде не фигурира такова нещо като "Сертифициран банков чек". Идеята ми е като отида в банката да им обясня правилно какво искам, все пак парите не са малко.
Julia&Joro
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 12:40 pm
Местоположение: София, Монреал

Мнение от Julia&Joro »

Нашият сертифициран чек беше от ЦКБ. Точно под това наименование ми го направиха. Сега рових в сайта им, пише го и като поименен. Явно е едно и също. :roll:
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

И нашият чек го написаха в ЦКБ и всичко беше ОК.Отидете там ако желаете, хората разбират и всичко ще стане както трябва.
Човек е това, което мисли.
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Мнение от frankofon »

Благодаря за съветите, мисля да плащам в ЦКБ. Въпросът е, че няма да е в Централата в София, надявам се да е имало такива като мен и преди това :) .
Аватар
toro40
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:19 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от toro40 »

19.05.2009 - DCS Vienne-за 2ри път
04.06.2009 - Accusé de réception
30.07.2009 - CSQ - без интервю
02.02.2010 - Документи Букурещ
22.02.2010 - Баркодове
17.03.2010 - Формуляри Медицински
=======
Светльо, Вики, Кари и Емо
Варна
Публикувай отговор