Среща в Русе!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

Ninushevi написа: А на групата тук-очаквайте много скоро следващата страница от нашите срещи!
очакваме я... този път и ние ще се включим :handshake:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Аватар
hellstorm
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 2:49 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от hellstorm »

Phill успех приятелю! Думите ти са най-голямото доказателство, че стойностните хора напускат - успех от мене и Диляна и кой знае до нови срещи.


П.С Със Светльо и Калинка се виждаме (имат си момиченце да им е здраво ). Ние с Дидка чакаме бебе май месец.... както се вика подобряваме и обогатяваме местния генофонд :)
Good Luck&Have Fun
Je respecte ton avis, mais c'est pas le mien donc c'est pas le bon.
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Среща в Русе!

Мнение от Phill »

Ванка и вашето дететнце да е живо и здраво и много да ви радва. Успех и напред!
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
legendx
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 11:18 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от legendx »

Аз пожелавам успех и късмет на всички! Всички имат нужда от тях (късмета и успеха) :) да ви бъдат живи и здрави дечицата ;) а иначе само кажете кога ще се срещаме ;)
Курс по френски - начало - 05.3.2011
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

:drinks: нещо такова за събота или неделя в Русе?
е може и само на литературно четене да бъде... в квартала върви слух, че механа "Приятели" затваря в понеделник, а нали предишните срещи са били там :worried: ?
Дунавски кът е отворен и има детска площадка с люлки до заведението, ако има желаещи пишете по ред два... :y: или друго предложение :call:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

fandjo написа::drinks: нещо такова за събота или неделя в Русе?
е може и само на литературно четене да бъде... в квартала върви слух, че механа "Приятели" затваря в понеделник, а нали предишните срещи са били там :worried: ?
Дунавски кът е отворен и има детска площадка с люлки до заведението, ако има желаещи пишете по ред два... :y: или друго предложение :call:
ама и аз избрах дата за уговаряне на среща между непознати :rofl:
утре ще се доуговорим за да се видят действително желаещите... извън хумористите, които днес ще участват :party:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
bossa nova
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 4:55 pm
Местоположение: България

Re: Среща в Русе!

Мнение от bossa nova »

fandjo написа:
fandjo написа::drinks: нещо такова за събота или неделя в Русе?
е може и само на литературно четене да бъде... в квартала върви слух, че механа "Приятели" затваря в понеделник, а нали предишните срещи са били там :worried: ?
Дунавски кът е отворен и има детска площадка с люлки до заведението, ако има желаещи пишете по ред два... :y: или друго предложение :call:
ама и аз избрах дата за уговаряне на среща между непознати :rofl:
утре ще се доуговорим за да се видят действително желаещите... извън хумористите, които днес ще участват :party:
Напълно сериозно - утре,събота ми е натоварен деня!Даже до средата/края на месеца е така при мен!Така че няма да мога да се включа!А и по принцип е добре по рано ден да се определи-за да се организират хората,относно различните им ангажименти!
Ако има желаещи и свободни за среща тази събота - пожелавам приятно изкарване! :party: :wasntme:
" - Това е невъзможно - казала Причината. - Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът. - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата. "
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

може и неделя да е bossa nova ;) ако само това е пречка и без това няма много записали се в темата :P
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: Среща в Русе!

Мнение от celicata »

Ние за неделя може да се пробваме.
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

ако трябва да започнем уговорките за 10.04. за да има повече време за осигуряване на свободно време
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Ами може да почнем с уговорките, че да е по-спокойно. Ловото е обаче, че ние за 10ти не ставаме, че аз съм на работа през деня до 19ч. и става много сложно. Но ще наблюдавам какво се случва тук и ще чакам офертите ви :))
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

Ninushevi написа:Ами може да почнем с уговорките, че да е по-спокойно. Ловото е обаче, че ние за 10ти не ставаме, че аз съм на работа през деня до 19ч. и става много сложно. Но ще наблюдавам какво се случва тук и ще чакам офертите ви :))
за 09.04. :wasntme:
или за 16.04.... то и аз си пиша дните в които мога ;)
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

от мен последно вече...
свободни сме на 16/04/2011 :)
който може на тази дата да дописва... :drinks:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
bossa nova
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 4:55 pm
Местоположение: България

Re: Среща в Русе!

Мнение от bossa nova »

fandjo написа:може и неделя да е bossa nova ;) ако само това е пречка и без това няма много записали се в темата :P
мдааа,може и неделя fandjo ,ама коя неделя да е... ;)
доколкото разполагам с инфо,заведението ще си е пак там.Просто собствениците на самото помещение гонят самите съдържатели на кафенето(за съжаление :worried: ,само им го разработиха).Мястото ще си е такова,до петък включително!Може и да си мислят,че наготово разработено,вече ще разполагат с големите обороти!...
Почти всеки ден съм някъде из центъра.Ако искаш- можем да се видим на кафе?!За подробности-на лична!
А ако успея да се вмъкна в следващо събиране-добре!Ако не- здраве да е!Наслука на всички :y: ,които са подали или ще подават документи!
" - Това е невъзможно - казала Причината. - Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът. - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата. "
bossa nova
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 4:55 pm
Местоположение: България

Re: Среща в Русе!

Мнение от bossa nova »

fandjo написа:от мен последно вече...
свободни сме на 16/04/2011 :)
който може на тази дата да дописва... :drinks:
за сега съм свободен-след 16,30-17,00ч.,русенско време! :P
" - Това е невъзможно - казала Причината. - Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът. - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата. "
Публикувай отговор