Среща в Русе!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
ventsislava.nikolova
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 9:26 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от ventsislava.nikolova »

Здравейте,
ние сме нови във форума, но ще се радваме да дойдем на среща и да се запознаем :). Казваме се Венцислава и Пламен, запътили сме се към Монтреал, но явно ще изчакаме с подаването на докс, защото не сме сигурни има ли бройки, няма ли...
Благодаря на всеки, благоволил да отговори на многото ми въпроси :)
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

Предвид огромния интерес към срещата за днес на 42 градуса :lol: предлагам от сега да започнем с уговорките за 20.08. петък след работа.
:!: Предлагам за начален час 19.30 - 20.00 часа.
Давайте предложения за заведение, ако може с климатик :angel:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

продължавам да си пиша в темата :lol:
има маса запазена за петък 20.00 часа на киното в здравец, на кръстовището на Олипм.
както традицията повелява на името на "Нинушев" 8)
масата е за 10 човека, ако има интерес пишете овреме да добавим столове... не че няма да има свободни ама е петък все пак.. :!:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Ех, да ва изпапкам аз! :))) Имайте късмет да се изложите пак нещо..ще ви глобявам!Може да ни включите да присъстваме виртуално, по това време аз обикновено съм в къщи ;) Хаха, хайде наслука и действайте сериозно!Това са много хубави мероприятия и най важното, после като си спомняте за тях и ще ви бъде много хубаво! Salutations! Et bonne chance! :y:
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
vankoivanoff
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 6:37 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от vankoivanoff »

Ние ще дойдем.
DCS 26.09.2011
AR 04.05.2012
TCFQ -B2/B2
Entrevue 05.11.2013 - успешно!
Док. Sidney - N.E. - 19.11.2013
Баркодове - 13.03.2014
Медицински OK- 25.06.14
2-ри медицински ОК - 14.07.2015
Покана за визи - 23.09.2015г.
Визи - 06.10.2015г.
ventsislava.nikolova
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 9:26 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от ventsislava.nikolova »

И ние! :)
да се похвалим- започнахме да учим от Rosetta Stone- страшна програмка!
Благодаря на всеки, благоволил да отговори на многото ми въпроси :)
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Ейййй, как мина срещата, нищо не казвате! Много сте се законспирирали ;) Надявам се, че е била полезна и приятна! Пихте ли по едно и за нас? Ние тука ви споменавахме на по биричка :) Действайте и жънете успехи! Поздрави :))
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

срещата премина в традиционния конструктивен тон 8)
този път имаше кворум и.... да пихме и по биричка, две, три заради Вас :y:
:!: една от полезните страни на тези срещи е успокоението, че свестни и интелигентни хора вървят по същия път, като теб, което потвърждава, че преди време си взел правилно решение :?:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
ventsislava.nikolova
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 9:26 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от ventsislava.nikolova »

Хейй, каква среща? нали е за '' 20.08. петък след работа."?? :o
Или ние нещо не сме разбрали ;( ;(
Благодаря на всеки, благоволил да отговори на многото ми въпроси :)
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

ventsislava.nikolova написа:Хейй, каква среща? нали е за '' 20.08. петък след работа."?? :o
Или ние нещо не сме разбрали ;( ;(
извинявам се наистина съм написал 20.08..... по-горе явно само ти ми четеш целите постове внимателно, но пък другите са видели, че 20.07. е петък и дойдоха, а и 20.08 е понеделник ;) :( обещавам следващата среща ще е по точно уговорена и ще започне с място за ventsislava.nikolova
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
ventsislava.nikolova
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 9:26 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от ventsislava.nikolova »

fandjo написа:
ventsislava.nikolova написа:Хейй, каква среща? нали е за '' 20.08. петък след работа."?? :o
Или ние нещо не сме разбрали ;( ;(
извинявам се наистина съм написал 20.08..... по-горе явно само ти ми четеш целите постове внимателно, но пък другите са видели, че 20.07. е петък и дойдоха, а и 20.08 е понеделник ;) :( обещавам следващата среща ще е по точно уговорена и ще започне с място за ventsislava.nikolova
няма проблем, аз изобщо не съм погледнала какъв ден се пада. Нищо, другия път ще сме на линия с час по- рано :))) Днес си идва една моя приятелка, от 9 години е в Монтреал, ако е все още в Бг ще я помоля да дойде и да разкаже малко :y:
Благодаря на всеки, благоволил да отговори на многото ми въпроси :)
ventsislava.nikolova
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 9:26 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от ventsislava.nikolova »

пак сме ние.. някой може ли да ни даде координати на адашката Венцислава Славева и да ме ориентира в цени (ориентировъчни, на час)? Благодаря!
Благодаря на всеки, благоволил да отговори на многото ми въпроси :)
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

:!: уважаеми съграждани уведомявам Ви, че дойде момента аз да организирам среща в Русе за последен път ;)
и така на 20.08.2012г. (понеделник) от 20.00 часа на "Киното", масата за 12 човека, както традицията повелява е запазена на името на "Нинушев". :)
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Ееее, аз мисля, че дадох своя дан за общото благо...И много се радвам, че наистина има кой да го оцени!Мисля, че трябва да има достойни приемници, които да продължат добрата традиция! Благодаря ви! Не забравяйте, че в добрите разговори и срещи се раждат добрите начинания и общата идея обединява! Продължавайте смело напред! Бъдете сигурни, че нещата се случват!Топли канадски поздрави на цялата компания и успешна и ползотворна среща!Изпратете подобаvащо fandjo!!!!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Vinchenco_M
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Мар 09, 2012 12:31 am
Местоположение: Русе

Re: Среща в Русе!

Мнение от Vinchenco_M »

Здравейте аз разбирасе ще присъсвам като представител от нашето семейство . :D
А относно наследника след теб Нинушев много ще е трудно тъй като летвата е вдигната доста високо ;)
DCS Виена:26.09.2011
Accusé de réception:07.05.2012
Интервю 06.11.2013 - Успешно
Баркодове - 01.02.2014
Медицински 25.05.2014
Виза 08.06.2015
Публикувай отговор