Цени на частни уроци по френски език ...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
cs
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 6:18 am

Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от cs »

Здравйте!

Бихте ли споделили тези от вас, които ползват частен учител за подготовката си по френски език, каква е цена един урок и какво е времетраенето му (45 мин, 60 мин или повече).

Merci beaucoup!
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

За 60-80 минути 10 лв.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
desiR
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 8:13 am
Местоположение: Montréal, QC
Обратна връзка:

Мнение от desiR »

Става дума за София - Аз давам по 10 лв. на 1 учебен час - 45 мин. Обикновено, на едно ходене взимам по 2 учебни часа (90 мин.) - 20 лв. :(
Намерих едно място, където имат страхотно ценообразуване, но местата са заети до юни... Там напр. 1 учебен час (45 мин) е 7.50 лв.
- Ако предплатиш 10 часа – 1 уч. Час – 7.00 лв. на човек
- Ако предплатиш 20 часа – 120 лв. на човек
- Ако предплатиш 30 часа – 150 лв. на човек
Дано съм те ориентирала приблизително :beer:
Аватар
emilcho
Мнения: 613
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 2:56 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emilcho »

на мен ми взимаше по 12 лв. за 60 мин., когато се подготвях за интервюто. Сега си намерих друг учител за по 8 лв. за 60 мин.
Късмет!
"I am a very stable genius " - Powered by Donald Trump
"Donald Trump is a fucking moron " - Powered by Rex Tillerson
liddi
Мнения: 130
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 4:32 pm

Мнение от liddi »

Нашата учителка ни взима по 12лв. за 60мин.
gohomit
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 2:00 pm

Мнение от gohomit »

Колеги, ние ще ходим при една жена казва се Марина за 40 часа ни взима 180лв. на човек, това е цена за 3-ма или повече души.Това е фирма намира се в София и подготвят за интервюто с документите и всичко останало, обучават те на най-важните неща и като се явиш знанията ти се равняват на 10 или 11 ниво френски, поне според нея.
dobretenov
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 3:22 am

Защо сами се подценявяме..........

Мнение от dobretenov »

Има няколко добри самоучителя пробваите сами за 2-4 месеца, има десетки филми на френски, радио станции и др.,
Maria Bogdanova
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 7:01 am
Местоположение: Pleven

Абе в провинцията е кофти

Мнение от Maria Bogdanova »

В провинцията какато вече писах нещата са супер кофти-
Възможности както и за френския са сведени до минимум
:evil:
Частни уроци към училище Европа-8 евро за 45 мин, защото групи и желаещи -няма.И с много труд открих Алианца в Плевен за 45 мин- 10 лв
Карам по 4 часа седмично, ама не всяка седмица, щото или госпожата е заета или аз. :lol:
Спрях да мечтая в България
elenagh
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 4:31 pm

Мнение от elenagh »

gohomit написа:Колеги, ние ще ходим при една жена казва се Марина за 40 часа ни взима 180лв. на човек, това е цена за 3-ма или повече души.Това е фирма намира се в София и подготвят за интервюто с документите и всичко останало, обучават те на най-важните неща и като се явиш знанията ти се равняват на 10 или 11 ниво френски, поне според нея.
Здрасти gohomit, дай някакви координати и на нас ако е възможно, а и ако може всеки нека да сподели доколко е доволен от частния си учител

:roll:
arogance
Мнения: 172
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 am
Местоположение: Варна - Монреал-Едмънтън

Мнение от arogance »

gohomit написа:Колеги, ние ще ходим при една жена казва се Марина за 40 часа ни взима 180лв. на човек, това е цена за 3-ма или повече души.Това е фирма намира се в София и подготвят за интервюто с документите и всичко останало, обучават те на най-важните неща и като се явиш знанията ти се равняват на 10 или 11 ниво френски, поне според нея.
ЛИЧНО мое мнение е, че за 10 ниво трябва сериозно да учите около 1.5 - 2 години.
kli
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 6:22 am
Местоположение: Sofia

Мнение от kli »

10-то ниво ама как като ходиш на частни уроци или например във френския институт? ние трябва да компенсираме точки с френски и затова ни трябват 10т което по мои изчисления отговаря на 6/7 декларирани вярни ли са ми сметките?
kli
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 6:22 am
Местоположение: Sofia

Мнение от kli »

И отново да се вмъкна и аз в темата, ходихме около година на частни уроци в ЕЦ Галакси в София, с преподавател Дора. Като цена условията бяха супер изгодни. Много сме разочаровани обаче от учителката. Пенсионерка, която неможеше да се пречупи през новите методи на обучение, и всеки път влизаше във спор с нас. Просто защото "навремето" така се е преподавало и така ще продължава да бъде според нея.
Така че ако някой мисли да ходи там на уроци не му препоръчваме учителката поне докато не я сменят с друга. Тя ни е разказвала че преподава в още няколко ЕЦ в София пак частни уроци така че питайте за името на учителя.
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от lonly wolf »

Някой има ли да сподели инфо за Пловдив относно уроци по френски без Алианса там ми е ясно положението дайте някви имена и телефони ако можете......
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

За Пловдив с две ръце съм за Евгения Узунова - офиса и е на кръстовището на Руски и 6 септември, над сладкарница Неделя.
Тел: 0899 310 168
Прави предварителния тест, превежда ти всички документи, извършва кореспонденцията с имиграционните, да не говорим че много вещо ти подготвя кандидатурата, така че да изпъкнат качестватат ти. Тук в Монреал има доста Пловдивчани дошли с нейна помощ.
Аз като филолог за момент не съм съжалила в избора си и съм и много признателна
Изображение
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от lonly wolf »

Дай някви цени и на ква възраст е жената.....не че е от голямо значение но все пак и у тях ли води уроците или другаде ?
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Публикувай отговор