Учи френски и английски безплатно - онлайн

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Учи френски и английски безплатно - онлайн

Мнение от Juli-j »

Здравейте на всички
Скоро създадох сайт за емиграцията в Канада, като публикувах и страници за онлайн уроци - аудио и видео по английски и френски език. Надявам се да бъдат полезни.
ТУК ще намерите уроци по френски език
ТУК ще намерите уроците по английски език.
До седмица (максимум две) обещавам да публикувам и Аудио на Примерно Интервю за Емиграция в Квебек (на френски) - с много въпроси и отговори, които да помогнат на всички поели по трудният път на емиграцията.
Нови аудио уроци се добавят всяка семица!
Ако имате предложения, идеи или искате да споделите впечатления - молч свържете се с мен.
Джули
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

Браво!Сайта е супер!Единствено он-лайн теста нещо не е както трябва.Иначе информацията е достъпна и много точна.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Бравос Juli-j, най-после и аз да разбера нещо от някой сайт :) :beer2:
Човек е това, което мисли.
elk
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 7:07 am
Местоположение: Монреал

Мнение от elk »

:thumbsup:
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Мнение от arminad »

БРАВО СТРАХОТЕН САЙТ
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Благодаря на всички,
искам само да попитам къде намирате неточности в онлайн теста - въпроса е главно към Mi6o76.
Теста е правен според таблиците за оценка - не е дубликат на теста от офицялният сайт.
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

Здравей отново!Утре пак ще погледна подробно,но 2 са нещата които открих:
Неточности за придружаващият кандидат:
1.Образование /за придружаващият/ има само 3 възможности,средно,1 година след средно и 3 годишно в Университет/има колежанско2,3 годишно,бакалавър,магистър,но ги няма като опции/
2.Отново за придружаващият възраст до 39 години.../не беше ли и там до 35 едни точки,над 35 други?
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Юли,виждам една повтаряща се грешка "Офицялна Молба за Селекция" и офицялния сайт - официален! :)
Док. Букурещ - 11.02.2009
Баркодове - 25.02.2009
Медицински - 22.04.2009
Мед.изследвания - 27.04.2009
Мед.- Ок - 15.05.2009
Покана за виза - 2.06
Визи - 9.07.2009
desiR
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 8:13 am
Местоположение: Montréal, QC
Обратна връзка:

Мнение от desiR »

ЕЕЕ, най-накрая разбрах как се е появил този сайт! Преди време мой познат, който мина успешно тази сесия, ми изпрати линк... Чудех се дали канадците не са създали БГ версия и все не можех да повярвам, че те са се захванали с това... И също се чудех защо досега никой не е коментирал този сайт тук...
БРАВО juli!!! Много полезна работа си свършил/а! Особено с видео и аудио уроците :wink: Само, бих обърнала и аз внимание на он-лайн теста... незнам в какво е неточността му, но по него аз и мои познати НЕ минаваме... а пък някои от тях вече са със сертификати :shock: Дано е техническа грешка, защото взех да се замислям за изхода от процедурата ни...
УСПЕХ и продължавай да го развиваш!
27.05.2009 DSC Виена
17.06. Accusé
29.10. Покана за интервю по е-mail (по пощата-ЗАГУБЕНА!)
03.12. Интервю
16.12.DRP Букурещ
20.01.2010 Баркодове
19.02.Медицински 15.03 OK
13.05.Покана за визи
07.06. ВИЗИ
elenagh
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 4:31 pm

Мнение от elenagh »

САЙТА Е НЕВЕРОЯТЕН!!!!
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Благодаря на всички за подкрепата :)
Всъщност по въпроса за теста - проверявах го многократно , направен е като проста сума според таблицата за оценка. Различава се значително от офицялният. Ще се радвам ако някои може да ми даде линк към най-актуалната таблица за евалюация, за да проверя.Таблицата коята използвах е ТУК.
:)
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

Посочете какви налични финанси ще имате като пристигнете в Квебек
тоя въпрос мисля е напълно излишен в онлаин теста,и по добре преведете самата табличка към която сте дали линк,/по подобие на http://www.go-to-quebec.net/index02a.htm /а не теста понеже по табличката човек може да си смята точките и да види къде може да даде повече и т.н.
Иначе саита е много добър,продължаваите в същия дух.Няка се развива добре ..колкото повече конкуренция по добре за нас
dobsan
Мнения: 198
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 2:59 am
Местоположение: Някъде........................

Мнение от dobsan »

саита е хубав само една забележка в темата пристигане в канада за апартамент 3,1/2 не съм много съгласен,описаното според мен е 2 1/2 самостоятелна стая,кухня,анте,баня и тоалента заедно,аз поне съм живял в такъв и се водеше по договор 2,1/2,но все пак това е нещо дребно,пожелавам ти успех със саита
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Мнение от Дядо Йоцо »

Хм .. да интересно направено е това сайтче, но питам се аз къде му е разликата с това тук:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/

Иначе за онлайн теста естествено че не става. Има грешка в скрипта. Интересното напоследък е че всеки който може да си отвори сам майл си прави и сайт, без много да разбира технически, и да не говорим за дизайн.

Juli-j когато друг път даваш на хората да се тестват погрижи се да е наред поне теста, а не само да си рекламираш крадения сайт.
Последно промяна от Дядо Йоцо на Чет Юни 18, 2009 3:45 pm, променено общо 1 път.
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Мнение от kikolilokiko »

НЕВЕРОЯТЕН САЙТ!!! :):):)

все така успешни :)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Публикувай отговор