razdelnoto patuvane-predimstva i nedostatatsi

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

razdelnoto patuvane-predimstva i nedostatatsi

Мнение от didi-did »

Moje li niakoi da mi kaje kak e po-dobre da se patuva-tsialoto semeistvo ili parvo vode6tia kandidat a sled tova i drugite.Znam,4e vav vsiako ne6to si ima predimstva i nedostatatsi.pri razdelnoto patuvane koe nadvi6ava-predimstvata ili nedostatsite?Blagodaria vi predvaritelno!!!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Zdrasti,

Nie s majat mi patuvahme razdeleno. Toi doide 3 mesetca po-rano, a posle doidoh i az. Da ti kaja, hich i ne sajaliavam, che ne sa doshla po-rano. Zashtoto toi beshe nameril kvartira, beshe iz obzavel, raboteshe veche i az doidoh i si biah kato u nas si.

Taka, che ako dr. ot vas si ima hubava rabota v BG i mojete da si pozvolite da doidete pootdelno, taka napravete. I takmo shte precenite kak e, kakvo e. Zashtoto mnogo sem. idvat, koi kakvo prodal i vzel, idvat tuk i sled vreme kato se razocharovat (imam jiv primer v momenta) i se chudia kak i kade da se varnat.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Ние също пътувахме по отделно. Предимството е, че в началото сам човек е по-гъвкав и подвижен и разходите му са по-малки.
Заключено