Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

Много се радвам за всички и най-вече, че се получи добра активност при обмяната на информация. :D Що се отнася до поканата на milen73 много сме полъскани и наиститина ще ни бъде приятно да се включим, но по обективни причини не можем. При други условия, например пролетта или лятото да, но сега с деца на море... :lol: Ако нямате нищо против мога да ви предложа един китайски. :wink: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
milen73
Мнения: 152
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 5:15 am
Местоположение: Svishtov

Мнение от milen73 »

Поканата ни пристигна днес в пощенската кутия- 2 декември, 11.00 часа
Но познайте за къде е поканата- за Москва !!! Довечера ще напишем едно писмо на мадам Шрайбер с помощта на нашата учителка (аз го написах вече, но не искам да се излагам :wink: ), за да разберем какво става и дали датата и часът остават същите...
DCS- 02.07.2008
Accuse - 11.07.2008
Покана за интервю - 10.10.2008
Интервю -2.12.2008, 11.00 h- успешно!
DCS Bucarest- 12.12.2008
Баркодове- 19.01.2009
Медицински -26.01.2009
Направени медицински-16.03.2009
Покана за визи- 13.08.2009
Визи- 03.09.2009
saimans
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 3:25 pm
Местоположение: BG

Мнение от saimans »

Здравейте,milen73 видяхме, че имате покана за интервю и мисля че е сгрешена, относно адреса.Пишете имейли до тази мадам, каде е тя Москва , тея нещо са се объркали???дано ви се наредят нещата, ислренно се надяваме!!!
успехи и поздрави на всички!!!
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

И адреса ли е московски...Да не са сбъркали само града?
Dum spiro spero!
milen73
Мнения: 152
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 5:15 am
Местоположение: Svishtov

Мнение от milen73 »

Хехехе, denzel, направо в масковското посолство ни пращат. Но предполагам, че някой е недогледал и е копнал адреса за Русия... Както и да е, ние вече залягаме яко...saimans стискам палци и за вас, дано ви изненадат в понеделник с поканка... :wink:
DCS- 02.07.2008
Accuse - 11.07.2008
Покана за интервю - 10.10.2008
Интервю -2.12.2008, 11.00 h- успешно!
DCS Bucarest- 12.12.2008
Баркодове- 19.01.2009
Медицински -26.01.2009
Направени медицински-16.03.2009
Покана за визи- 13.08.2009
Визи- 03.09.2009
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Здравейте компанията! Гледам всеки от вас напредва, кой по-бързо, кой по-бавно, но резултата ще бъде един - чантата, пътя и ... каквото сабя покаже :) Браво че има такива като всички нас съфорумци, да се събираме и да си помагаме. Като казах събиране - milen73, няма да можем да дойдем на Свищов, защото нали сме апокрифни още, и не ми се обяснява на нашите какво ще правим докато не стане нещо. Благодарско на denzel за "царските пищови" и на ivalin за цялостната идея и организация. saimans много се надявам да свърша по-скоро една важна работа и да се съсредоточа само върху френския език, така че скоро ще може спокойно да си бъбрим на френски, доколкото го разбираме де :) за да свикнем с него, защото само с курса е по-трудно. Т.е. трябва и да се практикува. Успех на всички и както се казва - ако искаш нещо да постигнеш - намираш начини, ако не искаш - намираш причини.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Vladislav написа:Здравейте компанията! Гледам всеки от вас напредва, кой по-бързо, кой по-бавно, но резултата ще бъде един - чантата, пътя и ... каквото сабя покаже :) Браво че има такива като всички нас съфорумци, да се събираме и да си помагаме. Като казах събиране - milen73, няма да можем да дойдем на Свищов, защото нали сме апокрифни още, и не ми се обяснява на нашите какво ще правим докато не стане нещо. Благодарско на denzel за "царските пищови" и на ivalin за цялостната идея и организация. saimans много се надявам да свърша по-скоро една важна работа и да се съсредоточа само върху френския език, така че скоро ще може спокойно да си бъбрим на френски, доколкото го разбираме де :) за да свикнем с него, защото само с курса е по-трудно. Т.е. трябва и да се практикува. Успех на всички и както се казва - ако искаш нещо да постигнеш - намираш начини, ако не искаш - намираш причини.

