Стаи под наем ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Стаи под наем ?

Мнение от pumpy »

Имам питане към канадците: съществува ли в Quebec възможност за наемане на стая и ползване на обща баня WC и кухня в семейни къщи. В Лондон е често явление семейство с голяма къща да дава под наем две или три стаи, като осигуряват на наемателите обща кухня и сервизни помещения. наема се плаща на седмица и тези стаи са много удобни за студенти или сезонни работници или сами хора. питам като за начало, като пристигна докато си намеря квартира и си прибера и семейството. да станат визите де :D
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Hi!

Ima, ima, spoko, namirat se i stai pod naem :lol: Spred grada zavisi i cenata, az moga da ti kaja v Ottawa kak e, no uvajaemite saforumnici shte te svetnat i za drugi gradove. Vsashtnost vlez v www.canada.com ot vtoriya po-malak prozorec deto shte ti izleze, izberi Montreal i tam moje da vidish direktno obyavi for rent ot mestnite vestnici s ceni i kakvo predlagat. Tova mojesh i na www.roommateservice.com da go napravish.
Az polzvam staya, banya, kuhnya, internet, kabelna, all included, plashtam na mesec naema, ne na sedmica i sam v apartament ne v kashta. No, misalta mi e, che se namirat takiva neshta i v Canada :wink:
Good luck i ako ti tryabva oshte info nyamsh problemi :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Заключено