2 ot 5 godini?????????????????

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

2 ot 5 godini?????????????????

Мнение от David »

Zdraveite
razbrah che za zapazvane na statuta "Landed immigran; sa nujni dve ot pet godini vav canada.
Interesuva me ,dali tezi dve godini sa navednaj vzeti zaedno [naprimer ot meses Ianuari 2003 do mesets ianuari 2005]\ili moje da se napuska canada , no obshto ot pette godini az da sam imal dve
Blagodaria predvaritelno za otgovora
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

mislia 4e sa 2 ot pet kato moje i s prekasvania. ama ne sam 100% sigurna
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

hi

Мнение от David »

ilianche ,thanks za predpolijenieto no mi e nujno informatsia 100 sigurna,che ne mi se iska na niakoi ot zavrashtaniata mi v canada ,na mitnicata da
mi kajat:ami sajlaiavame gospodine ama se obarnete kam Service d'immigration de New york.tam shte vi kajat kakvo vi e nujno za da se klasirate otnovo po tochkovata sistema
Rosi

Re: 2 ot 5 godini?????????????????

Мнение от Rosi »

..
Последно промяна от Rosi на Пет Сеп 19, 2003 12:38 am, променено общо 2 пъти.
Plamen

Мнение от Plamen »

На този адрес http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/5445E.PDF страница 9, точка 15 от инструкциите иска се да имаш по-малко от 730 дена ОБЩО за последните 5 години...
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Извинявай,David,но и аз като ДаниК....КАТО ТИ ТРЯБВА 100% СИГУРНОСТ,СЕ ОБЪРНИ КЪМ ОФИЦИАЛЕН ИЗТОЧНИК!
Тук е форум,колкото и да е убеден някой в правотата си,винаги може да е на грешен път.
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

hello de varna

Мнение от David »

Prav si Joy
prosto hora kato plamen me nasochiha tochno kade da tarsia
Plamene
thanks Sire
Заключено