Ей туй се казва пост!Дерзай амиго....... :wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

Здравейте, побратими! Така както гледам никой не прояви интерес за днес да се срещнем и не изявихте желание за по едно китайско, явно ще го отложим за по-нататък във времето. Ще чакам оферти, но това не значи, че няма да ви подсещам... :wink: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Здравей,побратиме!
Тая вечер се виждахме със saimans,в Горна Оряховицав"Ириш пъб"......но говорихме за неща които на тях им предстоят,става въпрос по квебекарската процедура.А именно подготовка за интервю!
Така че никой не е отказал китайското!Напротив,дори аз предложих във форума за тая неделя,но...явно всеки е зает и с проблемите си,както и ние с нашите....Поздрави!Не сме се забравили,напротив......... :beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

:D Здравейте побратими! Наближава края на седмицата, т.е. неделя и предлагам, ако е хубаво времето и мераклиите имат желание, все пак можем да се съберем?! Очевидно зимата тепърва предстои и неминуемо ще се свием в черупките си. :wink: Ако ви е писнало китайското, няма проблем, ще го смениним с нещо по-европейско, например може италианско или бълхарско, пък може и нещо друго. Само кажете ще ви дам някои идеи и ще ги обсъдим, пък ще видим какво ще излезе?! :wink: Все пак до сега не сме се излагали и да се надяваме, че и този път ще се представим подобавощо за кандидат емигранти. :lol: Е сетих се за една обективна причина поради, която някой може да се въздържи и да се укрие и да не дойде - това са сборовете по селата, все пак те започнаха и не са за пренебрегване, нали може да е за последно?! Но това също е идея, ако някой го прави и има възможност да свирка. :idea: Ние ще му се притечем на помощ. :wink: :lol: :oops: "Майтап бе Уили!" Предлагайте!!! И да решите да я отложим срещата, също не е проблем. Изборът е лично наш. Както казва denzel "...явно всеки е зает и с проблемите си..." така, че ние решаваме. :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Ами аз съм "ЗА". То че винаги ще има работа това е ясно, ами поне да си побъбрим кой докъде е стигнал. Пък и докато е топло, така по биричка-две добре ще ни се отрази. Така че само казвайте часът и мястото на срещата (щот не са известни).
saimans
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 3:25 pm
Местоположение: BG

Мнение от saimans »

Здравейте на цялата Търновска компания!!!! Мисля, да дадем думата на denzel, те да решат , като най - старши в процедурата! Вие съгласни ли сте? Ако- да остава да чуем думата на denzel.! :D
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

:lol: Аз съм абсолютно съгласен и нямам нищо против. Всеки има право на мнение и за това написах да давате предложения, а това, че denzel са най-старши е безспорен факт. denzel, искрено се радваме за вашя успех!!! :D Все пак въпреки всички трудности сте на финалната права. Това си е чисто щастие и ако не със съмишленици с кого друг да го сподели човек?! Та нали точно съидейници биха разбрали и оценили що за успех си е това. :wink: :D :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Здравейте!
Сега си влизам от бач :( :( :( :( :( !
Гледам много постове от Търновската група!
За събиране сме винаги готови.....Нали имаше опция за Свищов...да не се обидят milen 73 :wink: :wink: :wink:
Иначе китайско,японско,българско.....каквото и както и да е,не е важно къде си,а с кого си.....
До неделя все ще измислим нещо,да се чувстват поканени и братята от крайдунавския град...Ако имат възможност!
Така,че ние сме с вас,решавайте!Аз и жена ми сме на работа в неделя до 17,00 и след това сме на линия!

:beer: :beer: :beer:
Dum spiro spero!
saimans
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 3:25 pm
Местоположение: BG

Мнение от saimans »

Здравейте!понеже семейството от Свищов не поемат инициативата за среща/ явно усилено се готвят за интервюто на 02.12/ Ние предлагаме да направим едно китайско във В.Т. От 18 часа в неделя, ние ще бъдем с децата,остава другите да кажете дали сте съгласни? :)
Публикувай отговор