Учи френски и английски безплатно - онлайн

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
MIRA777
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 4:32 pm

Мнение от MIRA777 »

Забравих да попитам.Ще направите ли списък на български език с търсените професий?
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Мнение от Дядо Йоцо »

kurta007 написа:Така че вместо да се копира от официалния саит е добре да се вникне малко и в материята и да не се говорят глупости понеже могат да се подведат много хора за нещо което не е верно!!!!.Не съм против тва което правиш напротив но информацията ти е грешна
Много доре казано kurta007. Ако се направим че не виждаме от къде е откраднат дизайна поне да се представят нещата точни, а не да объркат тези които още нищо не знаят.
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Незнам как е било преди година, но таблицата която свалих от Офицялният Сайт беше 10 точки максимум за възраст(преди не повече от 3 месеца). Ако е имало промени не бяха отразени там.
Ама има ги навсякъде тия българи вие знаете за кои става дума, е затова няма да се оправим. Тука хората си помагат, а ние нещо да направим и все някои гледа как да се изплюе отгоре ти.
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Като сам толкова изостанала дайте ми моля ви линкове към най-актуалното, ще е полезно не само на мен. Вместо да си говорите глупости давайте с доказателства - аз за всяка дума давам линк към информация от първа ръка. Освен врели-некипели от вас друго не виждам Курта и Дядо Иоцо или както сте там.
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Извинявам се , че не отговорих на въпроса нещо ме пораздразниха :), да ще преведа професийте. Благодаря на всички
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Мнение от Дядо Йоцо »

Juli-j написа:Като сам толкова изостанала дайте ми моля ви линкове към най-актуалното, ще е полезно не само на мен.
Ами сама знаеш къде са. ето тук от където е откраднат дизайна:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/

... взимай слагай и се постарай да работи.
Като ще правиш сайт оправдания като "изостанала съм" не важат. Или правиш или не.
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

Мнение от Philip1747 »

Juli-j не обръщаи внимание на хора които са негативни да не ти пука какво говорят винаги ще има хора като тях които да могат само да търсят грешки.хич не им обръщаи внимание
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

Juli-j написа:Незнам как е било преди година, но таблицата която свалих от Офицялният Сайт беше 10 точки максимум за възраст(преди не повече от 3 месеца). Ако е имало промени не бяха отразени там.
Ама има ги навсякъде тия българи вие знаете за кои става дума, е затова няма да се оправим. Тука хората си помагат, а ние нещо да направим и все някои гледа как да се изплюе отгоре ти.
точно за помощ става въпрос,аз ти казвам къде грешиш но ти маи изключваш че и ти самата си българка и чужди мнения не приемаш и си мислиш че все грешката е другите а не в теб !!! :evil:
"Новите"правила са от 16 октомври 2006г !! /виж годината/ и оттогава досега са си все същите ,не знам къде си гледала но или имаш нужда от очила или си прекалено много заета с копиране и крадене.
Сигурен съм за правилата понеже лично са ме оценявали 2 пъти,един по старите правила и втория път по новите.Линкове ако искаш ето тема където става ясно кога ще има нови правила. http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... sc&start=0 Актуалните правила в момета които са си все съшите от края на 2006г ти самата си дала линк за тях http://www2.publicationsduquebec.gouv.q ... I0_2R2.htm
така че явно градивна критика не търпиш като един типичен Бай Ганъо или Леля Ганя ако мога така да се изразя :) но когато правиш саит и огласяваш информация е нужно тя да е коректна понеже може да заблуди много хора а тва да им коства пари,време,нерви ,надежди и т.н.
Наи малкото което може да направиш в момента е да кажеш ,да прав си и да се извиниш за моралните
неудобства причинени на кандидат -емигрантите от това че КРИТЕРИИТЕ са били намалени а те не са.Всеки греши ,но само големите хора си признават и продължават нататък.
Иначе успех с начинанието,но нека не разпространяваме откровени ЛЪЖИ понеже тва ще удари рано или късно върху реномето на твоя саит нали така?
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Мнение от Дядо Йоцо »

kurta007 написа:точно за помощ става въпрос,аз ти казвам къде грешиш но ти маи изключваш че и ти самата си българка и чужди мнения не приемаш и си мислиш че все грешката е другите а не в теб !!!
:thumbsup:
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Джули,обърнах ти внимание на някои правописни грешки,но ти упорито си пишеш както си знаеш!ОФИЦИАЛЕН се пише така,а не с Я!!!И ПРОФЕСИИ,а не с Й като римски пълководец,както беше писал някой!!! :lol:
Док. Букурещ - 11.02.2009
Баркодове - 25.02.2009
Медицински - 22.04.2009
Мед.изследвания - 27.04.2009
Мед.- Ок - 15.05.2009
Покана за виза - 2.06
Визи - 9.07.2009
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Мнение от demococcus »

Грешки и непълноти във всеки пилотен продукт - дал бог. Те се отстраняват при добро желание от админа.

А за положения труд и добрата визия на сайта от мене браво!
azalia
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal,QC

здрасти Juli-j

Мнение от azalia »

браво за страхотния сайт!! :D
Но забелязах,че липсват субтитри на английското видео, има ли вариант да се сложат? :D
AZALIA
Таня Базелкова
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 2:03 pm

Re: Учи френски и английски безплатно - онлайн

Мнение от Таня Базелкова »

Здравейте някой можели да ми изпрати линк към онлайн теста за самооценка за емиграция в Квебек. Благодаря
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: Учи френски и английски безплатно - онлайн

Мнение от milly »

заповядай
Има възможст за промяна на езика, английски или испански
Късмет!
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Учи френски и английски безплатно - онлайн

Мнение от milla »

Таня Базелкова написа:Здравейте някой можели да ми изпрати линк към онлайн теста за самооценка за емиграция в Квебек. Благодаря
Таня, можеш да разгледаш също Уикипедията на форума. Там има много препратки към официалните линкове.

Wiki - http://wiki.bgcanada.com/index.php?titl ... 1%86%D0%B0"
Онлайн тест - http://wiki.bgcanada.com/index.php?titl ... 1%81%D1%82"
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Публикувай отговор