Цени на частни уроци по френски език ...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Уроците ти писах къде ги води, офиса е над сладкарницаНеделя.
Цената беше 20 лв на семейство за 90 мин. Жената е около 40 год макар че не виждам каква е връзката.
Ти искаш да учиш френски или да се жениш :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Мнение от lonly wolf »

Нямам нищо против от тая комбинация ще съм бая на далавера.иначе мерси боку за инфото :D :beer:
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
gohomit
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 2:00 pm

Мнение от gohomit »

elenagh написа:
gohomit написа:Колеги, ние ще ходим при една жена казва се Марина за 40 часа ни взима 180лв. на човек, това е цена за 3-ма или повече души.Това е фирма намира се в София и подготвят за интервюто с документите и всичко останало, обучават те на най-важните неща и като се явиш знанията ти се равняват на 10 или 11 ниво френски, поне според нея.
Здрасти gohomit, дай някакви координати и на нас ако е възможно, а и ако може всеки нека да сподели доколко е доволен от частния си учител

:roll:
Ето и координатите:Адрес: София, ул. Ангел Кънчев 14 (ъгъла с ул. Солунска, срещу "Jimmy's"). А това е сайта им: http://www.syntagma.dir.bg/_wm/basic/?df=424755&dflid=3
elenagh
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 4:31 pm

Мнение от elenagh »

gohomit написа:
elenagh написа:
gohomit написа:Колеги, ние ще ходим при една жена казва се Марина за 40 часа ни взима 180лв. на човек, това е цена за 3-ма или повече души.Това е фирма намира се в София и подготвят за интервюто с документите и всичко останало, обучават те на най-важните неща и като се явиш знанията ти се равняват на 10 или 11 ниво френски, поне според нея.
Здрасти gohomit, дай някакви координати и на нас ако е възможно, а и ако може всеки нека да сподели доколко е доволен от частния си учител

:roll:
Ето и координатите:Адрес: София, ул. Ангел Кънчев 14 (ъгъла с ул. Солунска, срещу "Jimmy's"). А това е сайта им: http://www.syntagma.dir.bg/_wm/basic/?df=424755&dflid=3[/quote
Благодаря, сега ще го разгледам.
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

kli това с нивата е странна работа и няма как да знаеш кое ниво как си го смятат като точки.Например във Френски Институ 4-то ниво е първа част от Campus 2 ,в ИЧС е целият учебник Campus 2.На интервюто смятат часове френски/около 200 часа/,което пък са 3 нива от Френски Институт /1ниво-72 часа/.Това означава,че с поне 4-то ниво можеш да защитиш 7/7.Дори и след 3-то ниво на Френски Институт би трябвало да можеш:да се изразяваш свободно,да правиш описания по картинка ище сте минали основните времена,които ви трябват.Всичко е субективно.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
gdimova74
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 5:11 pm
Местоположение: Montreal, Canada

учител в Бургас

Мнение от gdimova74 »

МОга да препоръчам на всички в БУргас г-жа Нели Андонова. Страхотен човек, преподавател , много спокойна , окуражава и резултатът се чувства много бързо. Ако искате тел. пишете ми. А за преводи на документи препоръчвам Глобус център, работят бързо и на нормални цени. 9 лв. на страница
lakersbg
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 9:05 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от lakersbg »

Здравейте,
препоръчайте ми учител по френски за София. Дайте координати и цена ако знаете. Ходя във Френския институт на курсове но не съм доволен заради няколко причини.
Мерси!
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от martatabs »

CS, в Бургас, добрите учители взимат за час и половина-20 лева.
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от domino »

Евгения Узунова е голям професионалист ! Аз също съм много доволен от нея, но тя е вече в София.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
Double Trouble
Мнения: 225
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 7:57 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от Double Trouble »

Евгения Узунова не само, че вече е в София, ами е прекалено заета, защото работи на пълен работен ден и няма време вече да се занимава с уроци (поне не за всеки). Ако имате много, ама много голям късмет, може да се вредите само за превод на документите и то сроковете са в месеци. Иначе тук всички много я хвалят.
Ако беше лесно, всеки щеше да го прави. Трудното го прави велико. (A league of their own)
DSC Виена - 06.04.2011
Accusé - 12.08.2011
Писмо изчакване - 19.06.2012
Интервю - 25.10.2012 - Успешно!
Док. до Сидни - 08.11.2012
Мед. формуляри - 29.01.2013
Аватар
acsior
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 7:33 pm
Местоположение: София

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от acsior »

Аз също се оглеждам за уроци по френски, затова ако има повечко мнения и препоръки, ще е по-полезно както за мен, така и за останалите, които се интересуват :)
Rock 'N' Roll
Аватар
zory_bory
Мнения: 133
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:11 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от zory_bory »

Аз искам да препоръчам нашата учителка по френски - Жана Николова. Тя живее близо до НДК и е на удобно място за хора от всички краища на София. Има страшно много ученици, но никога не отказва на нови желаещи. От доста време се занимава в подготовка на кандидат емигранти и много добре подготвя за интевютата. На нас ни помогна и за попълването на документи. Имам нейни телефони, надявам се, че са същите: 0886 959 948, 0895 410 332.
Успех на всички!
:y:
Аватар
zory_bory
Мнения: 133
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:11 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от zory_bory »

Забравих да добавя цените на уроците при Жана:(актуални от преди 1 година)
12лв/час, като това е цената и ако повече от един човек ходи (т.е. за семейство/двойка)
nivea
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 07, 2011 8:13 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от nivea »

Здравейте, може ли някой да ми препоръча учител за частни уроци в Пловдив.
DCS Vienne - 19.11.2010
Entrevue - 13.03.2012
Visas - 05.12.2012
-------------------------------
Megi_82
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 10:56 am

Re: Цени на частни уроци по френски език ...

Мнение от Megi_82 »

Здравейте може ли някои да препоръча учител по френски в Добрич?
08.03.2011-Виена
05.04.2013-Интервю
03.04.2014-Получени документи в Сидни
01.08.2014-Направени медицински
Публикувай отговор