Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Хора,ръченици,валсове....абе хубаво си беше!!! :lol: :lol: :lol:
Само дето сутринта ме болеше главата.........от впечатления....... :( :( :( .Следващият път да се включат и другите танцьори от ВТ региона! :wink: :wink: :wink: :beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Как сме групата......????
Тая седмица ще се събираме ли?Очакваме включване! :wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Ами ако питате мен, аз съм на 100% готов за срещата. Даже предлагам да е във Велико Търново :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

Здравейте, побратими от нашата агитка! :lol: И ние сме за и ще участваме. Ако няма нови идеи "часът и мястото на срещата са известни". :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Жълтото.....или SPS......То стана много неизвестно,побратиме!..... :wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

denzel, побратиме, за мен лично почти няма значение. Предлагам ти да избереш, защото все пак се предполага, че първи ще напуснете компанията. Това е в най-добрия смисъл на думата и с най-добри чувства!!! Много се радваме за вас!!! Просто избирайте! Ние сме с вас. :wink: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Аз викам в SPS-a да идем.Много "пожълтяхме" на последък!
:wink: :wink: :wink:
Само,че до 17,00 съм на работа,трябва да се прибер и след това да "сгазим" Арбанаси наново....демек от 18,30 по-рано не можем да дойдем!
А milen 73 ще идват ли?Ако да,някой трябва да ги чака.....ще чакаме да пишат!Аз тръгвам на работа! :cry: :cry: :cry:


:wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Е,Влади, този път сме във ВТ.....Хвърляй фишове,залози и идвай на биричка!.....
:wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Мен ме смятайте в точно 19.00 часа на 02.11.2008 година да прекрача прага на SPS. Ако има някой който ме е изпреварил ако може да ми поръча една Каменица ЛЕВ и едни сърчица на скара, че да не чакам един час докато ми ги донесат. Благодаря предварително ;)
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Ехооо компанията, как сте за тази неделя? Един SPS този път с воденички ;) как ще ви се отрази?
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Ей туй се казва организатор!Този път ако искате в Теоната или в Мама Миа 2(под КАТ).Днес сменях номера на колата в КАТ и там пихме с моята мадам кафе докато чакахме.Страхотно местенце! :wink: :wink: :wink:

И СПС-а не е лошо като идея,само да не поръчваш сърца на скара,че на сервитьорката и прилоша :D :D :D !и ни фледа като ескимоси в джунглата! :D :D :D

Където кажете,на линия сме!взех брошура на Мама миа и можем да се обадим да резервираме......

До неделя много време,ама докато се обърнеш,то не останало!

Ivalin,чакаме и твоето мнение! :wink: :wink: :wink:
:beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

Побратими, аз съм с вас! denzel, приятелю избирай ти, защото аз не съм ходил в Мама Миа 2 и нямам представа как е там и кой е по-добрия избор между нея и Теоната. :wink: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Аз викам този път Vladi да е организатора! :wink: :wink: :wink:
Приятелю,не се скатавай....... :D :D :D Избирай нещо си и го хващай за ушите! :roll:

Апропо: в Теоната воденичките лятото бяха хубави! :beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Днес и аз минах през Мама мия - 2. Симпатично е. Хареса ми. И на моята мадам и хареса. Така че ... Запазих една маса за 7-8 човека. В неделя 09.11.2008 година в 18.30 ще сме там. Някой ако ще закъснява и има някакви поръчки да казва :D . В менюто има шкембе чорба - от сега съм и се наточил :D . Ако някой не знае къде се намира заведението - под КАТ, на 268 метра от Еврофутбола на Картала (изчислявал съм ги) :D
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Vladislav написа:Днес и аз минах през Мама мия - 2. Симпатично е. Хареса ми. И на моята мадам и хареса. Така че ... Запазих една маса за 7-8 човека. В неделя 09.11.2008 година в 18.30 ще сме там. Някой ако ще закъснява и има някакви поръчки да казва :D . В менюто има шкембе чорба - от сега съм и се наточил :D . Ако някой не знае къде се намира заведението - под КАТ, на 268 метра от Еврофутбола на Картала (изчислявал съм ги) :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
това с метрите направо ме разби......
там сме.....
Мама Миа-2
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
Публикувай отговор